home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2001 2000 1999 1998 1997 07.11.1999 CH 30.10.1999 LL 30.10.1999 MR 28.10.1999 CH 24.10.1999 CH 23.10.1999 PE 17.10.1999 CH 16.10.1999 BV 16.10.1999 MO 10.10.1999 PE 09.10.1999 PE 03.10.1999 CH 02.10.1999 TO 26.09.1999 CH 25.09.1999 LL 25.09.1999 MO 19.09.1999 SL 19.09.1999 CH 18.09.1999 PE 12.09.1999 BR 12.09.1999 CH 11.09.1999 KO 05.09.1999 MO 04.09.1999 LL 29.08.1999 CH 28.08.1999 PE 27.08.1999 PE 22.08.1999 SL 15.08.1999 KV 14.08.1999 SH 08.08.1999 MO 07.08.1999 BV 01.08.1999 KV 25.07.1999 SL 24.07.1999 KO 18.07.1999 KV 11.07.1999 MO 11.07.1999 SL 06.07.1999 LL 04.07.1999 KV 03.07.1999 NE 27.06.1999 CH 26.06.1999 BV 20.06.1999 PE 20.06.1999 CH 19.06.1999 PE 13.06.1999 HV 13.06.1999 SL 13.06.1999 CH 12.06.1999 KO 06.06.1999 BR 05.06.1999 MO 30.05.1999 SL 30.05.1999 CH 29.05.1999 PE 23.05.1999 CH 22.05.1999 MO 16.05.1999 CH 15.05.1999 BV 09.05.1999 SL 09.05.1999 CH 08.05.1999 PE 07.05.1999 PE 02.05.1999 CH 01.05.1999 LL 25.04.1999 CH 18.04.1999 CH 11.04.1999 CH 05.04.1999 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 16.10.1999 - Most
stav dráhy: ( / )
1452 CENA EQUI BOŘEŇ SVINČICE spol., s.r.o.
Rovina III.kat. - 1800 m, handicap,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GIOM, 5 58,5 Jana Havelková     12 Pejšková Ivana, Ing. 120
2. TEREZINO, 3 60,0 Jiří Chaloupka     1 Chaloupka st. Jiří, Ing. 80
3. ESPLANADE(GER), 3 58,0 Libor Šindar     13 Kotáb Eduard 90
4. TUMILA, 4 59,0 Jana Bečková     5 Vítek František 100
5. RUSTOX(FR), 3 56,0 Jan Demele     2 Vraj Radek, Ing. 60
6. LONG TRIP(USA), 3 61,5 Martin Knauer     9 Chaloupka Václav, Ing. 80
7. NIKETA, 5 61,5 Jan Palík     4 Kotáb Eduard 50
8. HIRSCH, 3 65,0 Dušan Andrés     6 Popelka Stanislav 130
9. LOVOŠ, 4 62,0 Kamil Píchal     7 Faltová Oliva 80
10. EROTICA(FR), 3 52,0 Radek Koplík     11 Kotáb Eduard 130
11. RINALDO, 5 61,0 Karol Šarina     16 Fencl Miroslav 120
12. WINNIPEG, 3 59,0 Tomáš Váňa     10 Váňa Tomáš 120
13. VALOIS, 4 55,5 Dalibor Török     14 Bělka Martin 160
14. RIVERSDALE FLYER(GB), 3 54,5 Jaroslav Donoval     15 Šatra Tomáš 120
15. WILD JULIET(IRE), 3 51,5 Jaroslav Kovařík     8 Vítek František 130
16. SEDRIK, 3 59,5 Radek Žalud     3 Šilhavý Ladislav 120
Čas: 01:59,41, Mezičasy:
Výrok: BOJ krk-1 1/4-3/4-1/2-krk-hlava-3/4-1/2
Maj. prémie:
2 000 Kč (GIOM)Femat
1 200 Kč (TEREZINO)Xaverov holding a.s.
800 Kč (TUMILA)Manželé Přikrylovi

Majitel: Femat, Trenér: Pejšková Ivana, Ing., Chov: Schmuchová D.


1453 CENA DĚTSKÉHO DOMOVA V MOSTĚ
Proutky IV.kat. - 2800 m, cena,
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BARWICK, 3 60,0 Tomáš Ševčík     3 Horáková Lenka 70
2. MARACUDJA(FR), 4 61,0 Jaromír Štohanzl 2     4 Chaloupka Václav, Ing. 40
3. RAINBOW HERO(IRE), 3 63,0 Dušan Andrés     6 Váňa st. Josef 50
4. VITINUS, 3 64,0 Michal Tajmr     7 Stráský Josef 90
5. ABACAXI(IRE), 5 71,0 Pavel Szikora     5 Řezáčová Jana 60
6. GRACIOUS LADY, 5 63,5 Marcel Novák     1 Bezstarosta Zdeněk 40
7. NAZIR, 10 64,5 Martina Polzerová     2 Zajko Karel 50
Čas: 03:27,12, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2 3/4-4-daleko-daleko-1-9

Majitel: DC Zámrsk MUDr. Bruna, Trenér: Horáková Lenka, Chov: Vanda V.


1454 CENA MĚSTA MOST
Rovina III.kat. - 1800 m, cena,
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VERSIT, 2 55,5 Radek Koplík     3 Votavová Jitka 30
2. ALDO, 2 58,0 Karol Šarina     9 Váňa Jaroslav, Ing. 40
3. SHERCANA, 2 57,0 Jan Demele     1 Vraj Radek, Ing. 60
4. KLEM, 2 58,0 Dušan Andrés     6 Andrés Josef 60
5. THÁLIE, 2 54,5 Pavel Ježek     10 Stráský Josef 80
6. PASQUINUS(FR), 2 55,0 Jiří Chaloupka     8 Chaloupka Václav, Ing. 60
7. BAJKONUR, 2 56,0 Martin Knauer     5 Knauer Martin 110
8. NERGARO, 2 58,0 Ramil Děmidov     2 Šilhavý Ladislav 60
9. RENEVAL, 2 56,0 Dalibor Török     4 Chovancová Alena 120
10. TATAR, 2 53,5 Radek Žalud     7 Uhl Jiří 100
Čas: 02:01,54, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 5-krk-1 1/2-1 3/4-1 1/4-1/2-3-1 1/4

Majitel: J+J Votava, Trenér: Votavová Jitka, Chov: Hřebčín Napajedla


1455 CENA ČESKÉ ASOCIACE STEEPLECHASE
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena,
40000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. JAVELLIN, 8 64,0 Petr Regnard     7 Krejčí Pavel 50
2. DOBROMYSL(IRE), 6 66,0 Tomáš Ševčík     3 Horáková Lenka 50
3. PEACEFUL GENTLEMAN(USA), 9 65,0 Martina Polzerová     10 Zajko Karel 30
4. HENIKA, 4 62,5 Radek Vrzal     4 Popelka Stanislav 70
5. VANESA, 7 66,5 Dušan Andrés     6 Fencl Miroslav 60
6. ZAUBERIN, 4 60,5 Radovan Konečný     1 Kašpar Miroslav 120
Z MUSCLA(IRE), 6 64,0 Lukáš Kasl     11 Knauer Martin 100
Čas: 04:41,37, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 4 1/2-1 3/4-hlava-10-13

Majitel: Pilař Uni-Pro, Trenér: Krejčí Pavel, Chov: ZD Tuchoraz


1456 CENA ZIMNÍ KRÁLOVNY HIPODROMU MOST, a.s.
Rovina CH - 1600 m, cena,
108000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. IMMORTALIS(POL), 2 57,0 Karol Šarina     12 Šatra Tomáš  
2. POLAR PRIDE(IRE), 2 57,0 Jaroslav Kovařík     2 Vítek František  
3. GALENE(FR), 2 57,0 Martin Knauer     9 Chaloupka Václav, Ing.  
4. COOL SPECIAL(POL), 2 57,0 Tomáš Váňa     4 Petrlík Allan  
5. SILVER HEART(GER), 2 57,0 Radek Koplík     3 Šusta Miroslav  
6. MILLI VANILLY, 2 57,0 Jaroslav Donoval     14 Neuberg Filip  
7. ARSAABA, 2 57,0 Ramil Děmidov     6 Šilhavý Ladislav  
8. VELMOC, 2 57,0 Robert Panc     5 Pejšková Ivana, Ing.  
9. WIDMONA, 2 57,0 Dalibor Török     15 Hedbávná Kateřina  
10. LYL LOVELY, 2 57,0 Marie Zobalová     13 Mičánek Aleš  
11. COMPLETA, 2 57,0 Jan Demele     10 Vraj Radek, Ing.  
12. ECOLA, 2 57,0 Pavel Ježek     7 Vacíková Světlana  
13. KING`S BARA, 2 57,0 Jiří Chaloupka     8 Chaloupka st. Jiří, Ing.  
14. PARISIEN PRINCESS, 2 57,0 Vratislav Kubát     1 Švejdová Michaela  
15. BLACK MARY, 2 57,0 Radek Žalud     11 Lisek Michal  
Čas: 01:45,20, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 3/4-1/2-1 3/4-1-1 1/2-3 1/4-1-3 1/2
Maj. prémie:
6 000 Kč (MILLI VANILLY)Hřebčín Pavlin Dvůr-Picek
3 600 Kč (ARSAABA)Hrubý
2 400 Kč (VELMOC)Bioma

Majitel: Stáj Czaplewski H., Trenér: Šatra Tomáš, Chov: Czaplewski H.


1457 ČESKOMORAVSKÁ CENA MOSTECKÉ UHELNÉ SPOLE
Rovina CH - 1400 m, cena,
108000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HYPHEN(GB), 3 64,0 Jaroslav Kovařík     10 Vítek Roman, MVDr. 20
2. SAMMETSMAN(FR), 4 65,5 Kamil Píchal     5 Holčák František 50
3. EMLAH(USA), 5 64,0 Karol Šarina     7 Vítek František 30
4. GOLDPALOMA, 3 61,5 Radek Žalud     9 Héč Karel 80
5. VARNAS, 3 62,0 Libor Šindar     6 Pátek Michal 150
6. PLANAREZ(FR), 4 63,5 Jan Demele     4 Vraj Radek, Ing. 130
7. RABÍN, 3 62,0 Ramil Děmidov     1 Šilhavý Ladislav 130
8. IRSKÁ ŠIPKA(IRE), 3 60,5 Dalibor Török     11 Lisek Jan, MVDr. 110
9. MISS MAGE, 3 60,5 Jiří Chaloupka     2 Chaloupka Václav, Ing. 110
10. NEW ORLEANS(GB), 3 63,0 Dušan Andrés     8 Andrés Josef 80
ZN MICK, 5 64,5 Tomáš Váňa     3 Petrlík Allan 40
Čas: 01:26,94, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 5-3 1/4-6-1/2-2-3 3/4-1 3/4-1 1/2
Maj. prémie:
6 000 Kč (GOLDPALOMA)Agroklas Slavkov
3 600 Kč (VARNAS)Friday
2 400 Kč (RABÍN)Nico

Majitel: Semper Fidelis, Trenér: Vítek Roman, MVDr., Chov: Miss Chaplin J.


1458 CENA NA SHLEDANOU V ROCE 2000
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap,
35000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ESCEND, 4 55,5 Petr Kalina     3 Chaloupka Václav, Ing. 60
2. MONAGUA, 3 54,0 Jaroslav Donoval     10 Popelka Stanislav 60
3. FORMENTERA, 3 53,5 Dalibor Török     5 Lisek Jan, MVDr. 70
4. AVANI, 3 61,5 Martin Knauer     7 Vavroušek Josef 90
5. FERGIE, 3 57,5 Jan Demele     8 Petrlík Allan 40
6. TARANA, 4 48,0 Pavel Ježek     9 Ščevlík Marian 110
7. SILGAN, 3 55,0 Jiří Chaloupka     4 Vymazal Josef 60
8. ANHARI, 6 55,5 Radek Koplík     1 Duchoň Tomáš 50
9. QUEEN ANN(IRE), 5 61,0 Jana Havelková     2 Pátek Michal 40
Čas: 01:31,03, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2 1/4-krk-krk-1/2-1-1 3/4-1/2-4 1/2

Majitel: LS Thermal-Karlovy Vary, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Hřebčín Napajedla



Dostihová komise: