home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 1998 1997 1996 1995 1994 28.10.1996 CH 27.10.1996 CH 26.10.1996 LL 26.10.1996 PE 20.10.1996 CH 19.10.1996 BV 13.10.1996 PE 12.10.1996 PE 12.10.1996 CH 06.10.1996 CH 29.09.1996 SL 29.09.1996 CH 28.09.1996 TO 22.09.1996 CH 21.09.1996 CH 15.09.1996 CH 14.09.1996 LL 14.09.1996 PE 08.09.1996 SL 07.09.1996 HV 07.09.1996 CH 01.09.1996 SL 01.09.1996 CH 31.08.1996 KV 31.08.1996 LL 25.08.1996 CH 24.08.1996 HV 24.08.1996 PE 18.08.1996 CH 11.08.1996 SL 10.08.1996 TO 04.08.1996 KV 03.08.1996 BV 28.07.1996 SL 27.07.1996 TO 21.07.1996 HV 20.07.1996 BV 20.07.1996 KV 14.07.1996 SL 14.07.1996 CH 07.07.1996 KV 05.07.1996 LL 05.07.1996 NE 30.06.1996 CH 29.06.1996 PE 28.06.1996 PE 23.06.1996 CH 22.06.1996 MI 16.06.1996 HV 16.06.1996 CH 15.06.1996 BV 15.06.1996 TO 09.06.1996 SL 09.06.1996 CH 08.06.1996 PE 02.06.1996 CH 01.06.1996 LL 26.05.1996 SL 26.05.1996 CH 19.05.1996 CH 18.05.1996 BV 12.05.1996 CH 08.05.1996 PE 05.05.1996 SL 05.05.1996 CH 01.05.1996 LL 28.04.1996 CH 21.04.1996 CH 14.04.1996 SL
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 08.09.1996 - Slušovice
stav dráhy: ( / )
1. dostih, start
1350 Cena KORA - Law Soziri
Rovina III.kat. - 1100 m, ,

Majitelská prémie: 0 Kč
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PREMIERE RENCONTRE(FR), 2 58,0 ž. Dušan Andrés     4  
2. DESPERITA, 2 57,0 ž. Kamil Píchal     8  
3. REDANA, 2 53,5 ž. Jaroslav Kovařík     9  
4. BONITA, 2 56,0 ž. Jan Demele     2  
5. POLKA, 2 56,5 ž. Jiří Kalus     6  
6. ŘÍMANKA, 2 56,5 ž. Peter Huťťa     3  
7. FANY'S LADY, 2 58,0 ž. Jozef Piruch     12  
8. AKTIONÄRIN(GER), 2 56,0 ž. Jozef Franko     11  
9. LAST LYMPHE, 2 53,5 ž. Kamila Jančárová     1  
10. NEŘEST, 2 57,0 ž. Roman Tůma     7  
11. PÍSNIČKA, 2 56,0 ž. Karel Stryja     5  
Čas: 01:11,21, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2 1/2-1 1/2-1 1/4-1 1/2-3-6-nos

Majitel: Stáj Maruška, Trenér: , Chov: Simon R.Y.,Boiteau P.


2. dostih, start
1351 Cena a.s. Zbrojovka Vsetín
Steeplechase III.kat. - 3400 m, ,

Majitelská prémie: 0 Kč
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BAZAR(POL), 4 63,0 am. Josef Měkyna     6  
2. VARIANT, 6 75,5 am. Jaromír Štohanzl     8  
3. DAVID, 5 65,0 am. Roman Tůma     7  
4. PET, 4 64,0 am. Martin Suchánek     4  
5. LIZINK, 7 67,0 am. Pavel Složil st.     9  
6. CONFIDENCE, 6 65,0 am. Petr Florian     2  
7. RUFUS, 10 62,0 am. Pavel Peprna     3  
8. PASS, 10 67,5 am. Pavel Kašný     1  
ZN NIAS, 11 64,5 am. Daniela Moravcová     5  
Čas: 04:06,96, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 14-1/2-5-daleko-2 1/2-daleko-daleko

Majitel: Skanska DS Brno-Holčák, Trenér: , Chov: PSK Iwno


3. dostih, start 14:20
1352 Cena FCC Folprecht
Rovina I.kat. - 2200 m, , 3letí
100000 Kč (50000 - 23000 - 14000 - 8000 - 5000)
Zápisné: 1400 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SEXMAN(POL), 3 59,0 ž. Kamil Píchal     7  
2. LATINITA, 3 57,5 ž. Ramil Děmidov     8  
3. GLOWING(FR), 3 59,0 ž. Dušan Andrés     4  
4. LUCILLIUS, 3 58,5 ž. V. Pekný     2  
5. MAGIE ROSE(FR), 3 56,5 ž. René Koplík     6  
6. STEP, 3 56,5 ž. Jan Demele     3  
7. APTÉKA, 3 56,5 ž. Petr Florian     1  
Čas: 02:26,89, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE 5-1 1/2-6-5-4-15

Majitel: Benyslaw, Trenér: , Chov: PSK Kozienice


4. dostih, start 14:45
1353 Cena Rigoletta - Valstav Paschal Zlín
Steeplechase I.kat. - 3200 m, , 4letí a 5letí
50000 Kč (20000 - 11500 - 8500 - 6000 - 4000)
Zápisné: 700 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KREATOR(POL), 4 64,0 am. Dušan Andrés     2  
2. CHVILKA, 4 64,0 am. Aleš Vaňourek     4  
3. SESI, 5 67,5 am. František Jasinský     5  
4. SUELIN, 4 64,0 am. Roman Tůma     1  
5. OKINAWA MAN(GER), 4 66,0 am. Jan Havlíček     6  
6. DEBICZ(POL), 4 64,0 am. Josef Měkyna     3  
Čas: 03:35,07, Mezičasy:
Výrok: LEHCE 7-11-4 1/2-daleko-5

Majitel: HB-Zlín, Trenér: , Chov: SK Krasne


5. dostih, start 15:10
1354 Cena FCC Folprecht
Rovina I.kat. - 3200 m, , 4letí a starší
100000 Kč (50000 - 23000 - 14000 - 8000 - 5000)
Zápisné: 1400 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VALGÍRA, 5 57,5 ž. Marie Zobalová     6  
2. MILLIARD, 4 58,0 ž. František Jasinský     8  
3. CERBERUS, 4 58,0 ž. Jan Demele     3  
4. CAYRAS BALL(FR), 4 58,0 ž. René Koplík     7  
5. DIFTERA, 6 58,0 ž. Jozef Piruch     2  
6. SORELL(POL), 4 58,0 ž. Dušan Andrés     4  
7. DŽENTILE(POL), 5 59,0 ž. Kamil Píchal     5  
Čas: 03:32,60, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 3 1/2-3-2 1/2-1-7-daleko

Majitel: Probeko-Napoli, Trenér: , Chov: ZD Kateřinky


6. dostih, start 15:45
1355 Cena Valašska
Rovina CH - 1600 m, , 2letí
100000 Kč (50000 - 23000 - 14000 - 8000 - 5000)
Zápisné: 1400 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHEFFIELD, 2 58,0 ž. Ramil Děmidov     11  
2. BELLABOY(FR), 2 58,0 ž. Dušan Andrés     4  
3. CUTTER, 2 58,0 ž. František Jasinský     12  
4. SOULAD, 2 58,0 ž. René Koplík     3  
5. GART, 2 58,0 ž. Radim Tesař     13  
6. VIRGINIA, 2 57,0 ž. Jan Demele     10  
7. LE CLAVETE (FR), 2 58,0 ž. Ivan Kub     5  
8. EVERTON, 2 58,0 ž. Kamil Píchal     9  
9. VOKALIT, 2 58,0 ž. Jiří Kalus     1  
10. TAMTAM, 2 58,0 ž. Karel Stryja     2  
11. VOLTÍK, 2 58,0 ž. Jaroslav Kovařík     8  
12. GAIUS, 2 58,0 ž. Jozef Franko     6  
Čas: 01:45,97, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1 1/2-5-4-6-nos-2-1 1/2

Majitel: Jeans Palast, Trenér: , Chov: Hřebčín Napajedla


7. dostih, start
1356 Cena FCC Folprecht
Rovina II.kat. - 1600 m, ,

Majitelská prémie: 0 Kč
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GIGUE(GB), 5 60,5 ž. Dušan Andrés     3  
2. YOKOMI, 4 58,5 ž. Ramil Děmidov     6  
3. APATIE, 4 61,5 ž. Jan Demele     4  
4. LATINIUS, 5 59,0 ž. Peter Huťťa     7  
5. THORO, 4 59,0 ž. Š. Vokalík     2  
6. MARZAM, 7 58,0 ž. Petr Florian     8  
7. ALINEA, 8 60,0 ž. Marian Koutný     1  
8. SKINING, 5 56,5 ž. Marie Zobalová     5  
Čas: 01:45,80, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 1-3-5-3-7-17-hlava

Majitel: CTK Horse Club, Trenér: , Chov: Thor.Stock Investors


8. dostih, start
1357 Cena Gešiko
Rovina III.kat. - 1100 m, ,

Majitelská prémie: 0 Kč
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GIUSEPPE, 6 56,5 am. Jaroslav Kovařík     9  
2. ROYAL PROCEDURE(CAN), 4 59,0 am. Marie Zobalová     4  
3. KISSMÉ, 4 57,5 am. René Štěpánek     6  
4. SAPSHARP, 3 63,0 am. Jan Demele     7  
5. SALVATORA(SLO), 3 56,5 am. René Koplík     3  
6. DANCING GIRL, 5 53,5 am. Anna Vrchovecká     12  
7. SCOUTING(POL), 3 61,5 am. Karel Stryja     2  
8. SALTY, 3 51,0 am. Jana Bartuschová     1  
9. VIKTON, 5 57,0 am. Kristýna Kafarová     8  
10. MONT BLANC, 5 57,5 am. Jozef Franko     11  
S WICK, 10 60,0 am. Marian Koutný     5  
Čas: 01:10,88, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 3/4-1-1 1/2-1/2-4-4-hlava

Trenér: , Chov: St.st.Bílovec


9. dostih, start
1358 Cena Botek - koberce
Rovina III.kat. - 1100 m, ,

Majitelská prémie: 0 Kč
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ANIMUSZ(POL), 4 56,5 ž. Kamil Píchal     5  
2. ZLATICA, 4 57,0 ž. Lucie Baluchová     9  
3. FOLIMANKA, 4 56,5 ž. Peter Huťťa     8  
4. FIZZ, 3 61,0 ž. Marie Zobalová     4  
5. DOHRA, 5 52,5 ž. Anna Koláčková     6  
6. VOLUTA, 4 55,0 ž. Jaroslav Kovařík     11  
7. LITTLE SMILES(IRE), 4 58,0 ž. Dušan Andrés     3  
8. FRANES, 4 52,5 ž. Jiří Chaloupka     10  
9. GRADED, 3 57,0 ž. Radim Tesař     2  
10. ANTALOS(GER), 3 59,0 ž. Jan Demele     1  
Čas: 01:09,25, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ 1/4-7-2-3-2-hlava-7

Majitel: Club Rosemari-Friedrich, Trenér: , Chov: SK Rzeczna


10. dostih, start
1359 Cena Tryodyn MEZ Brumov
Proutky III.kat. - 2400 m, ,

Majitelská prémie: 0 Kč
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MUCKY, 7 65,5 am. Libor Hála, MVDr.     7  
2. PEACEFUL GENTLEMAN(USA), 6 66,5 am. Dušan Andrés     3  
3. ARNU, 4 64,5 am. Aleš Vaňourek     4  
4. RHYME MELODY(FR), 4 65,5 am. Zdeno Koplík 2     6  
5. SEXY, 4 62,5 am. R. Jašík     9  
6. JOSTA, 6 64,0 am. Tomáš Vlach     2  
7. COLT, 7 64,0 am. Marian Koutný     8  
Čas: 02:53,94, Mezičasy:
Výrok: BOJ 1/2-2 1/2-6-daleko-daleko-daleko

Majitel: Stáj Hála Jalový Dvůr, Trenér: , Chov: ZD Hvězdlice



Dostihová komise: