home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2000 1999 1998 1997 1996 08.11.1998 CH 07.11.1998 MR 28.10.1998 CH 25.10.1998 CH 24.10.1998 PE 18.10.1998 CH 11.10.1998 PE 10.10.1998 PE 04.10.1998 CH 03.10.1998 LL 27.09.1998 CH 26.09.1998 MO 26.09.1998 TO 20.09.1998 SL 20.09.1998 CH 19.09.1998 PE 13.09.1998 BR 13.09.1998 CH 12.09.1998 MO 06.09.1998 SL 05.09.1998 LL 30.08.1998 CH 29.08.1998 PE 23.08.1998 HV 23.08.1998 CH 16.08.1998 CH 09.08.1998 MO 08.08.1998 BV 02.08.1998 CH 01.08.1998 LL 26.07.1998 KV 26.07.1998 SL 25.07.1998 KO 19.07.1998 HV 19.07.1998 KV 18.07.1998 SH 12.07.1998 MO 12.07.1998 SL 11.07.1998 BV 06.07.1998 LL 05.07.1998 KV 04.07.1998 NE 28.06.1998 BR 28.06.1998 CH 27.06.1998 PE 26.06.1998 PE 21.06.1998 CH 14.06.1998 HV 14.06.1998 SL 14.06.1998 CH 13.06.1998 BV 07.06.1998 MO 31.05.1998 SL 31.05.1998 CH 30.05.1998 PE 24.05.1998 CH 17.05.1998 CH 16.05.1998 BV 10.05.1998 SL 10.05.1998 CH 09.05.1998 MO 09.05.1998 PE 08.05.1998 PE 03.05.1998 CH 01.05.1998 LL 26.04.1998 CH 19.04.1998 SL 19.04.1998 CH 13.04.1998 CH 05.04.1998 CH 29.03.1998 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 05.07.1998 - Karlovy Vary
stav dráhy: ( / )
1230 Velká karlovarská steeplechase
Steeplechase I.kat. - 5000 m, , 5letí a starší
70000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. EMIL, 7 67,0 Josef Váňa st.     6 Váňa st. Josef  
2. BELOVODSK(UKR), 6 67,0 František Jasinský     1 Olehla Čestmír, MVDr.  
3. ZINMO(GER), 6 67,0 Peter Gehm     3 Baštová Pavlína, Ing.  
4. CARNAL, 8 67,0 Vlastimil Špalek     4 Váňa st. Josef  
5. TRES BELLE(IRE), 8 67,0 Zdeno Koplík 2     5 Koplík Zdeno  
ZN LIMITA, 7 69,0 Václav Chaloupka, Ing.     2 Chaloupka Václav, Ing.  
PN APLAUS, 7 67,0 Libor Štencl     7 Jelínek Zbyněk, Ing.  
Čas: 07:13,63, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 7-6-hlava-13

Majitel: Atrium Karlovy Vary-Váňa, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: ZD Dolní Němčí


1231 Cena Živnostenské banky, a.s.
Rovina III.kat. - 1200 m, , 2letí
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CEDR, 2 58,0 ž. Petr Kubík     5 Špelda Lubomír  
2. NEW ORLEANS(GB), 2 54,5 Jaroslav Donoval     1 Šatra Tomáš  
3. SEDRIK, 2 58,0 ž. Ramil Děmidov     8 Šilhavý Ladislav  
4. BOLD BERRY, 2 55,5 ž. Jiří Chaloupka     3 Chaloupka st. Jiří, Ing.  
5. KAYNEA, 2 53,0 ž. Dalibor Török     2 Fencl Miroslav  
6. ZAMON, 2 55,0 ž. Libor Šindar     7 Bartoš st. Josef  
7. OSUD, 2 55,5 ž. Jan Rája     6 Janatka Ivan  
Čas: 01:14,47, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 3/4-2-5-1 1/2-1 1/2-3/4

Majitel: Akvagast Thurn, Trenér: Špelda Lubomír, Chov: Hřebčín Napajedla


1232 Cena orchidejí
Rovina III.kat. - 1400 m, , 3letí a starší
36000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CORBELLE(FR), 4 55,5 ž. Ramil Děmidov     4 Vítek František  
2. VERSIUS, 4 56,5 am. Andrea Kotršálová     10 Vítek František  
3. IRISH WIN(GB), 6 58,0 am. Lukáš Kasal     7 Drlík Jaroslav  
4. BILLY THE BID (POL), 6 64,5 am. Ivan Koňa     2 Kotáb Eduard  
5. JULIE, 3 51,0 am. Jana Bečková     9 Košťál Jan  
6. QUADALCHAN, 4 60,5 am. Miroslav Hanuš 2     11 Šilhavý Ladislav  
7. NUANCE (GER), 7 61,5 ž. Allan Petrlík     12 Petrlík Allan  
8. MINI RISK(GB), 3 62,5 am. František Jasinský     8 Olehla Čestmír, MVDr.  
9. ESCEND, 3 61,0 ž. Ivan Kub     3 Chaloupka Václav, Ing.  
10. OKTANA, 3 51,5 am. Lucie Herková     6 Janatka Ivan  
11. QUADRO(FR), 4 67,0 am. František Koucký     1 Kašpar Miroslav  
12. KING JERRY, 3 55,5 am. Jan Rája     5 Janatka Ivan  
Čas: 01:26,87, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 1/4-1/2-hlava-1 1/4

Majitel: Etiene Mattelin, Trenér: Vítek František, Chov: Vesque S.


1233 Cena filmu "Je třeba zabít Sekala"
Rovina I.kat. - 2000 m, , 4letí a starší
90000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NEAR DANCER(IRE), 4 58,0 ž. Karol Šarina     1 Šatra Tomáš  
2. DANGER, 4 58,5 ž. Allan Petrlík     3 Petrlík Allan  
3. RUSSIAN OLIVE(GB), 4 56,5 ž. Ramil Děmidov     7 Palyza Jan  
4. MONTE WELSH, 5 58,0 ž. Zdeněk Machů     5 Kotáb Eduard  
5. CEDO NULLI, 4 58,0 ž. Libor Šindar     4 Vítek František  
6. LYS (FR), 6 56,5 ž. Jiří Chaloupka     6 Chaloupka st. Jiří, Ing.  
7. LORDAM, 4 58,0 ž. Petr Kubík     2 Šilhavý Ladislav  
Čas: 02:07,37, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE 9-1 3/4-1 1/2-1 1/2-kr.hlava-daleko

Majitel: Stavební a nové izolace, Trenér: Šatra Tomáš, Chov: Mrs Headon B.A.


1234 Pohár Filmového festivalu - Sokolovské uhelné, a.s.
Rovina I.kat. - 1400 m, , 3letí a starší
90000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GAY DEVIL(GB), 7 60,5 ž. Ivan Kub     1 Vítek František  
2. MIDWICH CUCKOO(GB), 6 60,5 ž. Allan Petrlík     4 Petrlík Allan  
3. PALOMIA(FR), 7 59,0 ž. Petr Kubík     3 Chaloupka Václav, Ing.  
4. DURAR(GB), 3 56,5 David Čenger     2 Šimek Jaroslav, Ing.  
5. YOKODARA, 5 59,0 ž. Libor Šindar     6 Vítek Roman, MVDr.  
6. DUBROVNIK ES(GB), 3 56,0 ž. Karol Šarina     5 Šatra Tomáš  
7. SOLVA MIST(GB), 5 61,0 ž. Ramil Děmidov     7 Palyza Jan  
8. MIDDLE TEMPLE (GB), 3 56,5 ž. Jan Rája     8 Horáková Lenka  
9. PIERO, 5 60,5 ž. Zdeněk Machů     9 Popelka st. Stanislav, Ing.  
Čas: 01:24,34, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ hlava-2 1/2-2 1/4-hlava-kr.hlava-10-5

Majitel: Semper Fidelis, Trenér: Vítek František, Chov: Morris John Wynne


1235 Cena Grandhotelu Pupp, a.s.
Rovina IV.kat. - 1600 m, , 3letí a starší
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CANNES, 4 52,5 ž. Petr Kubík     7 Fialka Petr  
2. LUCKY GIRL, 3 58,5 ž. Martin Svorad     5 Jelínek Zbyněk, Ing.  
3. MARQUISE, 3 57,0 ž. Blanka Šarinová     6 Vítek František  
4. JOLANTA, 4 51,5 ž. Lucie Herková     10 Krejčová Milena  
5. IWER, 5 55,0 ž. Karol Šarina     11 Vítek František  
6. COMPACT, 4 55,5 Jaroslav Donoval     2 Fedorowicz Vladislav  
7. PERIKLES, 7 60,5 ž. Miroslav Hanuš 2     3 Bartoš st. Josef  
8. ZAUBERIN, 3 50,0 ž. Jaroslav Kovařík     8 Kašpar Miroslav  
9. GIOM, 4 60,5 ž. Lukáš Kasal     4 Pejšková Ivana, Ing.  
10. PANENKA, 3 56,5 ž. Jan Rája     1 Janatka Ivan  
Čas: 01:41,25, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 3 1/4-1 1/2-1/2-1 1/2-3/4-1/2-1

Majitel: Fialka-Stáj Picadela, Trenér: Fialka Petr, Chov: Fialka P.


1236 Cena Hotelu Imperial, a.s. - Memoriál Josefa Dolejšího
Rovina V.kat. - 2200 m, , 3letí a starší
25000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
D NIKETA, 4 56,5 am. Alena Holíková     8 Kotáb Eduard  
1. BAKERO, 7 58,0 am. Lucie Herková     1 Krejčí Pavel  
2. SCATMAN, 3 52,0 Radek Žalud     7 Baštová Pavlína, Ing.  
3. VENCA, 4 59,0 David Čenger     3 Šimek Jaroslav, Ing.  
4. CENTAURUS, 3 54,5 ž. Libor Šindar     4 Vítek František  
6. COME BACK, 3 54,0 ž. Petr Kubík     5 Fialka Petr  
DD DELORS, 3 55,5 ž. Ramil Děmidov     2 Stráský Josef  
Čas: 02:21,98, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 3 1/2-4-4 1/2-2-3 1/2-daleko

Majitel: Bohemia Lignum-Krejčí, Trenér: Krejčí Pavel, Chov: ZD Březůvky


1237 Cena firmy S+W automobily s.r.o.
Steeplechase IV.kat. - 3400 m, , 4letí a 5letí
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DÁDA, 5 70,0 ž. Vladislav Snitkovskij     3 Hrudka st. Jaromír  
2. McCARCUL, 4 64,0 ž. Zdeno Koplík 2     1 Koplík Zdeno  
3. PUEBLO, 5 69,5 ž. Pavel Kašný     5 Váňa st. Josef  
4. HONEM HONEM, 4 67,0 ž. Libor Štencl     6 Jelínek Zbyněk, Ing.  
5. JACQUES, 5 66,5 ž. Jan Blecha     2 Stráský Josef  
6. KAFÁ, 4 65,0 ž. Miroslav Fencl     4 Fencl Miroslav  
SN MARGARITA, 4 61,0 ž. František Jasinský     7 Novák Antonín  
Čas: 04:16,55, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ 17-3-10-daleko-daleko

Majitel: Euroreal Group, Trenér: Hrudka st. Jaromír, Chov: Scuderia Dell`Orso



Dostihová komise: