home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2000 1999 1998 1997 1996 08.11.1998 CH 07.11.1998 MR 28.10.1998 CH 25.10.1998 CH 24.10.1998 PE 18.10.1998 CH 11.10.1998 PE 10.10.1998 PE 04.10.1998 CH 03.10.1998 LL 27.09.1998 CH 26.09.1998 MO 26.09.1998 TO 20.09.1998 SL 20.09.1998 CH 19.09.1998 PE 13.09.1998 BR 13.09.1998 CH 12.09.1998 MO 06.09.1998 SL 05.09.1998 LL 30.08.1998 CH 29.08.1998 PE 23.08.1998 HV 23.08.1998 CH 16.08.1998 CH 09.08.1998 MO 08.08.1998 BV 02.08.1998 CH 01.08.1998 LL 26.07.1998 KV 26.07.1998 SL 25.07.1998 KO 19.07.1998 HV 19.07.1998 KV 18.07.1998 SH 12.07.1998 MO 12.07.1998 SL 11.07.1998 BV 06.07.1998 LL 05.07.1998 KV 04.07.1998 NE 28.06.1998 BR 28.06.1998 CH 27.06.1998 PE 26.06.1998 PE 21.06.1998 CH 14.06.1998 HV 14.06.1998 SL 14.06.1998 CH 13.06.1998 BV 07.06.1998 MO 31.05.1998 SL 31.05.1998 CH 30.05.1998 PE 24.05.1998 CH 17.05.1998 CH 16.05.1998 BV 10.05.1998 SL 10.05.1998 CH 09.05.1998 MO 09.05.1998 PE 08.05.1998 PE 03.05.1998 CH 01.05.1998 LL 26.04.1998 CH 19.04.1998 SL 19.04.1998 CH 13.04.1998 CH 05.04.1998 CH 29.03.1998 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 20.09.1998 - Slušovice
stav dráhy: ( / )
1427 Cena Architektury - 1. oddělení
Rovina III.kat. - 1100 m, , 2letí
31500 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VILIBALD, 2 55,5 ž. Lucie Baluchová     2 Uhl Jiří  
2. ČULMEA, 2 56,5 ž. Jan Rája     10 Sousedík Pavel, Ing.  
3. DILEN, 2 53,5 ž. Ivan Siegl, Ing.     9 Vymazal Josef  
4. WALTER, 2 56,0 ž. Martin Pišl     6 Olehla Čestmír, MVDr.  
5. ALŽBĚTA(IRE*), 2 55,0 ž. Jan Demele     3 Vraj Radek, Ing.  
6. NIGHT BUTTERFLY, 2 57,0 ž. Marek Stromský     1 Syslová Lenka  
7. KILTON, 2 56,0 ž. Martin Srnec     11 Vanda Vítězslav  
8. NORGA, 2 55,0 ž. František Vávra     4 Seménka Zdeněk  
9. TÝNA, 2 55,0 ž. Roman Tůma     5 Hrbáček Vít, MVDr.  
10. RAMPOUCH, 2 56,5 ž. David Dovrtěl     7 Svoboda Josef  
Čas: 01:12,11, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2-3/4-2 1/2-2 1/2-1 3/4-3/4-1/2

Majitel: Rokyta-advokát Bílovec, Trenér: Uhl Jiří, Chov: Rokyta L.,JUDr.,Bílovec


1428 Cena Agroklas Slavkov - 2. oddělení
Rovina III.kat. - 1100 m, , 2letí
31500 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HELI SECTORI, 2 57,0 ž. Petr Florian     5 Janíček Stanislav  
2. BONA FIDE, 2 57,0 ž. Marek Stromský     4 Olehla Čestmír, MVDr.  
3. GOLDPALOMA, 2 52,5 ž. Lucie Baluchová     10 Héč Karel  
4. RATONY, 2 58,0 ž. Jan Demele     8 Vraj Radek, Ing.  
5. BRAVE JANE, 2 55,0 ž. Martin Pišl     2 Hojgr Milan, MVDr.  
6. HESTRA, 2 55,0 ž. Roman Tůma     7 Sousedík Pavel, Ing.  
7. KLIP, 2 56,0 ž. Martin Srnec     9 Theimer Milan, Ing.  
8. DEBUTANT, 2 56,0 ž. Jan Rája     1 Hála Josef  
9. SIGL, 2 56,5 ž. Ivan Siegl, Ing.     3 Svoboda Josef  
S SURPRICE, 2 55,0 ž. Pavel Boček     6 Syslová Lenka  
Čas: 01:10,69, Mezičasy:
Výrok: BOJ 3/4-2 1/2-3/4-7-8-5-3 1/2

Majitel: Dark-Star, Trenér: Janíček Stanislav, Chov: Vinklárek Antonín


1429 Cena Daewoo Motors Automont Zlín
Rovina V.kat. - 1000 m, , 3letí
15000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MEIBEIBI(SLO), 3 58,0 ž. Jaroslav Línek     8 Šara Ludovít  
2. FORTY, 3 55,5 ž. Martin Pišl     4 Palyza Jan  
3. GEROK, 3 55,5 ž. Ivan Siegl, Ing.     1 Vymazal Josef  
4. ČAMBRA, 3 58,5 ž. Jaroslav Michna     7 Sousedík Pavel, Ing.  
5. FELEENE, 3 57,0 ž. Petr Florian     3 Zajíček Miloslav, MVDr.  
6. ITA, 3 58,5 ž. Marek Stromský     6 Složil Pavel  
7. VILDA, 3 58,0 ž. Jan Demele     5 Fialka Petr  
8. LOVE STORY, 3 55,0 ž. Pavel Boček     2 Héč Karel  
9. LA-SHARPA, 3 56,5 ž. Roman Tůma     9 Vraj Radek, Ing.  
Čas: 01:05,55, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2-1-1/2-2-3-hlava-4 1/2

Majitel: Stajňa Plameň, Trenér: Šara Ludovít, Chov: Jáchymová J.,Ing.


1430 Cena Pragokoncert Bohemia
Rovina V.kat. - 1800 m, , 4letí a starší
15000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ČERTOS(SLO), 5 64,0 ž. Jaroslav Michna     9 Vízdalová Marta  
2. VALDARA, 7 56,5 am. Roman Tůma     2 Štohanzl Jaromír  
3. ALCATRAZ, 6 59,0 am. Jaroslav Majrich     7 Sousedík Pavel, Ing.  
4. STRED, 8 55,5 am. Ivan Siegl, Ing.     6 Vymazal Josef  
5. INCITE, 4 56,5 am. Martin Srnec     5 Hála Josef  
6. DOHRA, 7 53,0 am. Anna Koláčková     1 Dostál Jaromír  
7. CORABEL(SLO), 4 56,5 am. Jana Kramerová     11 Urbanová Marie  
8. LITTLE BOY, 5 61,0 am. Tomáš Vlach     4 Novák Petr  
9. FANY'S LADY, 4 57,0 am. Petr Florian     8 Zajíček Miloslav, MVDr.  
10. PÍSNIČKA, 4 55,5 am. Lucie Baluchová     3 Chabada Ondřej  
11. DENSI, 8 54,0 am. Michaela Nováková     10 Nováková Michaela  
Čas: 02:01,56, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2 1/2-1-1/2-10-1/2-1/4-1 1/4

Majitel: Stáj Itaka-Vízdalová, Trenér: Vízdalová Marta, Chov: Phalaris a.s.


1431 Cena Pragotour Bohemia, a.s.
Rovina III.kat. - 2200 m, , 4letí a starší
31500 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SOULAD, 4 59,0 ž. Jaroslav Michna     7 Štěpánek Milan  
2. HESPA(SLO), 4 58,5 am. Jaroslav Majrich     3 Sousedík Pavel, Ing.  
3. TERCIEL, 4 57,5 am. Kamila Protivínská     12 Švásta Jiří  
4. NAWROT(POL), 4 61,5 am. Martin Pišl     4 Palyza Jan  
5. LUCILLIUS, 5 61,0 ž. Jan Demele     1 Štěpánek Milan  
6. VLNOLONG, 4 58,0 am. Pavel Tůma 2     10 Moravec Zdeněk  
7. EVERTA, 4 56,0 am. Martin Srnec     9 Janíček Stanislav  
8. VOLTÍK, 4 56,5 am. Taťána Ballnerová     2 Uhl Jiří  
9. CHALINI, 4 58,0 am. Jaroslav Línek     8 Šara Ludovít  
10. SKINING, 7 58,5 am. Marek Stromský     6 Moravec Zdeněk  
11. ESTONIA, 4 62,0 am. Roman Tůma     11 Havlíčková Zdena, Ing.  
12. EXPO, 5 56,5 am. Lenka Syslová     5 Syslová Lenka  
Čas: 02:28,58, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1-kr.hlava-2 3/4-4-1 1/4-nos-5

Majitel: GV Eurocenter-Brno, Trenér: Štěpánek Milan, Chov: Hřebčín Napajedla


1432 Cena České asociace steeplechase
Steeplechase III.kat. - 3800 m, , 4letí a starší
35000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LISHARP, 5 69,5 am. Vladislav Snitkovskij     4 Hrudka st. Jaromír  
2. CARMENA, 7 66,0 am. Pavla Nechanická     2 Hrbáček Vít, MVDr.  
3. BERBERA, 6 71,5 am. Jaroslav Myška     7 Olehla Čestmír, MVDr.  
4. VARCAS, 4 63,5 am. Pavel Kašný     6 Ministr Antonín  
5. CELNAJA, 4 66,0 am. Pavel Složil st.     1 Složil Pavel  
6. SINUS, 11 66,0 am. Daniela Moravcová     3 Moravec Zdeněk  
7. CLERA, 7 69,0 am. Aleš Vaňourek     5 Mičánek Aleš  
PN DESPERITA, 4 61,5 am. František Vávra     8 Holčák František  
Čas: 04:37,10, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 3/4-3 1/2-13-14-3-6

Majitel: DM Pardubice, Trenér: Hrudka st. Jaromír, Chov: Hřebčín Napajedla


1433 Zářijová cena - Pohár města Slušovic
Rovina CH - 1000 m, , 3letí a starší
108000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BELLABOY(FR), 4 57,5 ž. František Vávra     8 Holčák František  
2. SICKY, 6 56,0 ž. Martin Srnec     1 Janíček Stanislav  
3. MIDDLE TEMPLE (GB), 3 56,0 ž. Jan Rája     6 Horáková Lenka  
4. PIERO, 5 58,5 ž. Jana Bečková     3 Vítek Roman, MVDr.  
5. MINI RISK(GB), 3 56,0 ž. Martin Pišl     4 Olehla Čestmír, MVDr.  
6. ROSE ROTE, 3 56,0 ž. Jan Demele     2 Vraj Radek, Ing.  
7. DARENT(POL), 4 57,5 ž. Marek Stromský     5 Moravec Zdeněk  
Čas: 01:00,62, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2 3/4-3 1/2-3-1/4-nos-1

Majitel: *Bella, Trenér: Holčák František, Chov: Haras des Sablonnets


1434 Cena Graddo, a.s. Zlín
Steeplechase IV.kat. - 3400 m, , 4letí a starší
25000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. REDANA, 4 63,5 am. Pavel Kašný     5 Suchánek Martin  
2. KHELSINK(UKR), 8 69,5 am. Jan Havlíček     11 Havlíčková Zdena, Ing.  
3. LOKR, 12 65,0 am. Lucie Baluchová     3 Ministr Antonín  
4. DEKORACJA(POL), 5 65,5 am. Tomáš Opíchal     10 Moravec Zdeněk  
5. RUFUS, 12 64,5 am. Jiří Paulina     1 Dostál Jaromír  
PN NARDA, 6 64,0 am. Jaroslav Línek     4 Vanda Vítězslav  
PN DAVID, 7 67,0 am. Roman Tůma     7 Seménka Zdeněk  
PN DEMANOLLA (POL), 5 68,0 am. Marek Stromský     2 Moravec Zdeněk  
PN BAM (MOV), 5 65,0 am. Lukáš Sloup     6 Popelka st. Stanislav, Ing.  
Čas: 04:02,06, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ 15-daleko-5-daleko

Majitel: Hřebčín Napajedla a.s., Trenér: Suchánek Martin, Chov: Hřebčín Napajedla



Dostihová komise: