home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 1996 1995 1994 1993 1992 13.11.1994 CH 06.11.1994 CH 30.10.1994 CH 23.10.1994 CH 22.10.1994 LL 16.10.1994 CH 09.10.1994 PE 02.10.1994 CH 25.09.1994 SL 25.09.1994 CH 24.09.1994 TO 18.09.1994 CH 17.09.1994 LL 11.09.1994 SL 11.09.1994 CH 10.09.1994 PE 10.09.1994 TO 03.09.1994 CH 28.08.1994 SL 28.08.1994 CH 27.08.1994 HV 27.08.1994 TO 21.08.1994 KV 20.08.1994 PE 20.08.1994 CH 14.08.1994 KV 13.08.1994 CH 07.08.1994 KV 06.08.1994 BV 31.07.1994 SL 31.07.1994 CH 24.07.1994 CH 23.07.1994 TO 17.07.1994 KV 17.07.1994 SL 10.07.1994 KV 09.07.1994 TO 06.07.1994 NE 03.07.1994 KV 02.07.1994 LL 26.06.1994 CH 25.06.1994 PE 19.06.1994 KV 19.06.1994 CH 18.06.1994 TO 12.06.1994 HV 12.06.1994 SL 12.06.1994 CH 11.06.1994 LL 05.06.1994 CH 04.06.1994 TO 29.05.1994 CH 28.05.1994 PE 22.05.1994 CH 21.05.1994 MI 21.05.1994 TO 15.05.1994 SL 15.05.1994 CH 08.05.1994 CH 07.05.1994 PE 01.05.1994 LL 01.05.1994 SL 30.04.1994 CH 24.04.1994 CH 17.04.1994 CH 10.04.1994 SL 10.04.1994 CH 04.04.1994 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 09.10.1994 - Pardubice
stav dráhy: ()
1. dostih, start
473 CENA ČESKÉ ASOCIACE STEEPLECHASE
Steeplechase II.kat. - 3800 m, ,
100000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BRAMIN(SU), 5 69,5 Vlastimil Špalek     2  
2. LYBOS, 4 65,0 Jan Mudra     12  
3. GERALDINE, 4 65,0 František Jasinský     1  
4. GLAWOTTE (IRE), 4 66,0 Miroslav Umlášek     13  
5. NIERS, 4 65,0 Jozef Piruch     9  
6. KAZAN, 4 65,0 J. Pilař     4  
7. ROTAX, 4 67,5 Milan Theimer, Ing.     16  
8. GREBEC(SU), 4 66,0 Jan Havlíček     3  
9. JASNOST, 4 65,0 Zdeno Koplík 2     5  
10. DELGÁDO, 5 69,5 Dušan Andrés     6  
11. ÁZIA, 4 65,0 Pavel Průdek     7  
12. NIBOLA, 5 69,5 Jaroslav Brečka     10  
13. VIREX, 4 65,0 Ivana Raková     15  
14. SAR, 4 66,0 Libor Štencl     17  
15. LA GREY, 4 65,5 Zdeněk Verner     14  
16. SERENADA(SU), 4 65,0 Ľudovít Šara     11  
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: x

Trenér: , Chov: Hř.Kabardinskij

2. dostih, start
474 CENA ČESKÉ SPOŘITELNY
Steeplechase II.kat. - 3800 m, ,
120000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PERUÁN, 6 69,5 Miroslav Bezděk     4  
2. SINUS, 7 69,0 Daniela Moravcová     7  
3. FRIZ(SU), 6 69,0 Tomáš Bitala     8  
4. KURBET, 10 69,0 Lenka Vogelová     5  
5. DIFIDENT, 8 69,0 Milan Theimer, Ing.     1  
6. SENZACE, 6 69,0 Pavel Szikora     2  
7. WIMBLEDON, 7 69,0 Miroslav Umlášek     6  
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: x

Trenér: , Chov: St.st.Znojmo

3. dostih, start
475 CENA PAMEP-Pardubický medový perník
Steeplechase I.kat. - 4000 m, ,
240000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KARO, 9 69,0 Josef Váňa st.     5  
2. GARET, 5 69,0 Vladimír Vinklárek     10  
3. DIVINE CHARGER (GB), 10 69,0 Ch. Mann     1  
4. GRETTY, 6 69,0 Lucie Baluchová     3  
5. AKKORD(SU), 5 69,0 Petr Kořínek     9  
6. LIGBARA, 5 69,0 Pavel Složil     2  
7. PARUS (SU), 5 69,0 J. Truščenko     7  
8. FOKS(SU), 5 69,0 Vladislav Snitkovskij     6  
9. GAMBA, 6 69,0 A. Jeřábek     4  
10. LOKR, 8 69,0 Zdeněk Bodlák     8  
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: x

Trenér: , Chov: St.st.Konice

4. dostih, start
476 CENA MULTI-GASTRONOMICKÁ ZAŘÍZENÍ
Steeplechase I.kat. - 5000 m, ,
550000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PROHRA, 7 68,0 Vladimír Vinklárek     6  
2. LYDKA, 9 69,0 František Jasinský     3  
3. HYPNOS, 6 69,0 Martina Růžičková     7  
4. FOLIANT, 7 73,0 Miroslav Kantek 2, MVDr.     8  
5. LIZINK, 5 69,0 Pavel Složil     1  
6. BLANCHEUR, 5 69,0 Petr Kořínek     5  
7. SONNENROSE (POL), 5 69,0 S. Štichauer     2  
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: x

Trenér: , Chov: neuveden

5. dostih, start
477 CENA PARAMO a.s.
Steeplechase I.kat. - 4400 m, ,
600000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BARBAKAN(POL), 5 68,0 Dušan Andrés     7  
2. ČEST, 4 63,0 František Jasinský     2  
3. STARTING ORDER(FR), 4 63,0 Zdeno Koplík 2     3  
4. ODRZUTOWIEC (POL), 6 68,0 Vladislav Snitkovskij     5  
5. PALACE WOLF(NZ), 10 68,0 Ch. Mann     4  
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: x

Trenér: , Chov: PSK Strzegom

6. dostih, start
478 CENA KOMORY VETERINÁRNÍCH LÉKAŘŮ
Steeplechase I.kat. - 3300 m, ,
200000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NIKA, 4 66,0 Zdeněk Lášek     9  
2. LILI, 5 69,5 Jaroslav Brečka     10  
3. VÁLEČNÍK, 4 66,0 Pavel Szikora     4  
4. THESEUS, 5 69,5 Vladislav Snitkovskij     1  
5. REMBO(SU), 4 66,0 Libor Štencl     6  
6. GATTEWAY, 6 71,0 Jaromír Hrudka 2     8  
7. LANCELOT, 8 69,5 Josef Slavíček     7  
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: x

Trenér: , Chov: Hřebčín Napajedla

7. dostih, start
479 CENA MAGNET a.s.
Proutky I.kat. - 2600 m, ,
70000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CHABAROVSK (SU), 3 64,0 Niklas Lovén     3  
2. ELUX, 3 64,0 Ľudovít Šara     7  
3. CHAMOMILLA, 3 64,5 Zdeněk Verner     6  
4. LOTERIN, 3 64,0 Pavel Reiter     2  
5. EKSKURS (SU), 3 64,0 Todor Todorov     4  
6. RED RIVER, 3 66,0 Miroslav Klasa     8  
7. SAMBUGARO, 3 64,0 R. Suchánek     1  
8. JAVELLIN, 3 64,0 Christian Bräuer     5  
9. MARATHONIA(FR), 3 64,5 U. Grajaces     9  
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: x

Trenér: , Chov: Hř.Streleckij

8. dostih, start
480 VELKÁ PARDUBICKÁ STEEPLECHASE
Steeplechase - 6900 m, ,
1200000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ERUDIT (SU), 8 65,5 Vladislav Snitkovskij     9  
2. IT`S A SNIP(IRE), 9 70,5 Ch. Mann     11  
3. VERON, 7 70,5 Jan Havlíček     14  
4. MIRÁNO, 8 70,5 Petr Jančar     4  
5. ČELKAR, 9 70,5 Zdeněk Lášek     1  
6. UNISONO, 7 68,0 Vladimír Vinklárek     6  
7. DRAK, 10 70,5 Jaromír Štohanzl     13  
8. TRENČAN, 6 70,5 Jozef Piruch     15  
9. CHALCEDON, 10 70,5 Zdeno Koplík 2     5  
10. RHODÉ, 10 70,5 Karel Zajko     12  
11. VINNY, 7 70,5 Libor Štencl     8  
12. LORIENT, 11 70,5 Josef Kovanda     2  
13. LIARD, 11 70,5 Zdeněk Matysík     18  
14. SARTORI, 6 74,0 Miroslav Kantek 2, MVDr.     17  
15. HERERA, 8 70,5 Dušan Andrés     20  
16. MATIA MOU (GER), 9 70,5 Vlastimil Špalek     22  
17. VYŠEHRAD, 7 70,5 Josef Váňa st.     3  
18. PACHA DE FERCE (FR), 10 70,5 A. Bocquet     16  
19. SERAPHINA, 10 70,5 Miroslav Fencl     23  
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: x

Trenér: , Chov: neuveden


Dostihová komise: