home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 1995 1994 1993 1992 1991 07.11.1993 CH 31.10.1993 CH 24.10.1993 CH 17.10.1993 CH 10.10.1993 PE 09.10.1993 CH 03.10.1993 CH 26.09.1993 SL 26.09.1993 CH 25.09.1993 TO 19.09.1993 CH 18.09.1993 TO 12.09.1993 CH 11.09.1993 PE 05.09.1993 SL 05.09.1993 CH 04.09.1993 LL 29.08.1993 CH 28.08.1993 BV 22.08.1993 SL 22.08.1993 CH 21.08.1993 PE 15.08.1993 CH 14.08.1993 TO 08.08.1993 CH 01.08.1993 KV 01.08.1993 SL 31.07.1993 TO 25.07.1993 KV 18.07.1993 KV 11.07.1993 KV 11.07.1993 SL 10.07.1993 TO 04.07.1993 CH 27.06.1993 CH 26.06.1993 PE 20.06.1993 HV 20.06.1993 SL 20.06.1993 CH 19.06.1993 TO 13.06.1993 CH 12.06.1993 TO 06.06.1993 CH 30.05.1993 SL 30.05.1993 CH 29.05.1993 PE 29.05.1993 TO 23.05.1993 CH 16.05.1993 SL 16.05.1993 CH 09.05.1993 CH 08.05.1993 PE 02.05.1993 CH 25.04.1993 CH 18.04.1993 SL 18.04.1993 CH 12.04.1993 CH 04.04.1993 CH 28.03.1993 SL
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 10.10.1993 - Pardubice
stav dráhy: ()
1. dostih, start
426 CENA AGROPOL
Steeplechase I.kat. - 3600 m, ,
70000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PERMELA, 8 69,5 Miroslav Bezděk     1  
SD BOKSER (SU), 4 66,5 A. Erkenov     7  
SD TAGOR(SU), 4 61,5 V. Kňazev     2  
DD RELIKT(SU), 7 64,5 R. Umarov     8  
5. MARCHIO, 4 66,0 S. Štichauer     3  
6. PLAFON(SU), 5 70,0 Magomet Kappušev     5  
7. BUGGY (GER), 4 61,5 František Jasinský     6  
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: x

Trenér: , Chov: St.st.Znojmo

2. dostih, start
427 CENA ČESKÉ SPOŘITELNY a.s.
Steeplechase I.kat. - 5000 m, ,
160000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GABRIEL, 7 69,0 M. Václavík     11  
2. CHALCEDON, 9 69,0 Zdeno Koplík 2     7  
3. VYŠEHRAD, 6 69,0 Josef Váňa st.     14  
4. PROHRA, 6 68,0 Vladimír Vinklárek     6  
5. BUKVAR (SU), 5 65,5 R. Umarov     8  
6. ALTAN(SU), 7 69,5 Magomet Kappušev     3  
7. CHURMET (SU), 7 70,5 J. Truščenko     15  
8. HERERA, 7 69,0 Tomáš Ševčík     1  
9. MIRÁNO, 7 69,0 L. Panáček     5  
10. STEAL A MILLION(IRE), 7 69,0 Jaroslav Brečka     9  
11. GAMIN (BUL), 8 71,0 N. Milev     10  
12. HARFA, 6 69,0 Tomáš Nehasil     2  
13. ČAKRON, 7 69,0 Jan Zolman     4  
14. NISMER, 6 69,0 Josef Doležal     12  
15. ARBALET(SU), 5 69,0 N. Amelčenko     13  
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: x

Trenér: , Chov: Hřebčín Napajedla

3. dostih, start
428 CENA MAGNETU a.s.
Proutky III.kat. - 2000 m, ,
40000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BARROW, 3 69,0 Josef Kovanda     7  
2. GREBEC(SU), 3 65,0 R. Suchánek     10  
3. VARIANT, 3 67,0 S. Peňas     4  
4. LUCIANA, 3 67,0 am. F. Schäfer     12  
5. GLAWOTTE (IRE), 3 65,0 Todor Todorov     5  
6. ZORKA, 3 65,0 Ľudovít Šara     11  
7. DOGMAT (SU), 3 65,0 Petr Jančar     3  
8. JASNOST, 3 67,0 Miroslav Klasa     6  
9. LIPAJA, 3 68,0 P. Skládal     13  
10. BALDRIÁN, 3 65,0 S. Štichauer     8  
11. VOLFI, 3 67,0 Josef Doležal     2  
12. LYBOS, 3 65,0 A. Bocquet     15  
13. BALDA, 3 65,0 Jan Zolman     9  
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: x

Trenér: , Chov: ZD Březůvky

4. dostih, start
429 CENA POJIŤOVNY IB a.s.
Steeplechase I.kat. - 4000 m, ,
70000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LA RICA, 5 69,0 Miroslav Umlášek     3  
2. GERENTA, 5 69,0 František Jasinský     6  
3. FIMIJAM (SU), 6 69,0 Petr Kořínek     4  
4. KURBET, 9 69,0 Lenka Vogelová     8  
5. GODENIK (BUL), 7 71,0 N. Milev     5  
6. DISKOBOL (SU), 5 69,0 N. Amelčenko     1  
7. FARCHAD (SU), 5 69,0 Vladislav Snitkovskij     2  
8. SINGER (BUL), 5 70,0 V. Pancev     7  
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: x

Trenér: , Chov: Janecký J.

5. dostih, start
430 CENA KOMORY VETERINÁRNÍCH LÉKAŘŮ
Steeplechase I.kat. - 3600 m, ,
70000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ROMANS(SU), 5 71,5 Ch. Kasajev     10  
2. ČIPA, 4 66,0 Jan Zolman     3  
3. CATREY, 5 69,5 Pavel Szikora     11  
4. LIZINK, 4 66,0 Pavel Složil     2  
5. VESELÁ, 4 66,0 Josef Svoboda     4  
6. RACHMAT (SU), 4 68,0 Magomet Kappušev     9  
7. GRETTY, 5 69,5 Jaromír Šafář st.     7  
8. LANDYŠ(SU), 5 66,5 J. Truščenko     1  
9. LIVING, 4 66,0 Tomáš Lang     5  
10. ARKONA, 4 68,0 Josef Slavíček     6  
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: x

Trenér: , Chov: Hř.Kabardinskij

6. dostih, start
431 CENA DIPLOMAT DESIGNE
Proutky I.kat. - 3200 m, ,
70000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FLIEDERSTRAUCH(GDR), 8 68,0 Josef Svoboda     5  
2. KARO, 8 68,0 Miroslav Hanuš     13  
3. SVÍZEL, 4 67,0 Jiří Hurt     16  
4. FOKS(SU), 4 66,0 Zdeněk Matysík     14  
5. PLIMUT (SU), 5 68,0 A. Erkenov     6  
6. AKKORD(SU), 4 66,0 Martin Suchánek     9  
7. SEJM, 8 68,5 A. Bocquet     17  
8. PRIMAVERA, 4 66,0 Pavel Szikora     8  
9. SONNENROSE (POL), 4 66,0 Petr Hochman     11  
10. POPOCATÉPETL, 6 70,0 Stanislav Fiala     2  
PN BOWL STAR(USA), 5 68,0 Pavel Průdek     3  
12. MONITOR, 4 66,0 Martina Růžičková     7  
13. FURLONG (SU), 6 66,0 V. Kňazev     10  
14. LOKR, 7 68,0 Zdeněk Matysík     15  
15. VARTA, 6 68,0 Pavel Zástěra     12  
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: x

Trenér: , Chov: Gestüt Graditz

7. dostih, start
432 VELKÁ PARDUBICKÁ ST.CH. CROSS-COUNTRY
Steeplechase - 6900 m, ,
1000000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RIGOLETTO (SU), 9 70,5 Libor Štencl     13  
Z FARAD, 7 70,5 Zdeněk Matysík     1  
SN DOGOVOR (SU), 6 70,5 J. Truščenko     2  
PN ERUDIT (SU), 7 65,5 Vladislav Snitkovskij     7  
5. RHODÉ, 9 70,5 Josef Kovanda     8  
6. MIKI ., 8 66,0 Jan Havlíček     9  
7. VERAMON, 6 70,5 J. Zdobina     10  
8. UNISONO, 6 68,0 Vladimír Vinklárek     14  
9. BAROK, 7 70,5 Josef Váňa st.     15  
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: x

Trenér: , Chov: Kolchoz Lenina

8. dostih, start
433 MEMORIÁL KPT.RUDOLFA POPLERA
Steeplechase I.kat. - 3200 m, ,
70000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. THESEUS, 4 66,0 J. Zdobina     1  
2. VASKA, 6 69,5 Libor Štencl     7  
3. LINIMENT, 4 66,0 Vladislav Snitkovskij     6  
4. DUSTIN, 6 69,5 Dušan Andrés     5  
5. GRAMMATIKA (BUL), 7 70,0 V. Pancev     4  
6. BINOM (SU), 6 69,5 Petr Kořínek     3  
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: x

Trenér: , Chov: ZD Otice


Dostihová komise: