home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2005 2004 2003 2002 2001 09.11.2003 CH 02.11.2003 CH 26.10.2003 CH 25.10.2003 PE 19.10.2003 CH 18.10.2003 MO 12.10.2003 PE 11.10.2003 PE 05.10.2003 CH 04.10.2003 LL 28.09.2003 CH 28.09.2003 BR 27.09.2003 MO 21.09.2003 CH 20.09.2003 PE 14.09.2003 CH 14.09.2003 BR 13.09.2003 MO 07.09.2003 KV 06.09.2003 KO 06.09.2003 KV 31.08.2003 CH 30.08.2003 PE 29.08.2003 PE 23.08.2003 MI 17.08.2003 KV 17.08.2003 PE 16.08.2003 TO 09.08.2003 LL 02.08.2003 KO 27.07.2003 MO 26.07.2003 MO 20.07.2003 KV 19.07.2003 KO 13.07.2003 MO 12.07.2003 SH 06.07.2003 KV 05.07.2003 KV 29.06.2003 CH 28.06.2003 NE 22.06.2003 PE 21.06.2003 PE 15.06.2003 CH 14.06.2003 NE 08.06.2003 CH 08.06.2003 BR 07.06.2003 MO 01.06.2003 CH 31.05.2003 LL 31.05.2003 SL 25.05.2003 CH 24.05.2003 PE 18.05.2003 CH 17.05.2003 KV 11.05.2003 CH 08.05.2003 PE 07.05.2003 PE 01.05.2003 LL 27.04.2003 CH 27.04.2003 RD 26.04.2003 KV 20.04.2003 CH 13.04.2003 CH 12.04.2003 LL
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 13.09.2003 - Most
stav dráhy: ( / )
1. dostih, start 13:32
1344 CENA MĚSTA JIRKOV
Rovina IV.kat. - 2400 m, cena, 3letí a starší
35000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 450 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CANDERELI(IRE), 9 57,0 ž. Jan Rája     6 Horáková Lenka 25
2. LUKANA, 3 55,5 ž. Ilona Třešňáková     7 Jelínek Zbyněk, Ing. 100
3. CELEBRIT, 5 56,5 ž. Ramil Děmidov     4 Šilhavý Ladislav 27
4. ONĚGIN, 4 57,0 Jana Havelková     2 Pejšková Ivana, Ing. 35
5. HARELETTA, 4 58,0 Marcel Novák     3 Bezstarosta Zdeněk 80
6. VALUNKA, 3 52,0 ž. Jaroslav Kovařík     5 Karel Břetislav 120
7. HAVAJANKA, 3 50,0 Martina Pečenková     8 Vítek František 100
8. CRAZY ANN, 3 50,5 žk. Jaromír Šafář     1 Wrabelová Lenka 120
Čas: 02:38,97, Mezičasy: (28,27 - 26,25 - 27,84 - 27,21 - 24,38 - 25,01)
Výrok: LEHCE 3 1/2-1-nos-hlava-6-12-6

Majitel: DC Zámrsk MUDr. Bruna, Trenér: Horáková Lenka, Chov: His Highness The Aga Khan`s St.


2. dostih, start 14:00
1345 CENA REKLAMNÍ AGENTURY FRROD
Steeplechase IV.kat. - 3200 m, cena, 4letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LABRADOR, 4 65,0 Luboš Urbánek     4 Špelda Lubomír 50
2. ČARODĚJ DOBRODĚJ, 4 62,5 Michal Köhl     2 Barbořík Jiří 80
3. COMTE(GER), 5 67,5 Jan Rája     8 Baštová Pavlína, Ing. 35
4. LOCO, 4 65,0 Jaroslav Myška     9 Vinklárek Vladimír 90
5. ALHAAN(GER*), 7 71,5 Tomáš Hurt     11 Švásta Jiří 18
6. AKEBONA, 5 64,5 Tomáš Nehasil     7 Picek Milan 80
7. DELFA, 5 70,0 am. Jiří Složil     3 Složil Pavel 100
8. MARGIT(SLO), 9 68,0 Ivan Mottl, Ing.     10 Mottl Ivan, Ing. 300
9. OLIVIO(GER), 5 66,0 Dušan Moravec     6 Fedorowicz Vladislav 90
Z TENDERLY(GER), 5 63,5 žk. Bohuslav Mátl     1 Váňa st. Josef 100
Nestartovali: FOUCHE(GER)
Čas: 03:42,61, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE 9-2-8-14-3/4-11-11-daleko

Majitel: Akvagast Thurn, Trenér: Špelda Lubomír, Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: jezdec Mottl I. výstraha za zbytečné použití bičíku (DŘ §316) .



3. dostih, start 14:34
1346 CENA CHEMOPETROL ELSEV, s.r.o.
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí
45000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Zápisné: 600 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MARIETTE, 2 57,0 ž. Jiří Chaloupka     5 Kub Petr 25
2. EVIAN, 2 56,0 ž. Ramil Děmidov     15 Šilhavý Ladislav 80
3. SHARANA, 2 55,5 Kristýna Bezděková     12 Váňa Tomáš 60
4. GJURZA(SLO), 2 53,0 Vendula Korečková     2 Šavujev Arslangirej 80
5. CENTURY CALL, 2 54,5 Adéla Klepetková     9 Petrlík Allan 25
6. ANGEL PATRIARCH, 2 53,5 Lucie Větrovcová     6 Váňa Jaroslav, Ing. 120
7. TANO, 2 56,0 ž. Jaroslav Kovařík     8 Karel Břetislav 120
8. BEAUTY PRINCESS, 2 52,5 žk. Kateřina Palupčíková     17 Váňová Pavla  
9. MOVING HARL, 2 51,5 žk. Václav Janáček     7 Hurt Jiří 100
10. VERY SPECIAL, 2 56,0 ž. Jaroslav Donoval     1 Wrabelová Lenka 120
11. GROZA(SLO), 2 53,0 Martina Pečenková     10 Šavujev Arslangirej 100
S CALCIUM, 2 53,5 žk. Jaromír Šafář     4 Knauer Martin 120
S ČÁRYFUK, 2 54,5 Josef Sovka     14 Pokorný Antonín 120
S IMPOSANT SHADDAD, 2 56,0 ž. Blanka Šarinová     16 Vrba Pavel, Ing. 80
S MAJOR WAKO(GER), 2 56,0 Helena Blažková     11 Kinský Pavel 90
S VODETA, 2 55,0 ž. Ilona Třešňáková     13 Jelínek Zbyněk, Ing. 70
Nestartovali: PARISIA
Čas: 01:29,78, Mezičasy: (14,53 - 23,59 - 24,41 - 27,46)
Výrok: VELMI LEHCE 4-1 1/2-nos-2-3-5-3/4-1 1/2-6-7
Maj. prémie:
2 500 Kč (MARIETTE)Hugo-Kub
1 500 Kč (EVIAN)MHM
1 000 Kč (SHARANA)Voto

Majitel: Hugo-Kub, Trenér: Kub Petr, Chov: Hřebčín Napajedla

DK distancuje koně č.16 IMPOSANT SHADDAD z dostihů startovaných ze startovacích boxů do 12.10.2003 včetně (Dا411f). Před dalším startem je nutné potvrzení o úspěšném přezkoušení ze startovacích boxů. Poplatek: Stáj Conetsys-Kutnar 2500,-Kč za nezdůvodněné škrtnutí koně č.3 PARISIA z dostihu (DU čl.16). Stáj Erdan-AJ a stáj ČEKO- Rokytnice-Zlín- Vrba á 2500,-Kč za nezdůvodněnou změnu jezdce u koní č.2 GJURZA(SLO) a č.16 IMPOSANT SHADDAD (DU čl.16). Stáj Sectori Ševčík 200 Kč za nahlášenou změnu barvy čapky (Dا411a). Sankce: jezdkyně Korečková V. 1000 Kč za nedodržení předepsané hmotnosti před dostihem o +1kg (Dا326).



4. dostih, start 15:01
1347 CENA MĚSTA CHOMUTOV (Hdcp)
Rovina III.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
45000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Zápisné: 600 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TAUNUS(IRE), 6 52,5 Martina Pečenková     10 Mottl Ivan, Ing. 70
2. ASTON VILLA, 3 52,0 ž. Jaroslav Kovařík     5 Váňa Jaroslav, Ing. 80
3. DECROSS, 6 54,5 Josef Sovka     6 Pokorný Antonín 70
4. GIRO, 3 58,0 Marcel Novák     2 Bezstarosta Zdeněk 50
5. CEARMONA, 3 50,0 žk. Ingrid Janáčková Koplíková     8 Koplík Zdeno 60
6. GÓL, 5 54,0 ž. Ilona Třešňáková     11 Karel Břetislav 70
7. GIGO, 5 50,0 Adéla Klepetková     1 Jirka Petr 90
8. DELI RULES, 5 61,5 Kristýna Bezděková     7 Kabelková Hana 110
9. SECRET TREASURE(GB), 7 61,0 ž. Jan Rája     9 Kinský Pavel 110
10. LASKON, 4 52,0 Vendula Korečková     3 Váňa Tomáš 80
11. PĚTNÍK, 5 63,0 ž. Jiří Chaloupka     4 Chaloupka Václav, Ing. 80
Čas: 01:28,95, Mezičasy: (15,12 - 23,40 - 24,61 - 25,82)
Výrok: JISTĚ 2 1/4-1-3/4-1 1/4-2 1/2-krk-hlava-kr.hlava-krk-9
Maj. prémie:
2 500 Kč (ASTON VILLA)Dublet s.r.o.Ing.Váňa J.
1 500 Kč (DECROSS)Fokus-H s.r.o.Třebíč
1 000 Kč (GIRO)Agrofarma Škréta

Majitel: Spojka s.r.o, Trenér: Mottl Ivan, Ing., Chov: Dr.Voesten&Snowdrop Stud Co


5. dostih, start 15:31
1348 CENA IDEALFENSTER a.s.
Rovina IV.kat. - 1400 m, cena, 3letí a starší, dostih amatérů
35000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 450 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BLACK HURICAN(IRE), 6 61,0 am. Marek Šimák     5 Šatra Tomáš 17
2. MARKETAR, 4 61,0 am. Zuzana Vítová     7 Fedorowicz Vladislav  
3. PINKY LAFIT, 3 57,0 am. Irena Rosenfeld     4 Fedorowicz Vladislav 110
4. JACKJACK, 3 59,0 am. Lenka Rájová     3 Vítek Pavel 50
5. MOLEKUL, 3 58,5 am. Petra Krejčová     2 Chaloupka Václav, Ing. 60
6. TALCUM LADY, 3 56,0 am. Eva Jíchová     1 Jirka Petr 80
Nestartovali: LOX
Čas: 01:29,14, Mezičasy: (14,54 - 24,05 - 24,00 - 26,56)
Výrok: LEHCE 3 3/4-4-krk-1-3/4

Majitel: BECK-International, Trenér: Šatra Tomáš, Chov: Caplis M.


6. dostih, start 16:00
1349 CENA SEVEROGRAFIA a.s.
Steeplechase III.kat. - 3300 m, cena, 4letí a starší
45000 Kč (22500 - 10300 - 6800 - 3100 - 2300)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SOULAD, 9 68,5 ž. Pavel Kašný     11 Kašný Pavel 30
2. STAR ZE ZAHÁJÍ, 5 67,5 ž. Josef Váňa st.     7 Váňa st. Josef 50
3. SCATMAN, 8 67,0 Jan Rája     10 Baštová Pavlína, Ing. 60
4. ZLATÝ MĚSÍC, 7 67,0 Michal Köhl     3 Barbořík Jiří 70
5. VAAL, 4 62,0 Michal Tajmr     6 Tajmr Josef, MVDr. 40
6. DUBROVNIK ES(GB), 8 66,5 Tomáš Hurt     2 Hurt Jiří 110
7. SIR TIROL(IRE), 10 67,5 žk. Bohuslav Mátl     4 Ministr Antonín 80
8. JESLADY(IRE), 6 66,0 Dušan Moravec     8 Fedorowicz Vladislav 80
9. TEREZINO, 7 66,5 Jaroslav Myška     5 Vinklárek Vladimír 110
Z LANETTA, 7 67,0 ž. Libor Štencl     1 Jelínek Zbyněk, Ing. 70
ZN RECCHIA(GB), 4 64,0 Lukáš Kasl     9 Kinský Pavel 70
Čas: 04:02,26, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2 1/4-krk-6-nos-7-krk-14-9
Maj. prémie:
2 500 Kč (SOULAD)Farma Jalubí-Kašný
1 500 Kč (STAR ZE ZAHÁJÍ)Stáj Zahájí
1 000 Kč (SCATMAN)Stall Lenz-Baštová

Majitel: Farma Jalubí-Kašný, Trenér: Kašný Pavel, Chov: Hřebčín Napajedla


7. dostih, start 16:30
1350 CENA FERONY a.s.
Rovina III.kat. - 2000 m, cena, 3letí a starší
45000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Zápisné: 600 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CARLO(POL), 5 58,0 žk. Zdeněk Matysík 2     7 Horáková Lenka 40
2. BRESSIA, 3 57,5 ž. Jaroslav Donoval     6 Švásta Jiří 20
3. PRETTAN, 3 58,0 ž. Jan Rája     3 Knauer Martin 60
4. FARON, 7 59,5 ž. Ramil Děmidov     2 Šilhavý Ladislav 50
5. VIDEON, 3 57,0 ž. Jaroslav Kovařík     5 Karel Břetislav 90
6. BELLA LUNA(POL), 3 53,0 Martina Pečenková     4 Váňová Pavla 90
7. PETRELLA(GER), 3 56,0 ž. Jiří Chaloupka     1 Chaloupka Václav, Ing. 100
Čas: 02:12,78, Mezičasy: (28,64 - 26,48 - 26,28 - 24,44 - 26,93)
Výrok: JISTĚ 1 1/2-3/4-1/2-kr.hlava-1 3/4-15
Maj. prémie:
2 500 Kč (BRESSIA)Dostihový Club
1 500 Kč (PRETTAN)H+H Jiří Hladík s.r.o.
1 000 Kč (FARON)MHM Nekton-Vrňata

Majitel: DC Zámrsk MUDr. Bruna, Trenér: Horáková Lenka, Chov: SO Lack

Sankce:Tr. Váňová P. 200 Kč za nesprávné hlášení hmotnosti na přihláškách u koně č. 4 BELLA LUNA (DU čl.8b)



8. dostih, start 17:10
1351 CENA SEVEROČESKÝCH DOLů, a.s. - CENA SCHPMDK
Rovina NL - 2000 m, cena, 3letí a starší - klisny
135000 Kč (67500 - 31050 - 20250 - 9450 - 6750)
Zápisné: 2000 + 2050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LIVREE(IRE), 6 57,5 Adéla Klepetková     1 Petrlík Allan 30
2. RÉVA, 3 54,0 ž. Ilona Třešňáková     5 Uhl Jiří 100
3. KETTY SHARP, 4 57,5 ž. Jiří Chaloupka     3 Vinklárek Vladimír 60
4. FENERIVE, 4 57,5 ž. Jan Demele     2 Uhl Jiří 80
5. TWISTRA, 3 54,0 ž. Jaroslav Kovařík     6 Karel Břetislav 120
6. VICTORY JEANE(IRE), 3 54,0 ž. Blanka Šarinová     8 Šatra Tomáš 30
7. KADRA(POL), 3 56,0 Martina Pečenková     4 Váňová Pavla 30
8. RAIN DANCER(HOL), 4 57,5 Josef Sovka     7 Pejšková Ivana, Ing. 80
Čas: 02:11,47, Mezičasy: (29,41 - 26,94 - 25,75 - 23,96 - 25,41)
Výrok: BOJ 1/2-kr.hlava-1-krk-1/2-1-2
Maj. prémie:
7 500 Kč (RÉVA)Edoc Brno
4 500 Kč (KETTY SHARP)Kovářství Buchta
3 000 Kč (FENERIVE)Edoc Brno

Majitel: Sectori Ševčík-Vlachovice, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Firma Dan

Poplatek: Stáj Sectori Ševčík 2500,-Kč za nezdůvodněnou změnu jezdce na koni č. 1 LIVREE (DU čl.16). Sankce: ž.Demele J. 500 Kč za nadměrné použití bičíku ( DŘ §316).j. Sovka J. 200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ §364/b).



9. dostih, start 17:41
1352 CENA PREZIDENTA JOCKEY CLUBU
Rovina IV.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
25000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250)
Zápisné: 300 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KRESSEL, 3 50,0 Adéla Klepetková     1 Kroutilík Jaroslav 70
2. TALSAP, 4 52,0 ž. Jaroslav Kovařík     7 Karel Břetislav 80
3. IRSAY OLIVER, 5 60,0 Tomáš Nehasil     6 Kašpar Miroslav 23
4. NICKER, 4 50,0 žk. Ingrid Janáčková Koplíková     4 Koplík st. Zdeněk 60
5. COEUR DE LION, 5 55,0 ž. Ilona Třešňáková     2 Šimuni Peter, Mgr. 40
6. CAMILLO, 3 50,0 Martina Pečenková     3 Ministr Antonín 80
7. BLACK RIVER(GB), 5 56,0 ž. Jiří Chaloupka     5 Chaloupka Václav, Ing. 35
8. TANANCA GO, 3 50,0 Kristýna Bezděková     8 Kotáb Eduard 100
Čas: 02:11,44, Mezičasy: (27,50 - 25,87 - 26,47 - 24,81 - 26,79)
Výrok: TUHÝ BOJ hlava-1/2-krk-1/2-2-2-13

Majitel: Zlatá Praha, Trenér: Kroutilík Jaroslav, Chov: Kroutilík J.

Sankce:žk. Koplíková I. 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ §316). j. Nehasil T. výstraha za nadměrné použití bičíku (DŘ §316).




Dostihová komise: