home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2008 2007 2006 2005 2004 05.11.2006 CH 04.11.2006 PE 29.10.2006 CH 28.10.2006 SL 22.10.2006 CH 21.10.2006 PE 15.10.2006 CH 14.10.2006 MO 08.10.2006 PE 07.10.2006 PE 01.10.2006 CH 30.09.2006 MO 28.09.2006 TO 24.09.2006 CH 23.09.2006 LL 23.09.2006 BR 17.09.2006 CH 16.09.2006 PE 10.09.2006 CH 10.09.2006 SL 09.09.2006 MO 03.09.2006 CH 02.09.2006 KO 27.08.2006 CH 26.08.2006 PE 25.08.2006 PE 20.08.2006 MI 19.08.2006 MO 13.08.2006 KV 12.08.2006 BR 06.08.2006 KV 05.08.2006 KO 29.07.2006 BV 23.07.2006 MO 22.07.2006 AL 16.07.2006 KV 15.07.2006 KO 09.07.2006 MO 08.07.2006 SH 06.07.2006 KV 05.07.2006 KV 01.07.2006 LL 25.06.2006 CH 24.06.2006 NE 18.06.2006 SL 17.06.2006 PE 11.06.2006 CH 10.06.2006 MO 10.06.2006 BR 04.06.2006 CH 03.06.2006 BV 28.05.2006 CH 27.05.2006 PE 21.05.2006 CH 14.05.2006 CH 13.05.2006 MO 08.05.2006 PE 07.05.2006 CH 01.05.2006 LL 30.04.2006 CH 29.04.2006 KV 29.04.2006 RD 23.04.2006 CH 16.04.2006 CH 09.04.2006 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 14.10.2006 - Most
stav dráhy: 3.8 (dobrá / Good)
1. dostih, start 13:33
1453 CENA MĚSTA BÍLINA
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 2letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 400 + 500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ANNABELLA, 2 55,0 ž. Iva Miličková LEHCE   7 Tajmr Michal 200
2. LEARJET, 2 56,5 Jaromír Šafář 3 3/4   2 Bartoš st. Josef 45
3. CORNELIE, 2 54,5 Jiřina Andrésová 2 1/4   5 Andrés Josef 80
4. MADELINA, 2 57,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4   10 Kub Petr 70
5. LAKOMEC, 2 56,0 Milan Zatloukal 2 1/4   12 Faltová Oliva 80
6. NEIDIN, 2 58,0 ž. Václav Janáček krk   9 Bekrová Gabriela 35
7. GLEDSBOY(POL), 2 56,0 ž. Ilona Hronová 2 1/4   16 Bezstarosta Zdeněk 80
8. SZATYN(POL), 2 56,0 Jakub Pavlíček nos   3 Blecha Jan 110
9. GERMILL, 2 56,5 František Jasinský 2 1/2   13 Novák Antonín 120
10. HURYKÁN, 2 58,0 ž. Jan Rája 1/2   4 Hurt Jiří 70
11. COMEDY KING, 2 56,0 ž. René Koplík 6   14 Koplík Zdeno 120
12. BOUQET, 2 58,0 ž. Ferdinand Minařík 2 2 1/2   6 Růžičková Martina 120
13. MONTANA MOON, 2 58,0 ž. Artur Resulov 8   1 Vinklárek Vladimír 150
14. BORNESIA, 2 54,5 Vendula Korečková 7   8 Vymazal Josef 100
15. LANDMARK, 2 55,0 Tomáš Lukášek daleko   11 Vinklárek Vladimír 250
Nestartovali: HALENKA
Čas: 01:46,18, Mezičasy: (28.58 - 26.96 - 26.11 - 24.54)
Výrok: LEHCE 3 3/4-2 1/4-1 1/4-2 1/4-krk-2 1/4-nos-2 1/2-1/2-6-2 1/2-8-7-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (ANNABELLA)Potoky
6 000 Kč (LEARJET)Špaček
4 000 Kč (CORNELIE)Pulec Hř.Mimoň

Majitel: Potoky, Trenér: Tajmr Michal, Chov: Pulec Hřebčín Mimoň


2. dostih, start 14:03
1454 CENA DOTAČNÍHO FONDU JCČR
Rovina IV.kat. - 2000 m, cena, 3letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 400 + 500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LEDOBOREC, 3 59,0 ž. René Koplík TUHÝ BOJ   5 Faltová Oliva 70
2. DENNÍ BOUŘE, 3 56,5 ž. Jaroslav Kovařík krk   3 Hurt Jiří 200
3. CZINDUIN(POL), 3 58,5 Jakub Pavlíček 1 1/2   1 Blecha Jan 17
4. KAREY, 3 61,0 ž. Václav Janáček 1 1/4   8 Sýkorová Marcela, Ing. 200
5. SARGASY, 3 55,5 Dagmar Jeníková, Mgr. krk   9 Hanousek Ladislav 120
6. DARDANELY, 3 58,0 ž. Artur Resulov 3   6 Tajmr Michal 200
7. GECOSS, 3 57,5 František Jasinský 10   4 Novák Antonín 350
8. NORD OUEST, 3 60,0 ž. Jiří Chaloupka 13   7 Chaloupka Václav, Ing. 29
9. APOLENKA ., 3 56,5 Petr Florian 8   2 Voršilková Helena, Ing. 150
Čas: 02:14,30, Mezičasy: (28.52 - 27.34 - 27.72 - 25.65 - 25.07)
Výrok: TUHÝ BOJ krk-1 1/2-1 1/4-krk-3-10-13-8
Maj. prémie:
5 000 Kč (LEDOBOREC)Falun

Majitel: Falun, Trenér: Faltová Oliva, Chov: Falta I.

Sankce: jezdec Resulov Artur výstraha za nadměrné použití bičíku (DŘ §316), trenér Faltová Oliva 200 Kč za pozdní příchod do paddocku (DŘ §332).



3. dostih, start 14:29
1455 CENA TÝDENÍKU HOMÉR
Steeplechase IV.kat. - 3400 m, cena, 4letí
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 600 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VALBIG(GER), 4 62,0 am. Josef Váňa ml. V. LEHCE   1 Váňa st. Josef 23
2. MORÁVKA, 4 65,0 ž. Jaroslav Myška 9   4 Novák Antonín 60
3. IBERIA, 4 64,0 Martin Liška 1 3/4   2 Hanousek Ladislav 150
4. DORNEY(POL), 4 65,0 ž. Michal Köhl 7   7 Blecha Jan 100
5. LAKOSTA, 4 65,0 ž. Pavel Kašný 1/2   6 Kašný Pavel 35
6. BUNT(POL), 4 62,5 Barbora Málková krk   8 Koplík Zdeno 500
7. INDIAN SUN, 4 62,0 Josef Sovka 4 1/2   5 Papoušek ml. Jan 60
ZN RESERL(GER), 4 66,0 ž. Dušan Andrés     3 Koplík Zdeno 40
Čas: 04:02,38, Mezičasy: ()
Výrok: VELMI LEHCE 9-1 3/4-7-1/2-krk-4 1/2

Majitel: Galaxie, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Zimmermann G.

Sankce: jezdec Köhl Michal výstraha za křižování v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ §364c)



4. dostih, start 15:01
1456 CENA SPOLEČNOSTI PRVNÍ ELEKTRO
Rovina II.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
80000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1000 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LUANDA, 5 53,0 ž. Václav Janáček JISTĚ   9 Luka Václav, Ing. 50
2. VABECAR, 6 59,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4   6 Pejšková Ivana, Ing. 120
3. PŮLTÓNINA, 6 57,5 am. Helena Pejšková, Ing. 3 3/4   11 Pejšková Ivana, Ing. 60
4. KAYMIRA(GER), 4 59,0 ž. René Koplík hlava   2 Koplík Zdeno 40
5. PYTHIA, 4 51,0 Jiřina Andrésová krk   7 Andrés Josef 120
6. HA HA, 3 51,0 Zuzana Vokálková hlava   1 Drlík Jaroslav 70
7. WHITE FACES(GER), 3 51,0 ž. Iva Miličková krk   5 Wolf Martin 70
8. WERENA, 5 52,5 Jaromír Šafář 1 3/4   12 Horová Oliva, Ing. 150
9. STELARITA, 5 51,5 ž. Kristýna Bezděková 3/4   4 Kantek ml. Miroslav, MVDr. 150
10. SATÉN, 9 61,0 ž. Jan Rája 6   8 Chaloupka st. Jiří, Ing. 60
11. ARCUM, 6 61,0 ž. Dušan Andrés 12   10 Koplík Zdeno 100
12. MADAMON, 4 53,0 ž. Ilona Hronová 18   3 Demele Jan 150
Čas: 02:36,30, Mezičasy: (14.63 - 37.25 - 27.26 - 26.73 - 25.04 - 25.40)
Výrok: JISTĚ 1 1/4-3 3/4-hlava-krk-hlava-krk-1 3/4-3/4-6-12-18
Maj. prémie:
15 000 Kč (LUANDA)Václav Luka
9 000 Kč (VABECAR)Fano-Noskovi
6 000 Kč (PŮLTÓNINA)Stáj Helena-Pejšková

Majitel: Václav Luka, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Luka V.,Ing.

Byla provedena dechová zkouška na alkohol u jezdců: Koplík 3 R., Chaloupka J., Vodehnalová J., Rája J., Janáček V., Andrés D., Srnec M. a Sovka J. s výsledkem negativním.



5. dostih, start 15:32
1457 CENA SPOLEČNOSTI HUMECO
Rovina III.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 600 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CRISBA, 3 52,5 ž. Kristýna Bezděková LEHCE   5 Vítek František 40
2. MR SHARINA(IRE), 3 54,0 Jaromír Šafář 3 3/4   8 Šatra Tomáš 80
3. PREZIOSO, 4 53,0 ž. Ilona Hronová 3/4   13 Chaloupka st. Jiří, Ing. 80
4. MILLIE(GER*), 3 54,5 Tomáš Lukášek krk   11 Vítek Roman, MVDr. 60
5. NOMON, 5 51,0 ž. Iva Miličková 2 3/4   10 Minařík 2 Ferdinand 110
6. MAN O DESERT(FR), 6 58,5 am. Josef Váňa ml. 1   3 Váňa st. Josef 60
7. AMARANTHA, 5 53,0 ž. Jaroslav Kovařík krk   12 Hulínský Václav, MUDr. 120
8. SPECTACOLO, 5 51,0 Ingrid Janáčková Koplíková 2 1/4   2 Hurt Jiří 150
9. SHIRON, 4 51,0 Natalie Arendsen 1 1/2   4 Bartoš st. Josef 110
10. IBISA, 5 51,0 Vendula Korečková 3/4   9 Vymazal Josef 200
11. RABÍN, 10 57,0 ž. Václav Janáček 3   7 Šilhavý Ladislav 30
12. CHEERS FOR CHIARA, 3 57,0 ž. Jiří Chaloupka 1   6 Růžičková Martina 150
13. OLIVIO(GER), 8 60,5 am. Irena Rosenfeld daleko   1 Fedorowicz Vladislav 220
Čas: 01:28,49, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 3 3/4-3/4-krk-2 3/4-1-krk-2 1/4-1 1/2-3/4-3-1-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (CRISBA)Dostihová stáj HPV-Vítek
6 000 Kč (PREZIOSO)Stáj Filip
4 000 Kč (MILLIE(GER*))DS Pegas

Majitel: Dostihová stáj HPV-Vítek, Trenér: Vítek František, Chov: Kubíček E.,MVDr.

Kůň č. 1 OLIVIO ztratil na startu nesčetné délky. Sankce: jezdec Váňa 3 Josef 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ §316).



6. dostih, start 16:04
1458 CENA MĚSTA TEPLICE
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 4200 m, cena, 4letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 600 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KASJER(POL), 6 68,5 ž. Michal Köhl JISTĚ   8 Blecha Jan 55
2. BEAUTIFUL QUEEN, 4 68,5 am. Josef Váňa ml. 2 1/4   3 Váňa st. Josef 25
3. JAMAL(POL), 6 68,5 ž. Václav Luka 2, Ing. krk   7 Luka Václav, Ing. 55
4. GERONNA, 5 64,0 Josef Borč 12   4 Barbořík Jiří 100
5. NELAT, 7 68,0 Bohuslav Mátl daleko   2 Barbořík Jiří 50
6. TORQUAY(POL), 7 69,5 ž. Jaroslav Myška daleko   1 Složil Pavel 100
Z BLUEERIK(GER), 6 68,5 ž. Dušan Andrés     6 Koplík Zdeno 100
ZN PRETTAN, 6 67,0 Josef Sovka     5 Bielík Pavel, Ing. 60
Čas: 05:26,73, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2 1/4-krk-12-daleko-daleko

Majitel: Pe Gaz International, Trenér: Blecha Jan, Chov: PKI S.A.


7. dostih, start 16:50
1459 ČESKOMORAVSKÁ CENA
Rovina NL - 1400 m, cena, 2letí a starší
170000 Kč (85000 - 39100 - 25500 - 11900 - 8500) Maj. prémie: 40000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 2000 + 3100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TERSSIO(IRE), 3 63,5 ž. Jan Rája LEHCE   2 Vondrová Lucie 23
2. HAIRY`S SON, 4 65,0 ž. Jiří Chaloupka 3 1/4   9 Chaloupka Václav, Ing. 40
3. ARBECCAR, 4 63,5 Adam Pekarovič krk   6 Rosina Jozef, Ing. 80
4. TAGGS SHADOW(GER), 3 62,0 ž. Martin Srnec 1/2   3 Koplík Zdeno 100
5. ALAIN(GER), 3 63,5 ž. Václav Janáček 1 3/4   7 Rosina Jozef, Ing. 60
6. CHERI RULES, 4 63,5 ž. René Koplík 1/2   1 Vraj Radek, Ing. 110
7. DAIDALOS(GER), 3 62,0 ž. Dušan Andrés 2 1/4   5 Wolf Martin 110
8. KAHILI KING(GER), 4 63,5 Ingrid Janáčková Koplíková 1 1/4   4 Koplík Zdeno 250
9. INCHIBAR(GB), 4 63,5 ž. Allan Petrlík 3 1/2   11 Petrlík Allan 100
10. SIR ALEX, 6 63,5 Marcel Novák 13   10 Nováková Gabriela 500
11. VAZON(GB), 6 63,5 ž. Ferdinand Minařík 2 2 3/4   8 Vítek Roman, MVDr. 100
Čas: 01:28,02, Mezičasy: (14.64 - 23.73 - 24.42 - 25.23)
Výrok: LEHCE 3 1/4-krk-1/2-1 3/4-1/2-2 1/4-1 1/4-3 1/2-13-2 3/4
Maj. prémie:
20 000 Kč (HAIRY`S SON)Görgl`s Farm
12 000 Kč (ARBECCAR)Red Arrows-Ing.Rosina

Majitel: Hrubý, Trenér: Vondrová Lucie, Chov: Ryan L.


8. dostih, start 17:17
1460 CENA SPOLEČNOSTI PAS
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 400 + 500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. INDIRA, 3 57,0 Tomáš Lukášek V. LEHCE   8 Hulínský Václav, MUDr. 50
2. LHOTSE SHAR, 5 59,0 am. Veronika Poláková 5   12 Kub Ivan 100
3. LAROSSO(GER), 3 55,5 Milan Zatloukal 1/2   4 Kotáb Eduard 80
4. PETROPOLIS(GER), 6 59,0 Zuzana Vokálková hlava   14 Vítek František 40
5. LATERICA, 5 57,5 ž. Václav Janáček 1 1/4   6 Kantek ml. Miroslav, MVDr. 120
6. REDUL, 3 58,0 ž. Martin Pišl hlava   11 Fedorowicz Vladislav 100
7. GREEN LAND(POL), 3 52,5 ž. Iva Miličková 1/2   9 Luka Václav, Ing. 100
8. QUINNS WILLIEMS, 5 56,0 Andrea Kopecká krk   13 Pokorný Antonín 70
9. MAFIRA, 7 51,0 Ingrid Janáčková Koplíková krk   7 Sýkorová Marcela, Ing. 150
10. SHAKIRA, 4 56,0 Miroslava Přibylová 3/4   5 Jelen Jaroslav 120
11. HAPPYMENA, 5 61,5 ž. Jan Rája 2 1/2   3 Drlík Jaroslav 20
12. BONSTAR, 3 51,0 Vendula Korečková 2 3/4   10 Vymazal Josef 500
13. MOŘSKÁ PANNA, 3 54,5 Adéla Klepetková 6   2 Petrlík Allan 110
Nestartovali: RECURITA
Čas: 01:43,60, Mezičasy: (27.35 - 25.73 - 25.63 - 24.88)
Výrok: VELMI LEHCE 5-1/2-hlava-1 1/4-hlava-1/2-krk-krk-3/4-2 1/2-2 3/4-6
Maj. prémie:
5 000 Kč (INDIRA)Protendon-Hulínský

Majitel: Protendon-Hulínský, Trenér: Hulínský Václav, MUDr., Chov: Pegas a.s.Znojmo

Sankce: jezdec Přibylová Miroslava 500 Kč za křižování v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ §364c).




Dostihová komise: