home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 1997 1996 1995 1994 1993 12.11.1995 CH 05.11.1995 CH 29.10.1995 CH 28.10.1995 LL 28.10.1995 CH 22.10.1995 CH 21.10.1995 BV 15.10.1995 SL 15.10.1995 CH 14.10.1995 CH 08.10.1995 PE 07.10.1995 PE 07.10.1995 CH 01.10.1995 CH 30.09.1995 TO 24.09.1995 CH 23.09.1995 LL 17.09.1995 BV 17.09.1995 CH 16.09.1995 PE 16.09.1995 CH 10.09.1995 SL 10.09.1995 CH 09.09.1995 HV 09.09.1995 KV 03.09.1995 SL 02.09.1995 TO 27.08.1995 KV 26.08.1995 PE 26.08.1995 CH 20.08.1995 CH 19.08.1995 HV 13.08.1995 LL 13.08.1995 SL 12.08.1995 TO 06.08.1995 KV 05.08.1995 BV 30.07.1995 SL 23.07.1995 HV 23.07.1995 CH 22.07.1995 KV 16.07.1995 SL 15.07.1995 CH 09.07.1995 CH 08.07.1995 TO 05.07.1995 LL 02.07.1995 KV 25.06.1995 KV 24.06.1995 PE 18.06.1995 HV 17.06.1995 TO 11.06.1995 KV 11.06.1995 SL 04.06.1995 SL 03.06.1995 LL 27.05.1995 PE 20.05.1995 LL 14.05.1995 CH 13.05.1995 TO 07.05.1995 SL 07.05.1995 CH 06.05.1995 PE 01.05.1995 LL 30.04.1995 CH 23.04.1995 CH 22.04.1995 PE 16.04.1995 SL 16.04.1995 CH 15.04.1995 LL 09.04.1995 CH 02.04.1995 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 08.10.1995 - Pardubice
stav dráhy: ()
1. dostih, start
1429 CENA ČESKÉ ASOCIACE STEEPLECHASE
Steeplechase II.kat. - 3400 m, ,
100000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BUNGEE (GER), 4 65,0 Pavel Szikora     5 Olehla Čestmír, MVDr.  
2. ASPAZIJA(SU), 5 71,0 Miroslav Kantek 2, MVDr.     8 Kantek 2 Miroslav, MVDr.  
3. ST ROGER(IRE), 4 65,5 Josef Váňa st.     11 Váňa st. Josef  
4. MAJDY, 5 67,0 Lenka Vogelová     4 Fogl Josef, Ing.  
5. RENT, 4 63,5 Dušan Andrés     6 Zobal František  
6. NICCOLIN, 4 65,0 Jaroslav Brečka     9 Palyza E.  
7. CHANCI, 5 67,0 Lucie Baluchová     14 Šnajdárek Josef  
8. ORTEL, 5 67,0 Pavel Průdek     2 Kantek 2 Miroslav, MVDr.  
9. CELIA, 5 67,0 Ondřej Hlaváček     12 Baštová Pavlína, Ing.  
10. EKSKURS (SU), 4 64,0 František Jasinský     1 Olehla Čestmír, MVDr.  
11. GENEVSSON, 5 67,0 Miroslav Hanuš     3 Bartoš st. Josef  
12. ÚLEVA, 4 65,5 Luboš Urbánek     10 Vinklárek Vladimír  
Z GUCCI, 4 65,5 Dušan Moravec     7 Luka st. Václav, Ing.  
PN MISS DEL SANTO, 4 65,0 Zdeno Koplík 2     13 Chaloupka Václav, Ing.  
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: x

Majitel: Götz Pohl, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr.,

2. dostih, start
1430 CENA MULTI-GASTRONOMICKÁ TECHNIKA
Steeplechase I.kat. - 5000 m, ,
550000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GARET, 6 69,0 Vladimír Vinklárek     2 Vinklárek Vladimír  
2. ČEST, 5 67,0 M. Václavík     3 Olehla Čestmír, MVDr.  
3. GLAWOTTE (IRE), 5 67,0 Dušan Andrés     7 Kroutilík Jaroslav  
4. GRETTY, 7 67,0 Lucie Baluchová     10 Šnajdárek Josef  
5. NABOB, 7 67,0 Zdeněk Bodlák     9 Ševčík Miroslav, Ing.  
6. POINT TAKEN(USA), 8 67,0 Zdeno Koplík 2     6 Kubišta Ladislav  
7. LYRIK, 5 67,0 Pavel Složil st.     5 Složil Pavel  
D ADAMARE(GB), 11 69,0 R. Crosby     1 Crosby R.  
Z IZRAEL, 7 67,0 Miroslav Stančík     8 Mičánek Aleš  
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: x

Majitel: Vinklárek-Dešná, Trenér: Vinklárek Vladimír, Chov: St.st.Nová Bystřice

3. dostih, start
1431 CENA PAMEP-PERA S.R.O.
Steeplechase I.kat. - 4100 m, ,
240000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PERUÁN, 7 68,0 Miroslav Bezděk     13 Baráček Pavel  
2. ČIPA, 6 67,0 Jan Zolman     2 Zolman Jan  
3. ELMEX, 8 67,5 V. Vítová     9 Vítek František  
4. HARALD, 6 67,0 M. Václavík     8 Olehla Čestmír, MVDr.  
D SONNENROSE (POL), 6 67,0 Petr Syrový     6 Barbořík Jiří  
6. FRIZ(SU), 7 67,0 Miroslav Hanuš     3 Mudrová Radka  
7. MONO DEL SANTA, 5 67,0 Jaroslav Brečka     12 Pozděna Miloš  
PN LINIMENT, 6 67,0 Vladislav Snitkovskij     7 Holčák František  
PN TYRELL, 5 68,0 Josef Slavíček     5 Šilhavý Ladislav  
Z BAROK, 9 67,0 Jan Havlíček     1 Váňa st. Josef  
PN RENTO, 6 67,5 Jiří Hurt     4 Stráský Josef  
PN SINUS, 8 67,0 Daniela Moravcová     14 Moravec Zdeněk  
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: x

Majitel: Statek Litobratřice, Trenér: Baráček Pavel, Chov: St.st.Znojmo

4. dostih, start
1432 CENA ČESKÉ SPOŘITELNY
Steeplechase I.kat. - 4100 m, ,
100000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SESI, 4 65,0 František Jasinský     1 Olehla Čestmír, MVDr.  
2. JAVELLIN, 4 65,5 Jan Havlíček     4 Krejčí Pavel  
3. MARKETPLACE(IRE), 4 65,5 Pavel Složil st.     5 Složil Pavel  
4. LESNÍ VÍLA, 4 67,0 Pavel Horčička     7 Hrudka st. Jaromír  
5. ELUX, 4 65,0 Zdeněk Matysík     3 Matysík Metoděj  
6. QUEENS, 4 67,0 Josef Slavíček     6 Fogl Josef, Ing.  
PN HAPPY, 4 65,0 Tomáš Kocián     2 Mareček Pavel, Ing.  
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: x

Majitel: Hřebčín Albertovec II, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: MS Zádveřice

5. dostih, start
1433 CENA PARAMO
Steeplechase I.kat. - 4300 m, ,
300000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SCATER(POL), 5 67,0 Vladislav Snitkovskij     4 Holčák František  
2. RUDY COBY(FR), 6 68,0 Pavel Vítek     5 Barbe Jh  
3. NAVARILA, 5 68,5 Milan Theimer, Ing.     3 Theimer Milan, Ing.  
4. HEBRON, 5 67,0 Zdeněk Lášek     6 Horák František, MVDr.  
5. SCAVAGE(USA), 5 67,0 Zdeno Koplík 2     2 Chaloupka Václav, Ing.  
Z KAZAN, 5 67,0 Ondřej Hlaváček     1 Baštová Pavlína, Ing.  
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: x

Majitel: Delos CZ, Trenér: Holčák František, Chov: PSK Kozienice

6. dostih, start
1434 CENA SYNTHESIA A.S.
Steeplechase I.kat. - 3300 m, ,
200000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VÁLEČNÍK, 5 67,0 Josef Váňa st.     7 Luka st. Václav, Ing.  
2. THESEUS, 6 67,0 Dušan Andrés     14 Holčák František  
3. OSTLER, 8 68,0 Miroslav Bezděk     10 Baráček Pavel  
4. FEUER, 7 67,0 Aleš Plachký     1 Moravec Zdeněk  
5. GREBEC(SU), 5 67,0 Jan Havlíček     6 Havlíčková Zdena, Ing.  
6. GIPSY SONG, 4 64,0 Jan Zolman     2 Dvořák Josef, MVDr.  
7. BISLEY, 9 68,0 Zdeněk Řezáč     13 Pešák S.  
8. ESPERANCE, 7 67,0 Bohumír Rohlena     8 Fogl Josef, Ing.  
9. PERFES, 5 67,0 Pavel Průdek     12 Kantek 2 Miroslav, MVDr.  
PN MONITOR, 6 67,0 Martina Růžičková     4 Růžičková Martina  
PN VIREX, 5 67,0 Milan Němeček     5 Čermák Václav  
PN SVÍZEL, 6 67,5 Jiří Hurt     9 Hurt Jiří  
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: x

Majitel: Stáj Luka, Trenér: Luka st. Václav, Ing., Chov: St.st.Zákupy

7. dostih, start
1435 CENA KIEKERT-CS
Steeplechase IV.kat. - 3300 m, ,
70000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DON BANT(POL), 5 67,0 Vladislav Snitkovskij     4 Holčák František  
2. TARDEN, 4 63,5 Jan Rája     10 Lisek Jan, MVDr.  
3. ORNELLA (GDR), 6 67,5 Jiří Hurt     15 Hurt Jiří  
4. VIKTORIA HILL, 4 64,0 Antonín Langer     16 Vinklárek Vladimír  
5. ZARKA, 5 68,0 V. Vítová     13 Vítek František  
6. VOLNOST, 4 65,0 Zdeněk Lášek     11 Lisek Jan, MVDr.  
7. KARI GIRL, 4 64,5 Jan Zolman     2 Zolman Jan  
8. ADULAR, 6 67,0 Jaroslav Michal 2     1 Minařík Ferdinand  
9. SELKA, 4 65,0 Petra Opltová     8 Charbuský František  
10. GRIVNA(SU), 4 63,5 Pavel Průdek     12 Kantek 2 Miroslav, MVDr.  
11. KANARIA, 4 65,5 Luboš Urbánek     6 Vinklárek Vladimír  
12. ARNET, 4 60,5 Zdeněk Bodlák     14 Matysík Metoděj  
13. COLD LADY, 5 67,5 Josef Slavíček     7 Fogl Josef, Ing.  
ZN LAMER, 5 67,0 Miroslav Klasa     3 Vavroušek Josef  
ZN MELVILLE, 4 63,5 Martin Pišl     17 Luka st. Václav, Ing.  
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: x

Majitel: Helena-Vsetín-Holčák, Trenér: Holčák František, Chov: PSK Kozienice

8. dostih, start
1436 105.VELKÁ PARDUBICKÁ ČESKÉ POJIŠŤOVNY
Steeplechase L - 6900 m, ,
1800000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. IT`S A SNIP(IRE), 10 67,0 Ch. Mann     17 Mann Charlie J.  
2. VINNY, 8 67,0 Zdeno Koplík 2     4 Chaloupka Václav, Ing.  
D MIRÁNO, 9 67,0 Jaroslav Brečka     13 Palyza E.  
3. CHALCEDON, 11 67,0 Pavel Szikora     6 Baštová Pavlína, Ing.  
4. MATIA MOU (GER), 10 67,0 Josef Váňa st.     10 Váňová Pavla  
6. RHODÉ, 11 67,0 Zdeněk Matysík     15 Suchánek Jiří  
D UNISONO, 8 69,0 Vladimír Vinklárek     5 Vinklárek Vladimír  
8. LORIENT, 12 67,0 Josef Kovanda     8 Šnajdárek Josef  
9. QUIRINUS, 13 67,0 Dušan Andrés     1 Kalaš Pavel, Ing.  
10. RIGOLETTO (SU), 11 67,0 Vladislav Snitkovskij     18 Holčák František  
PN KAMBALDA RAMBLER(IRE), 11 68,0 R. Crosby     2 Crosby R.  
PN HYPNOS, 7 67,0 Miroslav Fencl     7 Růžičková Martina  
ZN LIMONAIRE(FR), 9 67,0 R. Kléparsky     9 Peromingo J.  
PN DRAK, 11 69,0 Jaromír Štohanzl     11 Štohanzl Jaromír  
Z MIKI ., 10 67,0 Jan Havlíček     12 Havlíčková Zdena, Ing.  
PN URANIUN(FR), 9 67,0 A. Bocquet     16 Foucher S.  
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: x

Majitel: The Icy Fire Partnership, Trenér: Mann Charlie J., Chov: Thompson A.E.

9. dostih, start
1437 CENA MAGNET A.S.
Proutky II.kat. - 2600 m, ,
50000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TRANZIT (SU), 6 68,0 Petr Jančar     1 Koráb Milan  
2. DAMION, 4 66,5 P. Fischar     3 Vítek František  
3. MANDALA(AUT), 4 66,5 Josef Kovanda     5 Holčák František  
4. LUCCA, 3 62,0 M. Tomášek     2 Horák František, MVDr.  
5. COLT, 6 68,0 Luboš Urbánek     6 Lisek Jan, MVDr.  
PN MUCKY, 6 68,0 Libor Hála, MVDr.     8 Hála Josef  
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: x

Majitel: Hurikán, Trenér: Koráb Milan, Chov: Hř.Kabardinskij


Dostihová komise: