home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2003 2002 2001 2000 1999 04.11.2001 CH 03.11.2001 MR 28.10.2001 MO 27.10.2001 PE 21.10.2001 CH 20.10.2001 LL 14.10.2001 PE 13.10.2001 PE 07.10.2001 CH 06.10.2001 BV 30.09.2001 CH 29.09.2001 OS 28.09.2001 TO 23.09.2001 CH 22.09.2001 PE 16.09.2001 BR 16.09.2001 CH 15.09.2001 MO 09.09.2001 CH 08.09.2001 KO 08.09.2001 MO 02.09.2001 SL 01.09.2001 LL 26.08.2001 KV 25.08.2001 PE 24.08.2001 PE 19.08.2001 CH 12.08.2001 KV 05.08.2001 SL 04.08.2001 BV 29.07.2001 MO 28.07.2001 MO 22.07.2001 KV 21.07.2001 KO 15.07.2001 SL 14.07.2001 SH 08.07.2001 MO 07.07.2001 KV 06.07.2001 KV 30.06.2001 NE 24.06.2001 CH 23.06.2001 LL 17.06.2001 KV 17.06.2001 PE 16.06.2001 PE 10.06.2001 SL 10.06.2001 CH 09.06.2001 NE 03.06.2001 BR 03.06.2001 CH 02.06.2001 MO 27.05.2001 SL 27.05.2001 CH 26.05.2001 PE 26.05.2001 CH 20.05.2001 CH 13.05.2001 CH 12.05.2001 CH 08.05.2001 MO 06.05.2001 PE 06.05.2001 CH 05.05.2001 PE 05.05.2001 CH 01.05.2001 LL 29.04.2001 OS 29.04.2001 CH 21.04.2001 KO 16.04.2001 CH 15.04.2001 SL 08.04.2001 CH 01.04.2001 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 04.11.2001 - Praha
stav dráhy: ( / )
1. dostih, start
1527 Cena stáje Marko Zlín I.oddělení
Rovina III.kat. - 1612 m, cena,
40000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DANCERNER, 2 58,0 Ivan Kub     12 Vraj Radek, Ing. 35
2. ALIANA, 2 53,5 Jana Havelková     11 Pejšková Ivana, Ing. 35
3. POLÁRNÍK, 2 55,5 Ilona Třešňáková     13 Ščevlík Marian 30
4. SLIPDAR, 2 53,5 Lucie Baluchová     6 Jelínek Zbyněk, Ing. 90
5. MAFIRA, 2 52,5 Iva Miličková     9 Sýkorová Marcela, Ing. 90
6. ARMÉNA, 2 56,0 Ramil Děmidov     7 Šilhavý Ladislav 50
7. DALIBOR, 2 57,0 Libor Šindar     1 Sloup Josef 60
8. IMPERFECT, 2 54,5 Radek Koplík     2 Vinklárek Vladimír 110
9. BETANY, 2 55,0 Jaroslav Kovařík     10 Vraj Radek, Ing. 110
10. TULUP, 2 55,0 Linda Gahlertová     4 Karel Břetislav 150
11. MARATHEA, 2 53,5 Radek Žalud     3 Hurt Jiří 150
12. TELEMARQUE, 2 53,5 Lucie Větrovcová     5 Koráb Milan 110
S IŤA, 2 53,5 Lucie Herková     8 Chaloupka Václav, Ing. 110
Čas: 01:48,32, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 4-6-5-3/4-kr.hlava-4-1 1/4-13

Majitel: Stáj Eremiáš, Trenér: Vraj Radek, Ing., Chov: Kubíček E.,MVDr.


2. dostih, start
1528 Cena České pojišťovny II.oddělení
Rovina III.kat. - 1612 m, cena,
40000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LIVER, 2 57,0 Jiří Chaloupka     2 Vinklárek Vladimír 100
2. MAIDEL, 2 53,5 Lucie Herková     14 Héč Karel 80
3. SECURITY, 2 55,5 Jaroslav Donoval     11 Neuberg Filip 35
4. CENTAR, 2 54,5 Radek Koplík     7 Růžičková Martina 90
5. LORD ZE ZAHÁJÍ, 2 58,0 Dušan Andrés     12 Kinský Pavel 40
6. VAROSIA, 2 57,0 Jan Demele     9 Vraj Radek, Ing. 20
7. CHEVERNY, 2 55,0 Jan Palík     4 Pejšková Ivana, Ing. 140
8. PRIMADONA, 2 55,0 Jaroslav Kovařík     1 Vraj Radek, Ing. 50
9. MARBLE, 2 56,0 Martin Knauer     5 Kroutilík Jaroslav 100
10. KALAHARI, 2 53,0 Šárka Pulpánová     3 Drlík Jaroslav 130
11. GREEK MINSTRA, 2 53,5 Ilona Třešňáková     6 Bezstarosta Zdeněk 130
12. NISUN, 2 55,0 Linda Gahlertová     8 Vinklárek Vladimír 110
13. CHERRY LADY, 2 52,5 Renata Pátková     13 Podhányi Jan 90
14. TRAUTUNBERG, 2 53,5 Kristýna Bezděková     10 Štípa Ladislav 150
Čas: 01:48,62, Mezičasy:
Výrok: BOJ krk-4 1/4-1-3 1/2-4 1/2-4-nos-nos

Majitel: Vinklárek-Dešná, Trenér: Vinklárek Vladimír, Chov: Valory Plačovice


3. dostih, start
1529 Cena Clavis s.r.o.
Rovina III.kat. - 2418 m, cena,
45000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RULETT, 3 55,0 Jaroslav Kovařík     11 Vraj Radek, Ing. 70
2. RADAR, 4 59,0 Josef Bartoš     8 Vítek František 80
3. LACCARIA, 4 54,0 Lucie Herková     14 Héč Karel 110
4. LUCRET, 5 57,0 Karol Šarina     6 Šatra Tomáš 60
5. QUALITY, 3 55,0 Jaroslav Donoval     7 Neuberg Filip 40
6. MUHAAJIM(IRE), 4 59,0 Ivan Kub     12 Vraj Radek, Ing. 35
7. CASSIE, 4 57,0 Jan Demele     4 Vraj Radek, Ing. 50
8. SARAMON, 5 54,5 Petra Přívozníková     2 Baštová Pavlína, Ing. 100
9. GIOM, 7 57,5 Jana Havelková     1 Pejšková Ivana, Ing. 80
10. BRIANA, 3 53,0 Radek Koplík     10 Drlík Jaroslav 110
11. OKKER(SLO), 6 57,0 Jan Rája     3 Sloup Josef 70
12. HONKY-TONKY, 9 52,0 Martina Pečenková     13 Machain Vladimír  
13. VELAWI, 3 58,0 Jiří Chaloupka     5 Chaloupka Václav, Ing. 100
14. ECOLA, 4 58,5 Martin Knauer     9 Knauer Martin 110
Čas: 02:43,88, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2-1 1/2-1 1/2-krk-1 3/4-2-3-2 1/4
Maj. prémie:
2 500 Kč (RULETT)Stáj Vunderle
1 500 Kč (RADAR)Dostihová stáj HPV-Vítek
1 000 Kč (LACCARIA)Agroklas Slavkov

Majitel: Stáj Vunderle, Trenér: Vraj Radek, Ing., Chov: Zoubková J.


4. dostih, start
1530 Handicap Tisk Horák I.oddělení
Rovina IV.kat. - 2218 m, handicap,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GOA, 3 48,0 Iva Miličková     2 Mareš Miroslav 70
2. BLUEBELL, 3 54,0 Jaroslav Donoval     10 Šimuni Peter, Mgr. 80
3. NIKITA, 3 53,0 Ilona Třešňáková     9 Ščevlík Marian 80
4. BRUTUS, 5 61,5 Tomáš Hurt     4 Růžičková Martina 60
5. ROBIN, 3 48,5 Jaromír Šafář     12 Kotáb Eduard 90
6. SUPRA SLEW, 3 62,0 Jan Demele     8 Vraj Radek, Ing. 35
7. VAIKI(GB), 5 61,5 Adéla Klepetková     7 Petrlík Allan 90
8. ZENGI, 3 59,0 Dušan Andrés     3 Faltová Oliva 80
9. VELVET LAW, 3 56,0 Martin Knauer     11 Bezstarosta Zdeněk 90
10. LA DIFIX, 3 48,5 Renata Pátková     13 Pátková Renata 130
11. LIGONA, 6 50,5 Lucie Větrovcová     6 Minařík Ferdinand 130
12. FALZAKAPA, 3 48,0 Kristýna Bezděková     1 Luka st. Václav, Ing. 70
S LOTO(GER*), 3 57,5 Tomáš Lukášek     14 Pejšková Ivana, Ing. 50
Čas: 02:32,53, Mezičasy:
Výrok: BOJ 3/4-2 1/4-2 3/4-4 1/2-1/2-1/2-1 3/4-2 1/4

Majitel: Mareš-Tachlovice, Trenér: Mareš Miroslav, Chov: Mareš M.,SGT


5. dostih, start
1531 Cena Pulec Hřebčín Mimoň II.oddělení
Rovina III.kat. - 2218 m, cena,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CLAN, 3 48,0 Lenka Černocká, Ing.     2 Petrlík Allan 150
2. PICADELA, 7 55,0 Zuzana Vítová     10 Fialka Petr 80
3. FIFEJDA, 4 48,5 Adéla Klepetková     11 Vítek Roman, MVDr. 110
4. RIVERSDALE FLYER(GB), 5 58,5 František Koucký     14 Šatra Tomáš 50
5. ZENON, 3 48,5 Kristýna Bezděková     6 Pejšková Ivana, Ing. 40
6. SHAPELY FAIR, 4 48,0 Kateřina Palupčíková     12 Kroczek Jan 110
7. VERAMONA, 3 58,0 Josef Bartoš     4 Jelínek Zbyněk, Ing. 50
8. SECOND TIME(GB), 4 52,5 Radek Žalud     8 Baštová Pavlína, Ing. 90
9. TALISMAN, 3 62,0 Dušan Andrés     7 Luka st. Václav, Ing. 40
10. MAJESTY, 3 54,0 Martin Knauer     5 Knauer Martin 90
11. KAWASAKI, 3 61,5 Kamila Bartošová     13 Drlík Jaroslav 110
12. AUTUMN GUEST, 3 59,5 Jaroslav Kovařík     9 Michal Jiří 50
13. VOLŠOVEČEK, 3 48,0 Jaromír Šafář     3 Kinský Pavel 150
D INTERNET, 3 48,0 Zdeněk Matysík 2     1 Pechát Theodor 200
Čas: 02:31,30, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 1/2-4-1/2-1 3/4-1-2-3/4-2

Majitel: Pronaks-Válek Šaratice, Trenér: Petrlík Allan, Chov: TJ Start Uh.Ostroh


6. dostih, start
1532 Cena Šampionů 2001
Rovina III.kat. - 1212 m, cena,
40000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AUXILIARY, 2 54,0 Jaroslav Donoval     12 Neuberg Filip 30
2. QADRIGA, 2 56,0 Karol Šarina     11 Pejšková Ivana, Ing. 50
3. IOLA, 2 53,5 Ilona Třešňáková     5 Vítek František 80
4. ARE YOU JOKING, 2 56,0 Libor Šindar     7 Michal Jiří 110
5. PRAŽANKA(IRE*), 2 53,5 Lucie Baluchová     8 Horáková Lenka 22
6. ESTERKA, 2 53,5 Lucie Herková     10 Dvořák Karel, Ing. 120
7. HAIRY JET, 2 53,5 Radek Žalud     1 Drlík Jaroslav 70
8. PIKOLA, 2 55,0 Martin Knauer     3 Héč Karel 80
9. PURGONA, 2 55,0 Jaroslav Kovařík     4 Vraj Radek, Ing. 70
10. MERIAME, 2 55,0 Linda Gahlertová     6 Vítek František 80
11. CESARO, 2 54,5 Radek Koplík     9 Machek Jiří 110
12. KERINA, 2 52,5 Kristýna Bezděková     2 Kopečková Marcela 150
Čas: 01:19,55, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ 3 1/2-7-1-1 3/4-3 1/4-3/4-2 1/2-krk
Maj. prémie:
2 500 Kč (AUXILIARY)Hřebčín Pavlin Dvůr-Picek
1 500 Kč (QADRIGA)Wartov
1 000 Kč (IOLA)DS Pegas

Majitel: Hřebčín Pavlin Dvůr-Picek, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Picek M.


7. dostih, start
1533 Cena CK Martin Tour
Rovina III.kat. - 1312 m, cena,
45000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ARBALETE SAUVAGE(USA), 3 53,0 Ilona Třešňáková     6 Michal Jiří 80
2. MIX, 4 56,0 Jaroslav Kovařík     8 Vítek František 80
3. WILD RAIN(HOL), 4 53,0 Jana Havelková     14 Pejšková Ivana, Ing. 25
4. SECRET TREASURE(GB), 5 52,0 Kristýna Bezděková     2 Vítek Roman, MVDr. 60
5. WIDMON, 6 54,5 Šárka Pulpánová     12 Drlík Jaroslav 60
6. MISS MINI, 5 59,0 Jaroslav Donoval     11 Janíček Stanislav 100
7. MISS MAGE, 5 57,0 Jiří Chaloupka     7 Chaloupka Václav, Ing. 60
8. SILVER HEART(GER), 4 60,5 Jan Demele     9 Vraj Radek, Ing. 70
9. NECTILAR(GER), 5 56,0 Libor Šindar     4 Kotáb Eduard 100
10. ABBA, 3 50,0 Veronika Petrlíková     13 Petrlík Allan 130
11. WEST BERLIN(GER), 3 52,0 Radek Žalud     1 Kotáb Eduard 150
12. BUNBERRY(SLO), 6 56,0 Karol Šarina     3 Luka st. Václav, Ing. 40
13. NIRIDA, 3 55,0 Radek Koplík     10 Mudrová Radka 100
Čas: 01:24,26, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1-1-2-1/2-1 1/2-kr.hlava-3-5
Maj. prémie:
2 500 Kč (MIX)J.Bořek Dohalský-Vítek
1 500 Kč (WIDMON)Jeans Palast

Majitel: JN Prade, Trenér: Michal Jiří, Chov: Sierra Thoroughbreds



Dostihová komise: