home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 1995 1994 1993 1992 1991 07.11.1993 CH 31.10.1993 CH 24.10.1993 CH 17.10.1993 CH 10.10.1993 PE 09.10.1993 CH 03.10.1993 CH 26.09.1993 SL 26.09.1993 CH 25.09.1993 TO 19.09.1993 CH 18.09.1993 TO 12.09.1993 CH 11.09.1993 PE 05.09.1993 SL 05.09.1993 CH 04.09.1993 LL 29.08.1993 CH 28.08.1993 BV 22.08.1993 SL 22.08.1993 CH 21.08.1993 PE 15.08.1993 CH 14.08.1993 TO 08.08.1993 CH 01.08.1993 KV 01.08.1993 SL 31.07.1993 TO 25.07.1993 KV 18.07.1993 KV 11.07.1993 KV 11.07.1993 SL 10.07.1993 TO 04.07.1993 CH 27.06.1993 CH 26.06.1993 PE 20.06.1993 HV 20.06.1993 SL 20.06.1993 CH 19.06.1993 TO 13.06.1993 CH 12.06.1993 TO 06.06.1993 CH 30.05.1993 SL 30.05.1993 CH 29.05.1993 PE 29.05.1993 TO 23.05.1993 CH 16.05.1993 SL 16.05.1993 CH 09.05.1993 CH 08.05.1993 PE 02.05.1993 CH 25.04.1993 CH 18.04.1993 SL 18.04.1993 CH 12.04.1993 CH 04.04.1993 CH 28.03.1993 SL
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 07.11.1993 - Praha
stav dráhy: ( / )
1. dostih, start
461 CENA ŠAMPIONA SEZONY 1993
Rovina III.kat. - 1400 m, ,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LUDVÍK, 2 56,0 René Koplík st.     4 44
2. DROMY, 2 56,5 Petr Kubík     3 88
3. GARIBALDI, 2 55,5 Pavel Hlavatý     7 18
4. COMITIO, 2 57,0 Karol Šarina     6 38
5. LORD ANITAS(IRE), 2 54,5 František Abraham     8  
6. MINI FOR, 2 55,5 Kamil Píchal     1 66
7. KLONDIKE, 2 58,0 Tomáš Váňa     11 266
8. SANT, 2 55,5 Martin Knauer     10  
9. EKSKURS (SU), 2 57,0 Ramil Děmidov     12 132
10. APARTMA, 2 55,0 Blanka Šarinová     9 266
11. LOUVRE, 2 56,0 Vratislav Haken     5  
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: x

Trenér: , Chov: Hř.Albertovec


2. dostih, start
462 CENA FONDU PZK
Rovina II.kat. - 1600 m, ,
40000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GORGONIA, 2 57,0 Tomáš Váňa     8 90
2. VARIANTA, 2 55,0 Karol Šarina     4 250
3. CANASTA, 2 55,0 Marie Zobalová     7 90
4. LATENCE, 2 57,0 Martin Knauer     9 66
5. TAVAK, 2 56,0 Ivona Petrlíková     3 30
6. CALIENTE(IRE), 2 57,0 René Koplík st.     10 30
7. PIETA, 2 57,0 Romana Neslerová     2 142
8. LYDIE COUNSEL(FR), 2 57,0 Petr Kubík     11  
9. BAKERO, 2 58,0 Ramil Děmidov     6 32
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: x

Trenér: , Chov: VD Speed Neratovice


3. dostih, start
463 ]ENA REKLAMNÍ AGENTURY AVE A.S.
Rovina II.kat. - 1200 m, ,
40000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LOCUS, 4 56,0 D. Čelůstková     2 282
2. DELIMITACE, 4 56,5 Tomáš Váňa     5 32
3. ZEROFEN TEN (USA), 4 56,5 Tomáš Nehasil     4 26
4. NIKIA, 3 54,5 Karol Šarina     1 112
5. WHIPPET(GDR), 4 56,0 Petr Kubík     3 80
6. DELICA, 3 54,5 Blanka Šarinová     10 102
7. ROMANTICA(POL), 4 56,5 Ramil Děmidov     11 42
8. ARIETA, 5 56,5 Romana Neslerová     7 188
9. OFELIE, 3 54,5 Kamil Píchal     6 566
10. EXMOOR, 4 56,0 Martin Knauer     8 378
11. ADALIN(SU), 3 56,0 Ivona Petrlíková     9 188
12. LOLEK, 6 56,0 Josef Tomek     12 378
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: x

Trenér: , Chov: Hřebčín Napajedla


4. dostih, start
464 CENA SUZUKI-DK AUTOKOMPLEX MODŘANY
Rovina II.kat. - 2600 m, ,
50000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TAKT, 3 58,0 Ramil Děmidov     3 200
2. COUNTRY MAN, 3 60,0 Karol Šarina     6 12
3. LOVU ZDAR, 3 58,0 Stanislav Koubek     4 124
4. MAESTRO, 3 60,0 Marie Zobalová     2 200
5. ČERCHOV, 3 58,0 Filip Minařík     1 70
6. ZLATÝ DÉŠŤ, 3 58,0 Vlastimil Smolík     7 38
7. LIBRAS, 3 58,0 Lenka Tichá     5 118
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: x

Trenér: , Chov: Hř.Albertovec


5. dostih, start
465 CENA SUZUKI VITARA
Rovina I.kat. - 1400 m, ,
100000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NESS, 3 59,0 Josef Tomek     4 102
2. SLIM, 3 59,0 Ramil Děmidov     6 30
3. MLHOŠ, 3 59,0 Filip Minařík     1 64
4. VISAGE (GDR), 3 59,0 Karol Šarina     8 30
5. ZEMAN, 3 59,0 Tomáš Váňa     2 178
6. OSTMAN, 3 59,0 Stanislav Koubek     5 42
7. ČASTREN, 3 59,0 René Koplík st.     3 70
8. ILION, 3 59,0 Romana Neslerová     7 94
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: x

Trenér: , Chov: Xaverov


6. dostih, start
466 CENA SUZUKI SWIFT
Rovina I.kat. - 2400 m, ,
100000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ARCHITEKTURA, 3 58,0 Allan Petrlík     9 20
2. LAKONKA, 3 58,0 Tomáš Váňa     1 26
3. STEPHANIA, 3 58,0 Karol Šarina     3 52
4. MARIE STUARTOVNA, 3 58,0 Martin Knauer     4 146
5. ČEST, 3 58,0 René Koplík st.     2 72
6. JASNOST, 3 58,0 Petr Kubík     6 272
7. LUCILIA, 3 58,0 Vratislav Haken     7 438
8. SULKA, 3 58,0 Josef Tomek     8 730
9. NIKA, 3 58,0 Romana Neslerová     5 168
10. SIMONA, 3 58,0 Marie Zobalová     10 156
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: x

Trenér: , Chov: Hřebčín Napajedla


7. dostih, start
467 CENA PREZIDENTA - SUZUKI CONTEST
Rovina I.kat. - 3200 m, ,
200000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FAUST (SU), 3 58,0 Ramil Děmidov     6 12
2. VESPAN, 4 58,5 Robert Panc     1 464
3. GRAND PRIX, 4 58,5 Stanislav Koubek     2 116
4. ODRZUTOWIEC (POL), 5 60,5 Tomáš Váňa     8 76
5. REMBO(SU), 3 57,0 Romana Neslerová     9 154
6. LAURENA(FR), 3 54,5 Petr Kubík     10 100
7. FILET, 5 58,5 Kamil Píchal     5 280
8. MERLIN BOHEMIA(IRE), 3 56,0 Karol Šarina     7 44
9. GELO, 4 57,0 Allan Petrlík     4 258
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: x

Trenér: , Chov: Hř.Krasnoarmějskij


8. dostih, start
468 CENA VÁŽNICE
Rovina III.kat. - 1400 m, ,
20000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VESUV, 2 55,5 Martin Pišl     10 48
2. ST ROGER(IRE), 2 58,0 Ramil Děmidov     1 26
3. SAMBA DANCER(DEN), 2 57,0 Allan Petrlík     8 128
4. NINOA, 2 57,0 Karol Šarina     5 30
5. LUCYMA, 2 53,5 Martin Knauer     7 128
6. ROCK`N ROLL, 2 58,0 Tomáš Váňa     4 76
7. VALGÍRA, 2 54,5 Marie Zobalová     11 1546
8. ČARNA, 2 51,5 Filip Minařík     2 66
9. NAGARI(GER), 2 56,0 D. Čelůstková     9 772
10. REGLETA, 2 56,5 Tomáš Bitala     6 256
11. ANNECY(IRE), 2 53,5 René Koplík st.     3 256
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: x

Trenér: , Chov: ZD Bánov



Dostihová komise: