home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 1999 1998 1997 1996 1995 01.11.1997 LL 28.10.1997 CH 26.10.1997 PE 26.10.1997 CH 25.10.1997 LL 19.10.1997 CH 12.10.1997 PE 11.10.1997 PE 05.10.1997 CH 04.10.1997 BV 28.09.1997 CH 27.09.1997 LL 27.09.1997 TO 21.09.1997 SL 21.09.1997 CH 20.09.1997 PE 14.09.1997 CH 13.09.1997 MO 31.08.1997 SL 31.08.1997 CH 30.08.1997 PE 24.08.1997 CH 23.08.1997 HV 23.08.1997 KV 17.08.1997 CH 10.08.1997 CH 09.08.1997 BV 03.08.1997 KV 27.07.1997 SL 27.07.1997 CH 20.07.1997 HV 20.07.1997 KV 19.07.1997 SL 12.07.1997 BV 06.07.1997 KV 05.07.1997 LL 29.06.1997 CH 22.06.1997 CH 21.06.1997 PE 20.06.1997 PE 15.06.1997 HV 15.06.1997 SL 14.06.1997 BV 14.06.1997 KV 08.06.1997 CH 07.06.1997 PE 01.06.1997 SL 01.06.1997 CH 31.05.1997 LL 25.05.1997 CH 24.05.1997 PE 18.05.1997 CH 17.05.1997 BV 17.05.1997 PE 11.05.1997 CH 08.05.1997 PE 04.05.1997 SL 04.05.1997 CH 01.05.1997 LL 27.04.1997 CH 20.04.1997 SL 20.04.1997 CH 13.04.1997 CH 06.04.1997 CH 31.03.1997 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 10.08.1997 - Praha
stav dráhy: ( / )
1. dostih, start 14:17
1286 Cena České Kooperativy
Rovina III.kat. - 1200 m, ,

Majitelská prémie: 0 Kč
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SUN SHINE CLARE(GB), 2 53,5 ž. Ivona Petrlíková     4 Petrlík Allan  
2. ESCEND, 2 57,0 ž. Ivan Kub     1 Chaloupka Václav, Ing. 29
3. DATA ES, 2 54,5 ž. Jaroslav Kovařík     7 Vavroušek Josef 34
4. NO COMMENT, 2 57,0 ž. Martin Knauer     6 Uhl Jiří 102
5. KITA, 2 56,0 ž. Martin Pišl     5 Sloup Josef 102
6. DÉMONA, 2 53,5 ž. Jiří Chaloupka     9 Chaloupka Václav, Ing. 102
7. PAM, 2 54,0 ž. Dalibor Török     3 Bořánek Václav  
8. LADY SHARP, 2 56,0 ž. Ramil Děmidov     2 Šilhavý Ladislav 33
9. SANTINI, 2 55,0 ž. Z. Beňová     10 Šusta Miroslav 102
10. CENARA, 2 56,0 ž. Jan Rája     11 Uhl Jiří  
Čas: 01:14,03, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE 11-1/4-2 1/2-3 3/4-3 1/2-1-1 1/4

Majitel: J.P.Parkhotel Nová Rabyně, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Hogan J.


2. dostih, start 14:45
1287 Cena IPS a.s. - závod 3
Rovina IV.kat. - 1600 m, ,

Majitelská prémie: 0 Kč
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GRIN, 6 60,5 ž. Dalibor Török     7 Minařík Ferdinand 24
2. SEPHIA(IRE), 3 57,0 ž. Jan Rája     1 Janda Jiří, MVDr. 55
3. DARE TO WAIT(GB), 5 55,5 ž. Jiří Chaloupka     8 Chaloupka st. Jiří, Ing. 110
4. LATASTER, 4 55,5 ž. Ferdinand Minařík 2     2 Růžičková Martina 329
5. MODEMANN, 3 59,0 ž. Theodor Pechát     3 Pechát Theodor 66
6. ALEGRETTA, 5 57,0 ž. David Čenger     4 Váňa Jaroslav, Ing. 110
7. CRPON, 4 58,5 ž. Zuzana Biniová     10 Kovář M.  
8. NEAT, 3 53,0 ž. Lenka Pišlová     9 Karel Břetislav 329
9. ARAKAIN, 4 58,0 ž. Miroslav Hanuš 2     13 Růžičková Martina 165
10. VICHR, 5 57,0 Robert Panc     6 Karel Břetislav 165
11. PERIKLES, 6 58,0 ž. Vratislav Kubát     12 Petrlík Allan 329
12. CHIMKENT(UKR), 4 58,0 ž. Libor Šindar     5 Vítek František 47
13. LISK OF LINDBERG(GER), 3 54,5 ž. Jaroslav Kovařík     14 Vítek František 165
Čas: 01:39,07, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2 1/2-2 1/4-6-3/4-1/4-6-3/4

Majitel: Ranný Architects, Trenér: Minařík Ferdinand, Chov: St.st.Frýdlant


3. dostih, start 15:19
1288 Cena Železničního stavitelství Praha
Rovina III.kat. - 2400 m, ,

Majitelská prémie: 0 Kč
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KREATOR(POL), 5 59,0 ž. Dušan Andrés     4 Holčák František 17
2. CANASTA, 6 57,0 ž. Jan Rája     9 Bezstarosta Zdeněk 130
3. LYS (FR), 5 55,0 ž. Jiří Chaloupka     1 Chaloupka st. Jiří, Ing. 86
4. LUDVÍK, 6 56,5 ž. Lukáš Kasal     10 Pejšková Ivana, Ing. 259
5. LAVERNA GIRL, 4 57,5 ž. Ramil Děmidov     2 Horák František, MVDr. 86
6. JORK, 4 59,0 ž. Tomáš Váňa     8 Váňa Tomáš 130
7. NADELY(FR), 4 58,0 ž. Ivan Kub     7 Chaloupka Václav, Ing. 65
8. TAVORNA, 4 57,0 ž. Martin Srnec     11 Janíček Stanislav 130
9. JACQUES, 4 58,0 ž. Lukáš Sloup     13 Sloup Josef 259
10. PIRUNIK, 6 59,0 ž. Martin Knauer     5 Peťulová Petra  
11. LOTAR, 11 59,0 ž. Karol Šarina     12 Proschek E. 259
12. NEM, 4 58,5 ž. Lucie Herková     3 Dymešová Renata 86
Čas: 02:32,66, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 4 1/2-1 3/4-2-1-hlava-2-8

Majitel: HB-Zlín, Trenér: Holčák František, Chov: SK Krasne


4. dostih, start 15:45
1289 Handicap supermarketů Julius Meinl
Rovina II.kat. - 1200 m, ,

Majitelská prémie: 0 Kč
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SOLVA MIST(GB), 4 61,0 ž. Ramil Děmidov     8 Petrlík Allan 53
2. VOLTÍK, 3 57,0 ž. Jan Rája     2 Uhl Jiří 427
3. RAVEN MASTER(USA), 3 59,0 ž. Kamil Píchal     7 Holčák František 36
4. GODLET, 4 50,5 ž. Lenka Pišlová     12 Minařík Ferdinand 427
5. EMLAH(USA), 3 52,5 ž. Jaroslav Kovařík     5 Vítek František 142
6. BÁÁ, 3 50,0 ž. Blanka Šarinová     1 Kotáb Eduard 85
7. FERMINA MARQUEZ(FR), 4 58,5 ž. Jiří Chaloupka     11 Chaloupka Václav, Ing. 214
8. CZANKA(POL), 4 60,5 ž. Dušan Andrés     6 Holčák František 43
9. MONTE WELSH, 4 60,0 ž. Libor Šindar     3 Kotáb Eduard 53
10. NUANCE (GER), 6 53,5 ž. Vratislav Kubát     9 Petrlík Allan 427
11. SIR TIROL(IRE), 4 59,5 ž. Karol Šarina     4 Šatra Tomáš 71
12. QUADALCHAN, 3 54,0 ž. Martin Knauer     10 Šilhavý Ladislav 107
Čas: 01:11,65, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 3-3 1/4-1 1/4-kr.hlava-1 1/4-1 1/4-2 1/2

Majitel: Alex Gorrie, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Cook P.


5. dostih, start 16:37
1290 Cena IPS a.s. - závod 9
Rovina IV.kat. - 1600 m, ,

Majitelská prémie: 0 Kč
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ARSAD, 4 58,0 ž. Ramil Děmidov     2 Horák František, MVDr. 17
2. HE SHALL REIGN(GB), 6 55,5 ž. Ivona Petrlíková     5 Petrlík Allan 31
3. OCTOBRE ROUGE (USA), 8 58,0 ž. Olga Vítková, Ing.     9 Vítek František 77
4. SULLEY, 3 55,0 ž. Martin Srnec     3 Janíček Stanislav  
5. BURNING FIRE(GER), 7 56,0 ž. Radek Koplík     6 Koplík Zdeno 154
6. RHYME MELODY(FR), 5 54,5 ž. Jiří Chaloupka     14 Chaloupka Václav, Ing. 154
7. CEVIN, 5 60,5 ž. Dalibor Török     8 Minařík Ferdinand 154
8. LORDAM, 3 59,0 ž. Martin Knauer     4 Šilhavý Ladislav 154
9. ROTONKA, 4 58,0 ž. Martin Kubeš     12 Bárta Stanislav  
10. NIVKA, 4 54,0 ž. Lucie Herková     7 Kovář M.  
11. CRYSTAL LADY, 3 52,5 ž. Blanka Šarinová     11 Lisek Jan, MVDr.  
12. QUINNON, 6 59,5 ž. Ivan Kub     10 Pokorný Antonín 154
13. GERIZON, 4 55,5 ž. Jaroslav Kovařík     13 Vítek František 154
Čas: 01:38,75, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 4 1/2-nos-6-4-6-1/2-1 3/4

Majitel: DM Pardubice, Trenér: Horák František, MVDr., Chov: Hřebčín Napajedla


6. dostih, start 17:17
1291 Cena společnosti Ekoflor
Rovina I.kat. - 1200 m, , 3letí a starší
100000 Kč (50000 - 25000 - 15000 - 10000)
Zápisné: 1500 + 1500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. YOKODARA, 4 57,0 ž. Libor Šindar     7 Vítek František 43
2. MIDWICH CUCKOO(GB), 5 54,0 ž. Jaroslav Kovařík     1 Vítek František 65
3. IDYLLE DE LA BARRE(FR), 4 54,5 ž. Karol Šarina     4 Chaloupka Václav, Ing. 130
3. PIERO, 4 58,5 Robert Panc     6 Vítek František 130
5. CZEKISTA(POL), 5 62,0 ž. Dušan Andrés     2 Holčák František 43
6. FINALLY MARRIED(CAN), 6 58,5 ž. Blanka Šarinová     5 Růžičková Martina 65
7. FREE FULL, 5 57,0 ž. Jan Rája     3 Pátek Michal 259
8. SAMBA DANCER(DEN), 6 57,0 ž. Ramil Děmidov     9 Petrlík Allan 26
9. CORSO (POL), 5 60,0 ž. Kamil Píchal     8 Holčák František 130
Čas: 01:11,82, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 1/4-2-současně-1/4-1 1/2-kr.hlava-1

Majitel: Hřebčín Napajedla a.s., Trenér: Vítek František, Chov: Hřebčín Napajedla


7. dostih, start 17:35
1292 Cena akciové společnosti IPS
Proutky IV.kat. - 2400 m, ,

Majitelská prémie: 0 Kč
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SESIL, 3 60,0 am. Marcel Novák     14 Novák Aleš  
2. WEST END GÖRL(GER), 3 60,0 am. Lucie Baluchová     8 Janda Jiří, MVDr. 140
3. GAIUS, 3 64,0 am. Pavel Kašný     11 Váňa st. Josef 35
4. McCARCUL, 3 69,0 am. Zdeno Koplík 2     15 Koplík Zdeno 18
5. LE BEAU TEMPS (FR), 3 66,0 am. Jiří Plzák     17 Chaloupka Václav, Ing.  
6. SUN SILVER(IRE), 3 64,5 am. Jan Mudra     9 Mudrová Radka  
7. HELLIEN, 3 61,5 am. Petr Hochman     1 Barbořík Jiří  
8. GOLD BOY, 3 64,0 am. Marian Grassl     2 Bartoš st. Josef  
9. GALILA, 3 64,0 am. Miroslav Fencl     12 Dvořák Karel, Ing. 70
Z ZLATÉ SRDCE, 3 62,5 am. Pavel Szikora     3 Kub Petr  
Z ANJALIS(IRE), 3 64,0 am. Vlastimil Špalek     4 Váňa st. Josef  
ZN KILLICK, 3 62,0 am. Josef Sovka     6 Kroutilík Jaroslav  
SN ANNEX, 3 60,0 am. Marek Březina     13 Březina Ladislav, Ing.  
Čas: 02:40,78, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 2 1/2-3-5-10-1 3/4-1 1/2-daleko

Majitel: Stáj Terezka, Trenér: Novák Aleš, Chov: VV Zákupy



Dostihová komise: