home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2003 2002 2001 2000 1999 04.11.2001 CH 03.11.2001 MR 28.10.2001 MO 27.10.2001 PE 21.10.2001 CH 20.10.2001 LL 14.10.2001 PE 13.10.2001 PE 07.10.2001 CH 06.10.2001 BV 30.09.2001 CH 29.09.2001 OS 28.09.2001 TO 23.09.2001 CH 22.09.2001 PE 16.09.2001 BR 16.09.2001 CH 15.09.2001 MO 09.09.2001 CH 08.09.2001 KO 08.09.2001 MO 02.09.2001 SL 01.09.2001 LL 26.08.2001 KV 25.08.2001 PE 24.08.2001 PE 19.08.2001 CH 12.08.2001 KV 05.08.2001 SL 04.08.2001 BV 29.07.2001 MO 28.07.2001 MO 22.07.2001 KV 21.07.2001 KO 15.07.2001 SL 14.07.2001 SH 08.07.2001 MO 07.07.2001 KV 06.07.2001 KV 30.06.2001 NE 24.06.2001 CH 23.06.2001 LL 17.06.2001 KV 17.06.2001 PE 16.06.2001 PE 10.06.2001 SL 10.06.2001 CH 09.06.2001 NE 03.06.2001 BR 03.06.2001 CH 02.06.2001 MO 27.05.2001 SL 27.05.2001 CH 26.05.2001 PE 26.05.2001 CH 20.05.2001 CH 13.05.2001 CH 12.05.2001 CH 08.05.2001 MO 06.05.2001 PE 06.05.2001 CH 05.05.2001 PE 05.05.2001 CH 01.05.2001 LL 29.04.2001 OS 29.04.2001 CH 21.04.2001 KO 16.04.2001 CH 15.04.2001 SL 08.04.2001 CH 01.04.2001 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 15.07.2001 - Slušovice
stav dráhy: ( / )
1260 Cena Mlékárny Valašské Meziříčí s.r.o.
Rovina III.kat. - 1100 m, cena,
40000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. STIGMA, 2 54,5 Martin Šťastný     10 Suchánek Jiří  
2. JEMENKA(POL), 2 57,0 Martin Srnec     5 Holčák František  
3. REASON TO A JOY, 2 55,0 Dalibor Török     6 Holčák František  
4. CHERRY LADY, 2 53,5 Lucie Baluchová     11 Podhányi Jan  
5. COUDDY, 2 54,0 Jaroslav Donoval     12 Lisek Jan, MVDr.  
6. ONE LAND, 2 53,0 Ilona Třešňáková     9 Lisek Jan, MVDr.  
7. IŤA, 2 53,5 Radek Žalud     8 Chaloupka Václav, Ing.  
8. KRIST, 2 56,0 Martin Knauer     1 Vízdalová Marta  
9. GENERÁL, 2 56,5 František Jasinský     7 Vymazal Josef  
10. BLUE GRASS, 2 54,5 Libor Šindar     4 Zajíček Miloslav, MVDr.  
11. VAJA, 2 57,0 Martin Pišl     3 Přibyl Jaroslav  
Čas: 01:08,44, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 3/4-3-1/2-2 3/4-4 1/2-8-1 3/4-2 1/4
Maj. prémie:
2 500 Kč (STIGMA)Hřebčín Napajedla
1 500 Kč (REASON TO A JOY)Bellaboy Hostišová
1 000 Kč (CHERRY LADY)Krásno-Podhányi

Majitel: Hřebčín Napajedla, Trenér: Suchánek Jiří, Chov: Hřebčín Napajedla


1261 Handicap Cranny s.r.o. Ostrava
Rovina IV.kat. - 1100 m, handicap,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WITOMA, 4 56,5 Ilona Třešňáková     6 Vraj Radek, Ing.  
2. RADOVAN, 3 58,0 Jan Demele     11 Vraj Radek, Ing.  
3. FILLIS, 5 59,0 Radek Žalud     1 Švásta Jiří  
4. MABURKA, 3 49,0 Leona Hloužková     8 Vymazal Josef  
5. EROTICA(FR), 5 59,0 Radka Hovadová     7 Holčák František  
6. MESCALERO, 4 52,5 Martina Luková     9 Vinklárek Vladimír  
7. TALLKEENA, 3 55,5 Jiří Chaloupka     10 Chaloupka Václav, Ing.  
8. ALICE, 5 56,0 Jan Derych     3 Derych Vladimír  
9. HOLUBICE, 3 48,0 Jaromír Šafář     4 Lisek Jan, MVDr.  
10. DONCLARE, 3 56,5 Martin Knauer     12 Vízdalová Marta  
S MINI PENALTA, 3 49,0 Ivona Žváková     2 Chaloupka st. Jiří, Ing.  
Čas: 01:07,00, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1-2 1/2-1/2-1/2-1 1/4-2-krk-2 3/4

Majitel: Stáj Lendery, Trenér: Vraj Radek, Ing., Chov: Hřebčín Napajedla


1262 Cena Dantax I.oddělení
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BÁJEČNÁ, 4 56,0 Jaromír Šafář     1 Vrba Pavel, Ing.  
2. RYZLINK, 3 56,0 Radka Hovadová     3 Holčák František  
3. ZELOT, 3 57,0 Jaroslav Michna     10 Vraj Radek, Ing.  
4. SHELTA, 3 57,0 Jan Demele     9 Vraj Radek, Ing.  
5. DEILY SPORT, 5 61,0 Marek Stromský     4 Matysík Metoděj  
6. CETONYA, 3 56,5 Martin Knauer     8 Moravec Zdeněk  
7. NEZMAR, 3 53,5 Petra Výtisková     7 Bělka Martin  
8. OLIVETI, 9 59,5 Martin Srnec     13 Mocek Květoslav  
9. CRONY, 3 54,5 Jaroslav Donoval     2 Ministr Antonín  
10. TOSCAN, 4 58,0 Petr Tůma     6 Míček Milan, Ing.  
11. ÉRA, 3 56,0 Libor Šindar     11 Zajíček Jaroslav, MVDr.  
12. GALILEA, 3 56,0 Kamila Protivínská     12 Vanda Vítězslav  
Čas: 01:42,38, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 3/4-7-3 1/4-2-kr.hlava-3/4-1 1/4-1 1/4

Majitel: Vrba Rokytnice Slavičín, Trenér: Vrba Pavel, Ing., Chov: Vanda V.


1263 Cena Delikan,výrobce krmiv Lipník n/Bečv
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena,
25000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ANDERS(GER), 13 68,5 Lucie Baluchová     2 Kašný Pavel  
2. NIDARA, 4 60,0 Jan Faltejsek     1 Lisek Jan, MVDr.  
3. KADMOS, 10 68,5 Zdeněk Seménka     7 Seménka Zdeněk  
4. TROPICAL TERN(FR), 6 64,5 Michal Köhl     3 Holčák Radek  
5. CELESIT, 4 64,5 Jiří Paulina     4 Suchánek Jiří  
6. CHRISTIAN, 6 69,5 Pavel Míča     9 Ševčík Miroslav, Ing.  
7. CRPON, 8 66,5 Lukáš Kasl     12 Kinský Pavel  
8. MARYČKA, 8 71,0 Jaroslav Juráň     13 Juráň Jaroslav  
Z SILMEN, 4 65,5 Pavel Tůma 2     8 Míček Milan, Ing.  
Čas: 04:20,27, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE 4 1/2-1 1/2-2 3/4-9-10-12-daleko

Majitel: Farma Jalubí-Kašný, Trenér: Kašný Pavel, Chov: Hüner J.F.


1264 Cena KOVEX - Group s.r.o. II.oddělení
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AMADARA, 3 56,0 Martin Srnec     13 Vraj Radek, Ing.  
2. CLAIRE, 3 58,5 Jan Faltejsek     8 Lisek Jan, MVDr.  
3. WHILARRY, 3 57,0 Jaroslav Michna     11 Vraj Radek, Ing.  
4. RULETT, 3 57,0 Jan Demele     4 Vraj Radek, Ing.  
5. LADY SECTORI, 3 54,5 Pavel Míča     3 Ševčík Miroslav, Ing.  
6. VILLANIE, 3 56,0 Renata Konupčíková     9 Foukal Milan  
7. MILOUŠ, 6 58,0 Michaela Nováková     7 Nováková Michaela  
8. TALORD, 3 56,0 Jiří Chaloupka     1 Okleštěk Miloslav  
9. VALMONT GALLANT, 5 59,5 Martin Pišl     10 Přibyl Jaroslav  
10. GWAIANA, 6 58,5 Alena Škrášková     12 Vinklárek Antonín  
11. DESPOTAN, 3 54,0 Dagmar Jeníková, Mgr.     2 Hanousek Ladislav  
12. CORABEL(SLO), 7 56,0 Jana Kramerová     6 Kramerová Jana  
Čas: 01:42,90, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2-hlava-1 1/2-krk-kr.hlava-3/4-1 1/2-2 1/2

Majitel: Maxitip, Trenér: Vraj Radek, Ing., Chov: Havlíčková G.


1265 Cena MDS a.s.
Rovina II.kat. - 1600 m, cena,
70000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TARPON SPRINGS(IRE), 6 59,0 František Vávra     5 Holčák František  
2. FOREST MAN(IRE), 3 54,0 Dalibor Török     8 Holčák František  
3. CERTINGO, 5 59,0 Jan Demele     2 Vraj Radek, Ing.  
4. GALENE(FR), 4 57,5 Jiří Chaloupka     1 Chaloupka Václav, Ing.  
5. EN SHALL, 4 59,0 Jaroslav Donoval     9 Ministr Antonín  
6. GAY SHALL, 4 59,0 Jaroslav Michna     3 Hanáček Pavel, Ing.  
7. DARENT(POL), 7 60,0 Marek Stromský     7 Moravec Zdeněk  
8. KEILAND, 3 54,0 Martin Knauer     6 Vízdalová Marta  
9. DONBAS, 3 56,0 Martin Pišl     4 Lisek Jan, MVDr.  
Čas: 01:40,23, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1/2-1-1 1/2-hlava-hlava-krk-1/2-6
Maj. prémie:
3 500 Kč (CERTINGO)Manďák a.s.Kroměříž
2 100 Kč (EN SHALL)DS Dreamer

Majitel: Stall Kurena-Holčák, Trenér: Holčák František, Chov: Fürst an Oettingen


1266 Slušovické Oaks - Velká cena MDS a.s.
Rovina CH - 2400 m, cena,
135000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WENKE(GER), 3 57,0 Jaroslav Donoval     2 Neuberg Filip  
2. LAKORA, 3 57,0 Martin Srnec     8 Piruch Jozef  
3. VORDONA, 3 57,0 Jan Demele     9 Pokorný Antonín  
4. VAPETA, 3 57,0 Marie Zobalová     3 Vraj Radek, Ing.  
5. MITRA, 3 57,0 Jiří Chaloupka     6 Lisek Jan, MVDr.  
6. SO MUCH MORE(GB), 3 57,0 Dalibor Török     7 Holčák František  
7. PISTÁCIA, 3 57,0 Josef Bartoš     5 Hanousek Ladislav  
8. ESCAPÁDA, 3 57,0 Martin Šťastný     4 Suchánek Jiří  
9. STAR ZE ZAHÁJÍ, 3 57,0 Jaroslav Kovařík     1 Kinský Pavel  
Čas: 02:35,92, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2-4 1/2-3-2 1/4-1-2 1/2-2 3/4-daleko
Maj. prémie:
7 500 Kč (LAKORA)Royal Žeravice
4 500 Kč (VORDONA)Fokus-H s.r.o.Třebíč
3 000 Kč (VAPETA)Stáj Mikon

Majitel: Hřebčín Pavlin Dvůr-Picek, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Dr.Burmester Ch.


1267 Handicap MDS a.s.
Rovina III.kat. - 1800 m, handicap,
40000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HUCKLEBERRY, 4 57,5 Jan Demele     4 Vraj Radek, Ing.  
2. VLNHETTA, 4 60,5 Marie Zobalová     6 Mrštík Michael  
3. FARCANA, 4 62,0 Ivan Kub     3 Štěpánek Milan  
4. NAGANO(POL), 3 62,0 Radka Hovadová     1 Holčák František  
5. GART, 7 63,5 Marek Stromský     12 Mocek Květoslav  
6. ČERTOS(SLO), 8 58,5 Martin Knauer     5 Vízdalová Marta  
7. VIKTOR KAUMY, 3 52,0 Lucie Baluchová     8 Vraj Radek, Ing.  
8. MINI SEX, 3 51,0 Jaroslav Kovařík     9 Syslová Lenka  
9. NADEMA, 6 60,0 Jaroslav Michna     11 Hanáček Pavel, Ing.  
10. FLAME STAR, 3 56,0 Martin Srnec     10 Janda Jiří, MVDr.  
11. PESEKT, 4 60,5 Jaroslav Donoval     7 Ministr Antonín  
12. VERCARO, 4 61,0 Petr Tůma     2 Ministr Antonín  
Čas: 01:56,30, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 3 1/4-1 3/4-krk-krk-2 3/4-nos-4 3/4-1 1/4
Maj. prémie:
2 500 Kč (HUCKLEBERRY)Teveko-Rožnov-Ondrušek
1 500 Kč (VLNHETTA)Radka-Penzion Nad stájí
1 000 Kč (FARCANA)AG

Majitel: Teveko-Rožnov-Ondrušek, Trenér: Vraj Radek, Ing., Chov: Teveko Ondrušek


1268 Cena MDS a.s.
Rovina III.kat. - 1100 m, cena,
40000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MISS FAIR, 4 56,0 Martin Srnec     3 Piruch Jozef  
2. COMPLETA, 4 58,5 Ivan Kub     6 Štěpánek Milan  
3. TERCIEL, 7 57,5 Radek Žalud     8 Švásta Jiří  
4. VICTORIA CAESARIS(IRE), 3 53,0 Radka Hovadová     5 Holčák František  
5. MISS MINI, 5 58,0 Jaroslav Michna     1 Janíček Stanislav  
6. AKEBONA, 3 54,0 Jaroslav Donoval     4 Neuberg Filip  
7. KERTA, 3 55,5 Jiří Chaloupka     9 Chaloupka Václav, Ing.  
8. SPARK OF LIGHT(GB), 3 52,5 Lucie Baluchová     2 Vraj Radek, Ing.  
9. JUMBO JET(POL), 3 55,0 Dalibor Török     10 Holčák František  
10. WINONA, 3 55,0 Marie Zobalová     7 Mrštík Michael  
11. ORDINARIA(SLO), 8 56,0 Petra Horčicová     11 Podhányi Jan  
S NEW KID IN TOWN(GB), 11 59,0 Jaroslav Kovařík     12 Paulík Karel  
Čas: 01:06,68, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ hlava-1-nos-krk-1 3/4-1 1/2-krk-3/4
Maj. prémie:
2 500 Kč (MISS FAIR)Foto Šobáň
1 500 Kč (COMPLETA)AG
1 000 Kč (TERCIEL)*Bratislava Intelsoft

Majitel: Foto Šobáň, Trenér: Piruch Jozef, Chov: Stall Lenz



Dostihová komise: