home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 1998 1997 1996 1995 1994 28.10.1996 CH 27.10.1996 CH 26.10.1996 LL 26.10.1996 PE 20.10.1996 CH 19.10.1996 BV 13.10.1996 PE 12.10.1996 PE 12.10.1996 CH 06.10.1996 CH 29.09.1996 SL 29.09.1996 CH 28.09.1996 TO 22.09.1996 CH 21.09.1996 CH 15.09.1996 CH 14.09.1996 LL 14.09.1996 PE 08.09.1996 SL 07.09.1996 HV 07.09.1996 CH 01.09.1996 SL 01.09.1996 CH 31.08.1996 KV 31.08.1996 LL 25.08.1996 CH 24.08.1996 HV 24.08.1996 PE 18.08.1996 CH 11.08.1996 SL 10.08.1996 TO 04.08.1996 KV 03.08.1996 BV 28.07.1996 SL 27.07.1996 TO 21.07.1996 HV 20.07.1996 BV 20.07.1996 KV 14.07.1996 SL 14.07.1996 CH 07.07.1996 KV 05.07.1996 LL 05.07.1996 NE 30.06.1996 CH 29.06.1996 PE 28.06.1996 PE 23.06.1996 CH 22.06.1996 MI 16.06.1996 HV 16.06.1996 CH 15.06.1996 BV 15.06.1996 TO 09.06.1996 SL 09.06.1996 CH 08.06.1996 PE 02.06.1996 CH 01.06.1996 LL 26.05.1996 SL 26.05.1996 CH 19.05.1996 CH 18.05.1996 BV 12.05.1996 CH 08.05.1996 PE 05.05.1996 SL 05.05.1996 CH 01.05.1996 LL 28.04.1996 CH 21.04.1996 CH 14.04.1996 SL
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 16.06.1996 - Praha
stav dráhy: 2.4 (pevná / Firm)
1. dostih, start
1138 Cena Irvine
Rovina III.kat. - 1210 m, ,
25000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. QUEEN ANN(IRE), 2 56,0 ž. Karol Šarina     4 Šatra Tomáš  
2. AME INDIENNE(FR), 2 55,0 ž. René Koplík     3 Chaloupka Václav, Ing.  
3. PARDON JIMMY, 2 56,0 ž. Petr Kubík     6 Šatra Tomáš  
4. ANNEX, 2 56,0 ž. Ramil Děmidov     1 Březina Ladislav, Ing.  
5. LORDAM, 2 56,0 ž. Libor Šindar     2 Šilhavý Ladislav  
6. CELNAJA, 2 56,0 ž. Ivan Kub     8 Chaloupka Václav, Ing.  
7. FANY'S LADY, 2 53,5 ž. Jaroslav Kovařík     7 Zajíček Miloslav, MVDr.  
8. FERNANDES, 2 53,5 ž. Ferdinand Minařík 2     5 Minařík Ferdinand  
9. VALGA, 2 56,0 ž. Kamil Píchal     9 Janatka Ivan  
10. FLY FRENKIE, 2 53,5 ž. Dana Zajíčková     10 Zajíček Miloslav, MVDr.  
Čas: 01:17,48, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ nos-7-4 1/2-2-1/2-5-14

Majitel: Rainbow Racing-Šatra, Trenér: Šatra Tomáš, Chov: O`Callaghan N.


2. dostih, start
1139 Handicap Imperial
Rovina IV.kat. - 1210 m, ,
15000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ANHARI, 3 56,0 am. A. Bravenec     3 Šmídek M.  
2. CESAREA, 3 54,0 am. Jaroslav Kovařík     7 Vraj Radek, Ing.  
3. SALTY, 3 57,0 am. J. Hamplová     4 Pejšková Ivana, Ing.  
4. CALIBRA, 3 50,0 am. Jana Bečková     6 Vítek Roman, MVDr.  
5. FEDERICA (IRE), 3 48,0 am. Lenka Tichá     12 Drlík Jaroslav  
6. GERWOOD, 4 60,5 am. Pavel Hlavatý     2 Karel Břetislav  
7. PAULA, 3 62,0 am. Linda Fedorowiczová     8 Jílek S.  
8. ORGAFA, 3 56,0 am. Karol Šarina     5 Janatka Ivan  
9. CHUDOBKA, 4 58,5 am. Jana Havelková     11 Pejšková Ivana, Ing.  
Čas: 01:15,88, Mezičasy:
Výrok: BOJ 3/4-1 1/4-4-1 1/4-1/4-5-3

Trenér: Šmídek M., Chov: Stáj A 1/1 Košťál


3. dostih, start
1140 Cena Agro Beroun
Rovina V.kat. - 1410 m, , 3letí
10000 Kč (5000 - 2500 - 1500 - 1000)
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GEN, 3 55,5 am. Dana Kunzová JISTĚ   5 Minařík Ferdinand  
2. NOZARETA, 3 57,0 am. Josef Bartoš 6   14 Sýkorová Marcela, Ing.  
3. ROTONKA, 3 55,0 am. Markéta Černocká 1 1/4   9 Vraj Radek, Ing.  
4. WOGAN, 3 55,5 am. I. Čepelková hlava   2 Grassl František  
5. NORWAY, 3 56,5 am. Linda Fedorowiczová 8   1 Fedorowicz Vladislav  
6. O`KEY, 3 55,5 am. Ilona Třešňáková krk   10 Mareš Miroslav  
D LOS ALAMITOS, 3 60,5 am. K. Poláková 1   13 Vítek Roman, MVDr.  
7. CHATMÉ, 3 54,0 am. Veronika Marková 1/2   6 Pejšková Ivana, Ing.  
8. SINDARELA, 3 56,5 am. Kamila Bartošová     4 Bezstarosta Zdeněk  
9. HAPPY WAY, 3 55,5 am. M. Benešová     3 Machain Vladimír  
10. LOOKING FOR(SLO), 3 59,0 am. Dagmar Merrellová     8 Grassl František  
11. HANDY LAND, 3 57,0 am. Jana Havelková     11 Machain Vladimír  
12. LIŠKA, 3 57,5 am. Lucie Baluchová     7 Zajíček Miloslav, MVDr.  
S STELLA ROSA, 3 54,0 am. Kateřina Živná     12 Pokorný Antonín  
Čas: 01:26,92, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 6-1 1/4-hlava-8-1/4-1-1/2

Trenér: Minařík Ferdinand, Chov: Equi Bořeň Svinčice


4. dostih, start 16:43
1141 Cena Jezdectví
Rovina CH - 1410 m, , 3letí a starší
100000 Kč (50000 - 25000 - 15000 - 10000)
Zápisné: 1500 + 1500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PALOMIA(FR), 5 60,0 ž. René Koplík     7 Chaloupka Václav, Ing.  
2. LA MANCHE, 5 61,5 ž. Ramil Děmidov     6 Šilhavý Ladislav  
3. NICK, 5 61,5 ž. Dušan Andrés     8 Vraj Radek, Ing.  
4. VELTON, 5 61,5 ž. Marian Grassl     1 Grassl František  
5. FERMINA MARQUEZ(FR), 3 54,5 ž. Petr Kubík     3 Chaloupka Václav, Ing.  
6. GRIN, 5 61,5 ž. Ferdinand Minařík 2     9 Minařík Ferdinand  
7. GIGUE(GB), 5 60,0 ž. Kamil Píchal     5 Holčák František  
Čas: 01:26,68, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2-1/2-5-3 1/4-1/2-1 3/4

Majitel: Hippo-Relax, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Har.du Petit Tellier


5. dostih, start
1142 Cena Isztopirin
Rovina III.kat. - 1410 m, ,
25000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GLANCE, 4 56,5 ž. Lenka Tichá     5 Fedorowicz Vladislav  
2. GRAND LADY(IRE), 4 58,5 ž. František Koucký     2 Šatra Tomáš  
3. NESS, 6 59,5 ž. Ivan Kub     6 Drlík Jaroslav  
4. ANDULKA(IRE), 3 57,0 ž. Karol Šarina     9 Mašek Jaroslav  
5. CARMENA, 5 58,5 ž. Lucie Baluchová     7 Hrbáček Vít, MVDr.  
6. IRISH WIN(GB), 4 61,0 ž. A. Bravenec     11 Drlík Jaroslav  
7. FIN, 5 58,5 ž. Marcel Novák     8 Bezstarosta Zdeněk  
8. VERMONEL, 4 60,5 ž. David Čenger     10 Šimek Jaroslav, Ing.  
9. LITTLE GIRL, 4 59,0 ž. Marian Grassl     4 Grassl František  
10. IRISH CZECH(IRE), 4 57,5 ž. Pavel Hlavatý     1 Drlík Jaroslav  
11. SIR HARLOW, 3 55,0 ž. Vratislav Kubát     3 Grassl František  
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: BOJ 3/4-1-1/2-3/4-1/2-4-1

Majitel: *NK-Glance Rychnov n/N., Trenér: Fedorowicz Vladislav, Chov: ZD Jenišovice


6. dostih, start 18:13
1143 Memoriál Josefa Dolejšího
Rovina I.kat. - 2410 m, , 3letí
80000 Kč (40000 - 20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1200 + 1200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PUEBLO, 3 56,0 ž. Ramil Děmidov     3 Vraj Radek, Ing.  
2. SCOUTING(POL), 3 57,0 ž. Dušan Andrés     1 Holčák František  
3. LUISA(FR), 3 56,5 ž. Ivan Kub     2 Pokorný Antonín  
4. HOLY BLOSSOM(GB), 3 55,0 ž. Karol Šarina     6 Šatra Tomáš  
4. TAŠKENT, 3 56,0 ž. Ferdinand Minařík 2     7 Vašina Josef  
6. MAKE ME HAPPY (FR), 3 56,0 ž. Petr Kubík     5 Chaloupka Václav, Ing.  
7. GO POTSY GO (CAN), 3 54,5 ž. Lenka Tichá     9 Fedorowicz Vladislav  
Čas: 02:37,12, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2 3/4-2 1/2-hlava-současně-13-4

Majitel: Marko-Zlín, Trenér: Vraj Radek, Ing., Chov: Wawrik G.


7. dostih, start
1144 Handicap Irish Pride
Rovina III.kat. - 2210 m, ,
25000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ESSAY, 4 56,5 am. Allan Petrlík     4 Petrlík Harry  
2. STEP, 3 48,0 am. Jaroslav Kovařík     2 Vraj Radek, Ing.  
3. LOTAR, 10 53,5 am. Linda Fedorowiczová     3 Proschek E.  
4. KINOR, 4 53,0 am. Lenka Tichá     7 Fedorowicz Vladislav  
5. VIDEA, 4 48,5 am. Renata Pátková     6 Drlík Jaroslav  
6. ZAČÁTEK, 3 58,0 Robert Panc     5 Bartoš st. Josef  
7. POLI COUNT, 6 56,0 am. Karel Stryja     1 Holčák František  
Čas: 02:22,32, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2 1/4-kr.hlava-1 1/4-6-3-9

Trenér: Petrlík Harry, Chov: Blažek Z.


8. dostih, start
1145 Handicap Ivory Tower
Rovina IV.kat. - 1810 m, ,
15000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FICS, 3 51,5 am. Ferdinand Minařík 2     7 Minařík Ferdinand  
2. GORDINA (GER), 4 62,0 am. Ivona Petrlíková     9 Petrlík Allan  
3. LAVERNA GIRL, 3 57,5 am. Ramil Děmidov     1 Drlík Jaroslav  
4. C`EST LA VIE, 3 56,5 am. Libor Šindar     8 Vítek Roman, MVDr.  
5. LOUIS, 4 60,0 Robert Panc     10 Vítek Roman, MVDr.  
6. REDYA, 4 52,5 am. Alice Hejňáková     3 Vítek Roman, MVDr.  
7. METROPOLIS, 4 59,0 am. A. Bravenec     6 Šmídek M.  
8. FRANCII, 4 65,5 am. Simona Letňanská     5 Fedorowicz Vladislav  
9. LÍTAVKA, 4 56,5 am. Pavel Hlavatý     2 Faltová Oliva  
10. LUCERNA, 3 48,0 am. Josef Bartoš     4 Zajíček Jaroslav, MVDr.  
Čas: 01:52,64, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 4-2 1/2-4-2 1/2-2-1 1/4-7

Trenér: Minařík Ferdinand, Chov: St.st.Zákupy



Dostihová komise: