home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 1999 1998 1997 1996 1995 01.11.1997 LL 28.10.1997 CH 26.10.1997 PE 26.10.1997 CH 25.10.1997 LL 19.10.1997 CH 12.10.1997 PE 11.10.1997 PE 05.10.1997 CH 04.10.1997 BV 28.09.1997 CH 27.09.1997 LL 27.09.1997 TO 21.09.1997 SL 21.09.1997 CH 20.09.1997 PE 14.09.1997 CH 13.09.1997 MO 31.08.1997 SL 31.08.1997 CH 30.08.1997 PE 24.08.1997 CH 23.08.1997 HV 23.08.1997 KV 17.08.1997 CH 10.08.1997 CH 09.08.1997 BV 03.08.1997 KV 27.07.1997 SL 27.07.1997 CH 20.07.1997 HV 20.07.1997 KV 19.07.1997 SL 12.07.1997 BV 06.07.1997 KV 05.07.1997 LL 29.06.1997 CH 22.06.1997 CH 21.06.1997 PE 20.06.1997 PE 15.06.1997 HV 15.06.1997 SL 14.06.1997 BV 14.06.1997 KV 08.06.1997 CH 07.06.1997 PE 01.06.1997 SL 01.06.1997 CH 31.05.1997 LL 25.05.1997 CH 24.05.1997 PE 18.05.1997 CH 17.05.1997 BV 17.05.1997 PE 11.05.1997 CH 08.05.1997 PE 04.05.1997 SL 04.05.1997 CH 01.05.1997 LL 27.04.1997 CH 20.04.1997 SL 20.04.1997 CH 13.04.1997 CH 06.04.1997 CH 31.03.1997 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 11.05.1997 - Praha
stav dráhy: ( / )
1. dostih, start
1068 Handicap Hřebčína Radopex
Rovina III.kat. - 1400 m, handicap, 3letí
40000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VOLTÍK, 3 48,0 am. Lenka Černocká, Ing.     5 Uhl Jiří  
2. SHOVEL, 3 54,0 am. Martin Knauer     4 Kub Petr  
3. ALWAR, 3 48,0 am. Lenka Pišlová     6 Minařík Ferdinand  
4. SPEEDY DIAMOND(FR), 3 60,0 am. Ivan Kub     3 Chaloupka Václav, Ing.  
5. GIOM, 3 54,0 am. Lukáš Kasal     1 Pejšková Ivana, Ing.  
5. ŘÍMANKA, 3 53,5 am. Jaroslav Kovařík     2 Suchánek Jiří  
7. HOLBORN, 3 48,0 am. Josef Bartoš     7 Pešák S.  
8. DESPERITA, 3 57,5 am. Kamil Píchal     8 Holčák František  
Čas: 01:26,31, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 1/4-1/2-2 1/2-kr.hlava-současně-1 3/4-2 3/4

Majitel: Bajo VM Bílovec, Trenér: Uhl Jiří, Chov: Rokyta L.,JUDr.,Bílovec


2. dostih, start
1069 Cena Pivovaru Velké Popovice
Proutky IV.kat. - 2600 m, , 4letí a starší
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SUFFINA(GER), 6 62,0 am. Vilém Hlaváček     1 Baštová Pavlína, Ing.  
2. ILJIČ, 5 66,5 am. Pavel Peprna     3 Kútnik Ján, MVDr.  
3. SALVA, 6 61,5 am. Josef Bartoš     6 Bartoš st. Josef  
4. LOS, 7 61,5 am. Václav Moravec     9 Růžičková Martina  
5. HELLYFA(FR), 5 64,5 am. Tomáš Hurt     10 Majerníček J.  
6. BILLY THE BID (POL), 5 64,5 am. Vladimír Černý     2 Voříšek Martin  
7. ZATREST, 5 68,0 am. Roman Odl     5 Odl Roman  
8. REIMY, 4 65,0 am. T. Lysák     8 Koplík Zdeno  
9. GARFA, 4 64,0 am. Todor Todorov     7 Janatka Ivan  
Čas: 02:59,09, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE 9-13-7-1 1/2-15-7-14

Majitel: Stáj Děnisenko-Baštová, Trenér: Baštová Pavlína, Ing., Chov: Gest.Winterhauch


3. dostih, start
1070 Cena společnosti Halla
Rovina II.kat. - 1600 m, , 4letí a starší
60000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KOSTARIKA, 4 56,5 ž. Martin Koleňák     5 Krejčí Pavel  
2. MONTE WELSH, 4 58,0 ž. Zdeněk Machů     2 Kotáb Eduard  
3. INSTANTANEOUS(GB), 5 56,5 ž. Karol Šarina     10 Šatra Tomáš  
4. FUTURISTIC BRENT (GB), 5 58,0 ž. Dalibor Török     3 Janáček Miroslav  
5. GRIN, 6 58,0 ž. Ferdinand Minařík 2     12 Minařík Ferdinand  
6. MUSTER, 4 58,0 ž. Jaroslav Kovařík     9 Suchánek Martin  
7. FINALLY MARRIED(CAN), 6 56,5 ž. Ramil Děmidov     1 Růžičková Martina  
8. NADELY(FR), 4 58,5 ž. Ivan Kub     11 Chaloupka Václav, Ing.  
9. TAROT(POL), 4 59,0 ž. Kamil Píchal     6 Holčák František  
10. FAIR AND SQUARE(DEN), 6 58,0 ž. Allan Petrlík     7 Petrlík Allan  
11. ESPA, 5 58,0 ž. Marian Grassl     8 Tomek Martin  
12. VINNING END, 5 58,0 ž. Jan Rája     4 Pejšková Ivana, Ing.  
Čas: 01:39,47, Mezičasy:
Výrok: BOJ hlava-1/2-1/2-4 1/2-3/4-hlava-3

Majitel: Stáj Winning, Trenér: Krejčí Pavel, Chov: Krejčí P.


4. dostih, start
1071 Cena CCS
Rovina III.kat. - 1600 m, , 3letí
40000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SESIL, 3 57,5 am. Marcel Novák     4 Koráb Milan  
2. PREMIERE RENCONTRE(FR), 3 57,0 am. Kamil Píchal     7 Holčák František  
3. BEACH STAR, 3 55,5 am. Jan Rája     3 Bezstarosta Zdeněk  
4. NEAT, 3 53,5 am. Jiřina Huthová, Mgr.     2 Karel Břetislav  
5. LANDLADY(GER), 3 52,5 am. Jaroslav Kovařík     1 Vítek František  
6. POMPADOUR, 3 52,5 am. Radek Žalud     5 Štohanzl Jaromír  
S SORELINA, 3 57,5 am. Ferdinand Minařík 2     6 Minařík Ferdinand  
Čas: 01:42,83, Mezičasy:
Výrok: BOJ 3/4-kr.hlava-1 1/2-1 3/4-1/4

Majitel: Stáj Terezka, Trenér: Koráb Milan, Chov: VV Zákupy


5. dostih, start 17:09
1072 Velká jarní cena
Rovina L - 1600 m, cena, 3letí
800000 Kč (400000 - 184000 - 112000 - 64000 - 40000)
Zápisné: 5000 + 19000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NOBLE BLADE(GER), 3 58,0 Stephan Davies     10 Kujath Wilfried  
1. NORA JEANE(IRE), 3 56,5 ž. Karol Šarina     8 Šatra Tomáš  
3. POWDER RIVER (GB), 3 58,0 ž. Allan Petrlík     2 Petrlík Allan  
4. HIGH EXTREME(IRE), 3 58,0 ž. Libor Šindar     1 Vítek František  
5. QUADALCHAN, 3 58,0 ž. Ramil Děmidov     7 Šilhavý Ladislav  
6. BRILIANT, 3 58,0 ž. Tomáš Váňa     3 Andrés Josef  
7. IRONIC, 3 58,0 ž. Zdeněk Machů     5 Vraj Radek, Ing.  
8. RAVEN MASTER(USA), 3 58,0 ž. William Lord     9 Holčák František  
9. FAHRENHEIT, 3 58,0 ž. David Čenger     4 Šimek Jaroslav, Ing.  
10. YOKOPO, 3 58,0 ž. Ivan Kub     11 Šilhavý Ladislav  
11. NIVON, 3 58,0 ž. Martin Knauer     6 Šilhavý Ladislav  
Čas: 01:37,50, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ současně-12-3 3/4-1 3/4-2-kr.hlava-kr.hlava

Majitel: Rainbow Racing-Šatra, Trenér: Šatra Tomáš, Chov: Elsdon Farms
Majitel: Stall Fiesta, Trenér: Kujath Wilfried, Chov: Gest.Erlenhof


6. dostih, start
1073 Cena obchodního domu Julius Meinl
Rovina IV.kat. - 2200 m, , 3letí
30000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. IOWA, 3 56,5 ž. Allan Petrlík     13 Petrlík Allan  
2. ZEPPELIN, 3 54,5 ž. Peter Huťťa     6 Héč Karel  
3. CEDO NULLI, 3 57,0 ž. Libor Šindar     9 Vítek František  
4. LAMENTA, 3 55,5 ž. Lenka Pišlová     4 Minařík Ferdinand  
5. VAL DE MAR, 3 55,5 ž. Jan Rája     2 Bezstarosta Zdeněk  
6. QUINTA DEL SANTO, 3 53,5 ž. Martin Koleňák     10 Krejčí Pavel  
7. SALENKA, 3 55,5 ž. Zdeněk Machů     3 Vraj Radek, Ing.  
8. BONSET, 3 54,5 ž. Lukáš Kasal     5 Šimuni Peter, Mgr.  
9. FERNANDES, 3 54,5 ž. Ferdinand Minařík 2     11 Minařík Ferdinand  
10. TELFORD, 3 52,0 ž. Josef Bartoš     12 Krejčová Milena  
11. VIZE, 3 55,0 ž. Jaroslav Donoval     1 Pešák S.  
S KORZET, 3 58,0 ž. Tomáš Váňa     7 Váňa Tomáš  
Čas: 02:23,45, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1/2-2 1/2-2 1/2-2-3 1/2-4-4

Majitel: Agentura T.T.V., Trenér: Petrlík Allan, Chov: Vanda V.


7. dostih, start 18:08
1074 Memoriál Dr. Frankenbergera
Rovina CH - 2200 m, cena, 3letí
120000 Kč (60000 - 30000 - 18000 - 12000)
Zápisné: 1800 + 1800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHEFFIELD SHARK(IRE), 3 58,0 ž. Karol Šarina     4 Šatra Tomáš  
2. MASKUL(USA), 3 58,0 ž. William Lord     5 Holčák František  
3. GUTEN TAG, 3 58,0 ž. Ramil Děmidov     7 Šilhavý Ladislav  
4. KARDANSMIX(FR), 3 58,0 ž. Jan Rája     6 Váňa st. Josef  
5. EASTWOOD, 3 58,0 ž. Marian Grassl     1 Šimek Jaroslav, Ing.  
6. BOTSWEL(IRE), 3 58,0 ž. Zdeněk Machů     3 Šatra Tomáš  
7. VIRGINIA, 3 56,5 ž. Jaroslav Kovařík     2 Uhl Jiří  
Čas: 02:23,53, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1-1-1 1/4-11-1/4-15

Majitel: Rainbow Racing-Šatra, Trenér: Šatra Tomáš, Chov: Mrs Van Straubenzee and Part


8. dostih, start
1075 Handicap společnosti Wolf
Rovina III.kat. - 1200 m, handicap, 4letí a starší
40000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WALISTRA(GER), 4 56,0 ž. Olga Vítková, Ing.     9 Vítek František  
2. GODLET, 4 53,0 ž. Ferdinand Minařík 2     1 Minařík Ferdinand  
3. BOLÍVIE, 5 60,0 ž. Václav Luka 2, Ing.     12 Hovadová Jana  
4. IRISH WIN(GB), 5 59,5 ž. Lukáš Kasal     2 Drlík Jaroslav  
5. LOLL, 6 62,0 ž. Miroslav Hanuš 2     4 Knotek Rudolf  
6. ROYAL PROCEDURE(CAN), 5 57,0 ž. Ramil Děmidov     7 Růžičková Martina  
7. MUNDIAL BIRD(IRE), 4 57,5 ž. Kamil Píchal     3 Holčák František  
8. CHUDOBKA, 5 49,0 ž. Veronika Marková     5 Pejšková Ivana, Ing.  
9. LAOLA, 4 59,5 ž. Zdeňka Marková     11 Vraj Radek, Ing.  
10. KOKAVA, 5 60,5 ž. Radek Koplík     6 Koplík Zdeno  
11. NOBODY, 5 54,5 ž. Josef Bartoš     10 Bartoš st. Josef  
12. ANHARI, 4 55,0 ž. Martin Knauer     8 Duchoň Tomáš  
Čas: 01:12,43, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1-3-5-1 1/4-3/4-hlava-2 1/2

Majitel: Rainer Müller-MRM, Trenér: Vítek František, Chov: Krause C.



Dostihová komise: