home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2002 2001 2000 1999 1998 12.11.2000 CH 05.11.2000 CH 29.10.2000 CH 28.10.2000 CH 22.10.2000 CH 21.10.2000 PE 15.10.2000 CH 14.10.2000 MO 14.10.2000 CH 08.10.2000 PE 07.10.2000 PE 01.10.2000 CH 30.09.2000 BV 28.09.2000 TO 24.09.2000 CH 23.09.2000 HM 23.09.2000 MO 17.09.2000 SL 17.09.2000 CH 16.09.2000 PE 10.09.2000 BR 10.09.2000 CH 09.09.2000 KO 09.09.2000 CH 03.09.2000 MO 03.09.2000 CH 02.09.2000 LL 02.09.2000 CH 27.08.2000 SL 26.08.2000 PE 25.08.2000 PE 20.08.2000 CH 19.08.2000 MR 13.08.2000 KV 06.08.2000 MO 05.08.2000 MO 30.07.2000 KV 29.07.2000 BV 23.07.2000 KV 23.07.2000 SL 22.07.2000 KO 16.07.2000 KV 15.07.2000 LL 15.07.2000 SH 09.07.2000 MO 09.07.2000 SL 06.07.2000 KV 05.07.2000 LL 01.07.2000 NE 25.06.2000 CH 24.06.2000 BV 18.06.2000 PE 18.06.2000 CH 17.06.2000 PE 11.06.2000 KV 11.06.2000 SL 10.06.2000 KO 04.06.2000 BR 04.06.2000 CH 03.06.2000 MO 03.06.2000 CH 28.05.2000 CH 27.05.2000 PE 21.05.2000 SL 21.05.2000 CH 20.05.2000 BV 14.05.2000 CH 13.05.2000 MO 13.05.2000 CH 08.05.2000 PE 07.05.2000 PE 07.05.2000 CH 06.05.2000 CH 01.05.2000 LL 30.04.2000 SL 30.04.2000 CH 24.04.2000 CH 16.04.2000 CH 15.04.2000 SL 09.04.2000 CH 02.04.2000 CH 26.03.2000 SL
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 26.03.2000 - Slušovice
stav dráhy: ( / )
1001 Uvítací cena
Rovina III.kat. - 1600 m, cena,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ARGENTINA ARC(IRE), 5 53,0 Zdenko Šmida     11 Piruch Jozef  
2. SAKFORT(POL), 5 59,0 Marek Stromský     5 Moravec Zdeněk  
3. FLETCHER, 6 57,0 Vitalij Storož     9 Vinklárek Vladimír  
4. SOULAD, 6 56,0 Roman Tůma     3 Štěpánek Milan  
5. ROSE ROTE, 5 59,5 Jan Demele     12 Vraj Radek, Ing.  
6. MISS MINI, 4 55,0 Radek Žalud     13 Janíček Stanislav  
7. VALANGO, 4 58,0 Ivan Kub     6 Špelda Lubomír  
8. HIRSCH, 4 59,0 Tomáš Ševčík     7 Popelka Stanislav  
9. DASHING MARIANNE(GB), 4 55,0 Taťána Ballnerová     1 Uhl Jiří  
10. LOGA, 4 55,5 František Vávra     10 Holčák Radek  
11. IKONA, 4 56,0 Lukáš Kasal     14 Štěpánek Milan  
Čas: 01:50,30, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 7-2-3-krk-1/2-2 1/2-hlava-6
Maj. prémie:
2 000 Kč (FLETCHER)Jitka Kojatín-MOS Ondráček
1 200 Kč (SOULAD)Ševců
800 Kč (ROSE ROTE)Stáj Eremiáš

Majitel: Software PC Translator, Trenér: Piruch Jozef, Chov: Cullen K. and Mrs


1002 Cena nováčků
Rovina III.kat. - 1600 m, cena,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WHISTLER, 3 56,0 Peter Huťťa     11 Váňa Jaroslav, Ing.  
2. MOMENTO, 3 55,0 Taťána Ballnerová     6 Uhl Jiří  
3. POLLY MEY, 3 54,0 Dana Zajíčková     3 Okleštěk Miloslav  
4. HODNOST, 3 58,0 Radek Vrzal     1 Popelka Stanislav  
5. NORDEN, 3 55,5 Radek Žalud     4 Lisek Jan, MVDr.  
6. MESCALERO, 3 58,0 Dušan Andrés     10 Uhl Jiří  
7. DISA(SLO), 3 56,5 Marie Zobalová     14 Zobal František  
8. KAYLOSZ, 3 58,0 Kamil Píchal     15 Holčák František  
9. MARY ROSE, 3 56,5 Martin Knauer     2 Héč Karel  
10. KALTA, 3 56,0 Josef Sovka     5 Kroutilík Jaroslav  
11. NITELLA, 3 56,5 Jan Demele     9 Vraj Radek, Ing.  
Čas: 01:54,60, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1/2-1 1/2-3-10-1 1/2-krk-6-3/4
Maj. prémie:
2 000 Kč (WHISTLER)Stall Scarab
1 200 Kč (MOMENTO)Rokyta-advokát Bílovec
800 Kč (POLLY MEY)Stáj El Halem Okleštěk

Majitel: Stall Scarab, Trenér: Váňa Jaroslav, Ing., Chov: Hřebčín Napajedla


1003 Cena ZNZ Valašské Meziříčí
Rovina III.kat. - 1100 m, cena,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CHUCK ., 3 56,5 Rudolf Švejda     9 Podhányi Jan  
2. APAČ, 3 56,0 Pavel Míča     6 Ševčík Miroslav, Ing.  
2. LAMBO, 3 58,0 Kamil Píchal     7 Holčák František  
4. SHERCANA, 3 56,5 Jan Demele     10 Vraj Radek, Ing.  
5. SECRET STORY, 3 58,0 Vitalij Storož     2 Vinklárek Vladimír  
6. MACARENA, 3 56,0 Lukáš Kasal     1 Štěpánek Milan  
7. HAPPY DREAM(SLO), 3 56,0 Marie Zobalová     4 Zobal František  
8. LAMBUS, 3 57,5 Radek Žalud     3 Lisek Michal  
9. SELCAR, 3 58,0 Ivan Kub     5 Špelda Lubomír  
S INDAR, 3 54,5 Martin Srnec     8 Hurt Jiří  
Čas: 01:13,47, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 6-současně-1-2 1/2-nos-hlava-4 1/2-18
Maj. prémie:
2 000 Kč (CHUCK .)Krásno-Podhányi
1 000 Kč (APAČ)Vox Ševčík Vlachovice
1 000 Kč (LAMBO)Autosalon Škoda Jičín

Majitel: Krásno-Podhányi, Trenér: Podhányi Jan, Chov: Pilčík K.


1004 Handicap Skeleta
Rovina V.kat. - 1100 m, handicap,
15000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TARFI, 4 59,0 Ivan Siegl, Ing.     7 Vymazal Josef  
2. AGÁTA, 4 54,0 Pavel Míča     2 Piruch Jozef  
3. HORTENZIE, 5 54,0 Martin Srnec     6 Hurt Jiří  
4. RAMPOUCH, 4 58,0 Veronika Musilová     5 Svoboda Josef  
5. CORABEL(SLO), 6 55,0 Jana Kramerová     3 Kramerová Jana  
6. OGAWA, 4 56,0 Jan Demele     4 Vraj Radek, Ing.  
7. SLOGANA, 3 60,0 Adéla Klepetková     1 Čapková Marcela  
Čas: 01:16,19, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE 8-1-krk-kr.hlava-hlava-3

Majitel: TJ Brno Dvorska, Trenér: Vymazal Josef,


1005 Handicap Flita
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LOTRANTA, 4 55,5 František Vávra     1 Holčák František  
2. MAXMILIÁN, 6 58,0 Dušan Andrés     10 Uhl Jiří  
3. IMITARRA, 5 57,5 Martin Srnec     11 Hurt Jiří  
4. NOISY(SLO), 7 64,0 Martin Pišl     9 Sousedík Pavel, Ing.  
5. NADEMA, 5 55,0 Jaroslav Kovařík     5 Hanáček Pavel, Ing.  
6. TERRY, 5 50,0 Leona Hloužková     3 Vymazal Josef  
7. MONAGUA, 4 59,0 Tomáš Ševčík     6 Popelka Stanislav  
8. LUCILLIUS, 7 65,0 Roman Tůma     12 Štěpánek Milan  
9. CALAMITY JANE, 8 57,0 Petra Šebestíková     8 Pindur Evžen  
10. RAMA, 9 56,5 Adéla Klepetková     2 Čapková Marcela  
11. SALAMIS, 4 49,0 Věra Sedláková     15 Vanda Vítězslav  
Čas: 02:09,74, Mezičasy:
Výrok: BOJ 3/4-5-6-1-7-nos-1/2-3

Majitel: Liberty Stables, Trenér: Holčák František, Chov: Hřebčín Napajedla


1006 Velká cena ZNZ Valašské Meziříčí
Rovina I.kat. - 1600 m, cena,
120000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LACCARIA, 3 58,0 Martin Knauer     5 Héč Karel  
2. COMPLETA, 3 58,0 Karol Šarina     2 Štěpánek Milan  
3. ESDARA, 3 58,0 Ramil Děmidov     4 Stráský Josef  
4. CERCARA, 3 58,0 Lukáš Kasal     1 Hartmann Antonín, MVDr.  
5. CASSIE, 3 58,0 Jan Demele     6 Vraj Radek, Ing.  
6. SI SHALL, 3 58,0 Martin Srnec     8 Janíček Stanislav  
7. BÁJEČNÁ, 3 58,0 Jaroslav Kovařík     7 Vrba Pavel, Ing.  
8. NATÁLKA, 3 58,0 Dušan Andrés     3 Uhl Jiří  
9. SIGNETTA, 3 58,0 Martin Pišl     9 Sousedík Pavel, Ing.  
Čas: 01:51,51, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1-5-1-1-9-7-7-4

Majitel: Agroklas Slavkov, Trenér: Héč Karel, Chov: Hřebčín Napajedla


1007 Cena Azata
Proutky IV.kat. - 2800 m, cena,
25000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MIRANDA, 5 65,0 Jozef Piruch     14 Piruch Jozef  
2. SVATOPLUK, 7 67,5 Marek Stromský     7 Moravec Zdeněk  
3. CHRISTIAN, 5 65,5 Pavel Míča     6 Ševčík Miroslav, Ing.  
4. IMAGE IN, 7 66,5 Radek Havelka     10 Váňa st. Josef  
5. HENIKA, 5 63,5 Radek Vrzal     9 Popelka Stanislav  
6. DORETTA, 4 60,0 Ivan Siegl, Ing.     13 Zajíček Miloslav, MVDr.  
7. SOLIS (POL), 8 66,5 Lucie Baluchová     11 Hrbáček Vít, MVDr.  
8. TOAST(POL), 8 70,0 Vladislav Snitkovskij     3 Holčák František  
9. EVERTON, 6 67,5 Jiří Kameníček     8 Olehlová Monika  
10. ZANTARA, 5 64,5 Roman Tůma     1 Vízdalová Marta  
11. VOLTÍK, 6 66,5 Stanislav Seďa     15 Uhl Jiří  
12. SEVIORA, 5 64,5 Josef Sovka     2 Kroutilík Jaroslav  
13. SLIM, 10 67,5 Pavel Kašný     12 Ministr Antonín  
14. BAGATELLA, 5 64,5 Petra Šebestíková     4 Pindur Evžen  
ZN MUDDY'S BOY(POL), 4 61,5 František Vávra     5 Holčák Radek  
Z MENSY, 4 63,0 Tomáš Hurt     16 Hurt Jiří  
Čas: 03:26,50, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE 7-2 1/2-6-1-8-9-1 1/2-2 1/2

Majitel: Polyprofil, Trenér: Piruch Jozef, Chov: Hřebčín Napajedla



Dostihová komise: