home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2000 1999 1998 1997 1996 08.11.1998 CH 07.11.1998 MR 28.10.1998 CH 25.10.1998 CH 24.10.1998 PE 18.10.1998 CH 11.10.1998 PE 10.10.1998 PE 04.10.1998 CH 03.10.1998 LL 27.09.1998 CH 26.09.1998 MO 26.09.1998 TO 20.09.1998 SL 20.09.1998 CH 19.09.1998 PE 13.09.1998 BR 13.09.1998 CH 12.09.1998 MO 06.09.1998 SL 05.09.1998 LL 30.08.1998 CH 29.08.1998 PE 23.08.1998 HV 23.08.1998 CH 16.08.1998 CH 09.08.1998 MO 08.08.1998 BV 02.08.1998 CH 01.08.1998 LL 26.07.1998 KV 26.07.1998 SL 25.07.1998 KO 19.07.1998 HV 19.07.1998 KV 18.07.1998 SH 12.07.1998 MO 12.07.1998 SL 11.07.1998 BV 06.07.1998 LL 05.07.1998 KV 04.07.1998 NE 28.06.1998 BR 28.06.1998 CH 27.06.1998 PE 26.06.1998 PE 21.06.1998 CH 14.06.1998 HV 14.06.1998 SL 14.06.1998 CH 13.06.1998 BV 07.06.1998 MO 31.05.1998 SL 31.05.1998 CH 30.05.1998 PE 24.05.1998 CH 17.05.1998 CH 16.05.1998 BV 10.05.1998 SL 10.05.1998 CH 09.05.1998 MO 09.05.1998 PE 08.05.1998 PE 03.05.1998 CH 01.05.1998 LL 26.04.1998 CH 19.04.1998 SL 19.04.1998 CH 13.04.1998 CH 05.04.1998 CH 29.03.1998 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 24.10.1998 - Pardubice
stav dráhy: ( / )
1. dostih, start
1503 Cena Chrudimky
Proutky IV.kat. - 2800 m, , 3letí a starší
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MENDICA, 3 60,0 Martin Pišl     8 Štípa Ladislav  
2. FELON, 3 60,0 žk. Josef Bartoš     9 Bartoš st. Josef  
3. EVANGELISTA, 4 69,0 Miroslav Hanuš 2     2 Šilhavý Ladislav  
4. OASIS, 3 60,5 Vlastimil Špalek     3 Papoušek Jan  
5. SCATMAN, 3 63,5 Vladimír Vrzáček     1 Baštová Pavlína, Ing.  
6. SEDLÁK, 3 60,0 Antonín Langer     4 Charbuský František  
7. DUBAJKA, 4 64,0 Marek Stromský     5 Moravec Zdeněk  
8. RESERVE, 3 62,5 Pavel Kašný     7 Foukal Milan  
DD SALAMANDRA, 4 67,0 žk. Kateřina Laštovková     6 Brzobohatý Jiří, Ing.  
DD ALFA I OMEGA, 5 64,5 am. Pavel Míča     10 Ševčík Miroslav, Ing.  
Čas: 03:40,34, Mezičasy:
Výrok: BOJ kr.hlava-2-5-3/4-12-5-daleko

Majitel: Friday, Trenér: Štípa Ladislav, Chov: DS Topolany-Miška


2. dostih, start
1504 Cena Silver Screen
Proutky IV.kat. - 2800 m, , 3letí a starší
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PINEON, 3 60,0 Michal Ondruš     4 Horák František, MVDr.  
2. GRENDA, 3 62,0 František Jasinský     2 Olehla Čestmír, MVDr.  
3. SKINING, 7 65,5 am. Pavel Tůma 2     8 Moravec Zdeněk  
4. SELKA, 7 65,0 am. Luboš Urbánek     5 Charbuský František  
5. FÍNA, 3 62,0 Roman Tůma     9 Horáček Bohuslav  
6. ODERKA, 3 63,0 am. Radim Petřík     7 Foukal Milan  
7. TENDER, 4 68,0 am. Roman Odl     1 Odl Roman  
DD CORTINA, 4 69,0 ž. Jan Havlíček     3 Havlíčková Zdena, Ing.  
DD TOMÁŠ, 3 62,5 Zdeno Koplík 2     6 Janouš Ivan  
Čas: 03:45,53, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 13-3-12-3-8-daleko-daleko

Majitel: Stáj Fitmin, Trenér: Horák František, MVDr., Chov: Hřebčín Napajedla


3. dostih, start
1505 Cena Radia OK
Steeplechase crosscountry V.kat. - 3200 m, , 4letí a starší
25000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VIVID, 5 65,0 Miroslav Hanuš 2     10 Vítek František  
2. MODŘENKA, 4 64,5 Jaroslav Myška     6 Šimonová J.  
3. ALWAR, 4 64,0 Josef Váňa st.     4 Votava Jaroslav  
4. ABSENT, 4 63,0 Pavel Kašný     2 Foukal Milan  
5. ALIEN, 7 68,0 žk. Kateřina Laštovková     8 Brzobohatý Jiří, Ing.  
6. NIGRYN, 4 64,0 Marek Stromský     1 Moravec Zdeněk  
7. ENDURO, 6 66,5 am. Petr Regnard     11 Lisek Jan, MVDr.  
8. VALAMON, 6 65,0 Antonín Langer     3 Charbuský František  
9. LINETA, 5 67,5 Radek Havelka     9 Friedrich František  
10. VELINGTON, 5 67,5 ž. Miroslav Fencl     7 Fencl Miroslav  
Čas: 04:12,03, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2-3-5-19-10-14-2 3/4

Majitel: M.A.S.Team, Trenér: Vítek František, Chov: Hřebčín Napajedla


4. dostih, start
1506 Cena Allianz pojišťovny
Steeplechase crosscountry V.kat. - 3300 m, , 5letí a starší
25000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
D VALORE, 6 65,5 žk. Zdeněk Řezáč     3 Hanousek Ladislav  
1. IWER, 5 67,0 ž. Miroslav Fencl     5 Fencl Miroslav  
2. TRENTOS, 6 63,5 am. Radim Petřík     8 Foukal Milan  
3. SETNÍK, 5 64,5 Antonín Langer     9 Charbuský František  
4. DŽUMBA, 6 64,0 Jaroslav Myška     1 Fogl Josef, Ing.  
6. ZARKA, 8 67,0 Jaroslav Kafka     2 Toulec Pavel, Ing.  
7. SVATOPLUK, 5 64,5 Marek Stromský     7 Moravec Zdeněk  
PN HEAVY METAL, 7 64,5 Martin Liška     4 Kinský Pavel  
Z LUCKY QUAIL, 6 70,5 Vladimír Vinklárek     10 Vinklárek Vladimír  
ZN HUSAR, 6 67,0 ž. Jaromír Šafář st.     11 Plch Josef, Ing.  
Z ALABASTR, 6 67,0 Josef Váňa st.     6 Váňa st. Josef  
Čas: 04:27,99, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 1/4-2 1/4-4-1 1/2-7-daleko

Majitel: Maruš-Elektro, Trenér: Fencl Miroslav, Chov: Firma WAK


5. dostih, start
1507 Cena Intergalu Vrchovina, a.s.
Steeplechase crosscountry III.kat. - 3500 m, , 4letí a starší
35000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LUCYMA, 7 71,5 Libor Štencl     11 Jelínek Zbyněk, Ing.  
2. ALTAJ, 5 68,5 ž. Jaromír Šafář st.     9 Plch Josef, Ing.  
3. DISTRICT, 6 68,0 Radek Havelka     7 Friedrich František  
4. REDANA, 4 63,0 Martin Suchánek     10 Suchánek Martin  
5. NÁVRAT DOMŮ, 4 66,0 Zdeno Koplík 2     12 Koplík Zdeno  
6. LIKON, 6 66,0 am. Radim Petřík     6 Foukal Milan  
7. JENI PRINC, 4 62,5 Tomáš Ševčík     3 Popelka st. Stanislav, Ing.  
8. NICCOLIN, 7 71,5 František Jasinský     5 Moravec Zdeněk  
9. LIVING, 9 65,0 Pavel Kašný     4 Ministr Antonín  
10. BLAHÝ, 8 66,0 Marek Stromský     1 Moravec Zdeněk  
ZN OXANA, 4 65,0 Josef Váňa st.     2 Váňa st. Josef  
Čas: 04:37,00, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 3-6-3 1/2-7-daleko-2 1/2-3 3/4

Majitel: DS Nisa Jablonec n/N., Trenér: Jelínek Zbyněk, Ing., Chov: Hřebčín Napajedla


6. dostih, start
1508 Cena Peruána MUDr. Václava Bruny
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3500 m, , 4letí a starší
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KORZET, 4 65,0 am. René Vinklárek     1 Vinklárek Vladimír  
2. VOK, 4 69,0 Vlastimil Špalek     7 Votava Jaroslav  
3. ČAZON, 5 66,0 Bohumír Rohlena     9 Fogl Josef, Ing.  
4. MARGARITA, 4 61,0 František Jasinský     8 Novák Antonín  
5. FORMÁCIA, 8 67,0 Pavel Kašný     5 Hrudka st. Jaromír  
6. CELNAJA, 4 65,5 Pavel Složil st.     12 Složil Pavel  
7. GRADED, 5 66,0 Marek Stromský     13 Mocek Květoslav  
8. PET, 6 70,0 Martin Suchánek     11 Suchánek Martin  
9. SALVA, 7 67,0 žk. Josef Bartoš     6 Bartoš st. Josef  
10. HONEM HONEM, 4 70,0 Libor Štencl     4 Jelínek Zbyněk, Ing.  
11. LOKR, 12 66,0 Lucie Baluchová     2 Ministr Antonín  
12. HISTORA, 4 66,0 Miroslav Umlášek     3 Popelka st. Stanislav, Ing.  
13. DAVID, 7 67,0 Roman Tůma     10 Seménka Zdeněk  
Čas: 05:07,24, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ hlava-2-4 1/2-5-4-17-nos

Majitel: Zemspol-Valory-Dešná, Trenér: Vinklárek Vladimír, Chov: Valory Plačovice


7. dostih, start
1509 Cena 1. družstevní záložny
Steeplechase crosscountry III.kat. - 4200 m, , 4letí a starší
35000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NASA, 4 62,5 Marcel Novák     7 Novák Aleš  
2. ENERGIK, 9 63,5 Martin Suchánek     12 Theimer Milan, Ing.  
3. MEDEK, 8 70,0 žk. Kateřina Laštovková     8 Brzobohatý Jiří, Ing.  
4. PUEBLO, 5 69,5 Jaroslav Myška     6 Váňa st. Josef  
5. MGELAN(RUS), 5 69,0 Vlastimil Špalek     11 Kubišta Ladislav  
6. LIZINK, 9 68,5 Pavel Složil st.     10 Složil Pavel  
7. SEVERINO, 10 70,0 Libor Štencl     5 Jelínek Zbyněk, Ing.  
8. DARTIS, 6 66,5 Pavel Kašný     14 Ministr Antonín  
9. ARBITRAJ(SU), 7 69,0 Milan Němeček     3 Čermák Václav  
10. DEPRIVACE, 8 68,5 Martina Růžičková     9 Růžičková Martina  
ZN MAGPIE, 9 66,0 am. Tomáš Opíchal     1 Foukal Milan  
ZN LOCH LADY (GB), 7 72,0 Josef Vašina     2 Vašina Josef  
PN HARD WESTPORT, 6 67,5 Tomáš Ševčík     4 Popelka st. Stanislav, Ing.  
ZN NETTLE BOY (GER), 4 63,5 Vladimír Vrzáček     13 Baštová Pavlína, Ing.  
Čas: 05:41,00, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 4-2 1/2-2 1/4-18-6-5-3 1/2

Majitel: Mika a.s.Josefov, Trenér: Novák Aleš, Chov: Pospíšilová M.


8. dostih, start
1510 Závěrečná steeplechase sezóny - ČASCH
Steeplechase crosscountry II.kat. - 4300 m, , 5letí a starší
50000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. UNISONO, 11 65,0 am. René Vinklárek     8 Vinklárek Vladimír  
2. GRETTY, 10 67,0 Lucie Baluchová     10 Ministr Antonín  
3. THIMOTY, 6 67,0 Zdeno Koplík 2     12 Janouš Ivan  
4. HŘIVNA, 7 67,0 Pavel Kašný     9 Foukal Milan  
5. EMIL, 7 68,0 Vlastimil Špalek     11 Váňa st. Josef  
6. SZAFRAN(POL), 5 67,0 Michal Köhl     5 Čermák Václav  
7. HYPNOS, 10 68,0 Martina Růžičková     4 Růžičková Martina  
PN MAZEL, 7 67,0 am. Radim Petřík     1 Foukal Milan  
ZN VARIANT, 8 67,0 Pavel Průdek     2 Bezděk Miroslav  
PN VESPAN, 9 67,0 Jan Papoušek     3 Papoušek Jan  
ZN DELGÁDO, 9 67,0 Tomáš Ševčík     6 Popelka st. Stanislav, Ing.  
S CELESTANO(GER), 11 68,5 Emil Šiška     7 Baštová Pavlína, Ing.  
Čas: 06:06,00, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1 3/4-1/2-2-9-17-20

Majitel: Zemspol-Valory-Dešná, Trenér: Vinklárek Vladimír,



Dostihová komise: