home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 1993 1992 1991 1990 1989 10.11.1991 CH 03.11.1991 CH 28.10.1991 CH 20.10.1991 CH 13.10.1991 PE 06.10.1991 CH 05.10.1991 TO 29.09.1991 SL 29.09.1991 CH 22.09.1991 CH 21.09.1991 TO 15.09.1991 CH 14.09.1991 PE 08.09.1991 SL 08.09.1991 CH 01.09.1991 NE 01.09.1991 CH 18.08.1991 SL 18.08.1991 TO 17.08.1991 PE 04.08.1991 CH 03.08.1991 TO 28.07.1991 KV 28.07.1991 SL 27.07.1991 PE 21.07.1991 KV 14.07.1991 KV 14.07.1991 SL 13.07.1991 BV 07.07.1991 KV 06.07.1991 TO 30.06.1991 KV 30.06.1991 SL 29.06.1991 PE 23.06.1991 CH 22.06.1991 TO 16.06.1991 HV 16.06.1991 CH 09.06.1991 SL 09.06.1991 CH 08.06.1991 PE 02.06.1991 CH 26.05.1991 MI 26.05.1991 CH 19.05.1991 SL 19.05.1991 CH 18.05.1991 TO 12.05.1991 CH 11.05.1991 PE 05.05.1991 CH 01.05.1991 LL 28.04.1991 CH 21.04.1991 SL 21.04.1991 CH 14.04.1991 CH 07.04.1991 CH 01.04.1991 CH 31.03.1991 SL
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 13.10.1991 - Pardubice
stav dráhy: ()
1. dostih, start 12:14
630 KLADRUBSKÁ CENA FY HASPR A REK.AG.RAPID
Steeplechase - 3600 m, , 4letí a starší
50000 Kčs (25000 - 12000 - 7000 - 3500 - 2500)
Zápisné: 0 + 0 Kčs
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GAVORA, 4 65,0 Vladimír Vinklárek     3 78
2. PERMELA, 6 68,5 Jaroslav Majrich     10 66
3. MARUŠKA, 7 68,5 S. Štichauer     14 56
4. STEAL A MILLION(IRE), 5 68,5 Josef Kovanda     7 164
5. SZANSA (POL), 5 68,5 Josef Svoboda     15 512
6. ČAKRON, 5 68,5 Jan Zolman     6 396
7. LIZOL(SU), 4 66,0 Vladislav Snitkovskij     8 110
8. LYDKA, 6 68,5 Jiří Barbořík     9 170
9. AVUAR (SU), 4 65,0 Ch. Kasajev     13 52
10. MALLENTE, 6 63,5 M. Václavík     1 102
ZN DROGIDA (BUL), 4 62,5 N. Milev     4 872
SN BABEK (SU), 5 68,5 Magomet Kappušev     11 434
13. LOVĚNKA, 6 65,0 Jan Havlíček     12 24
Čas: 04:53,90, Mezičasy:
Výrok: Jistě 3-1 3/4-3 1/4-2-5-3

Trenér: , Chov: St.st.Nová Bystřice

2. dostih, start 12:47
631 CENA LABE FONDU NA ZÁCHRANU A PODPORU KO
Steeplechase - 5000 m, , 5letí a starší
90000 Kčs (45000 - 21000 - 13500 - 6000 - 4500)
Zápisné: 0 + 0 Kčs
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PALATIN (SU), 5 70,0 N. Amelčenko     3 44
2. FARAD, 5 70,0 Zdeněk Matysík     7 20
3. CHURMET (SU), 5 70,0 J. Ševljakov     5 150
4. ERUDIT (SU), 5 66,0 Vladislav Snitkovskij     11 174
5. LITUR, 8 70,0 Josef Kovanda     4 38
6. MAKARON, 8 67,0 Tamara Křídlová     6 154
7. GLAS, 6 70,0 Vladimír Vinklárek     10 98
8. GAJANA (SU), 6 72,0 am. Pavel Mareček, Ing.     12 158
Z GRANIT, 7 70,0 Zbyněk Zušťák     1 322
10. APICA, 5 70,0 Jiří Hurt     13 90
Čas: 07:41,70, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ hlava-5-8-3 1/2-5-3

Trenér: , Chov: Hř.Labinskij

3. dostih, start 13:17
632 CENA MAGNETU PARDUBICE
Proutky - 2600 m, , 3letí
20000 Kčs (10000 - 4600 - 3000 - 1500 - 900)
Zápisné: 0 + 0 Kčs
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FORTEL, 3 67,0 am. Marta Müller     14  
2. BLANKA(SU), 3 68,0 am. L. Steall     10  
3. DAMAN, 3 65,0 Ľudovít Šara     3  
4. JAMIE(AUT), 3 65,0 Petr Jančar     12  
5. HIDORA, 3 65,0 am. Christian Bräuer     6  
6. LENCARA, 3 65,0 am. M. Delcher     11  
7. VERA VARY, 3 65,0 František Jasinský     5  
8. HENDY, 3 67,0 R. Suchánek     13  
9. LORENE, 3 67,5 am. M. Armytage     1  
10. MADONA, 3 65,0 S. Popelka     8  
11. ČABRAKA, 3 67,0 am. Karel Bielik     2  
12. TABAR, 3 65,0 Todor Todorov     4  
Čas: 02:58,20, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ kr.hlava-6-2 1/2-3/4-1 1/4

Trenér: , Chov: Hřebčín Napajedla

4. dostih, start 13:42
633 CENA VLTAVY CABLE + a.s.
Steeplechase - 4000 m, , 5letí a starší
70000 Kčs (35000 - 16000 - 11000 - 5000 - 3000)
Zápisné: 0 + 0 Kčs
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SIRÉNA, 6 70,5 Jaroslav Brečka     9  
2. KURBET, 7 70,5 Lenka Vogelová     4  
3. GREWOT, 9 70,5 Vladimír Vinklárek     6  
4. DORINKA, 7 70,5 Ľudovít Šara     8  
5. GRANAT(SU), 5 66,5 ž. N. Chudějev     5  
6. LUMEN, 6 70,5 Tomáš Kocián     1  
7. INK(SU), 5 70,5 N. Amelčenko     2  
ZN BAROMETR(SU), 5 65,5 Vladislav Snitkovskij     3  
Čas: 05:33,30, Mezičasy:
Výrok: Zadrženě daleko-2-3 1/2-2 1/2-daleko

Trenér: , Chov: PD Senica

5. dostih, start 14:10
634 CENA VÁHU - TUZEX a.s.
Steeplechase - 3600 m, , 4letí a 5letí
50000 Kčs (25000 - 12000 - 7000 - 3500 - 2500)
Zápisné: 0 + 0 Kčs
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FIMIJAN(SU), 5 65,0 Josef Svoboda     10  
2. VIDEO, 4 65,0 Zdeněk Matysík     7  
3. SNĚGOMET (SU), 5 68,5 Ch. Kasajev     3  
4. OPAT, 4 65,0 Miroslav Bezděk     2  
5. MAAS, 4 67,0 ž. R. Chmelař     8  
6. PEREGEJ(SU), 4 66,0 Z. Gonžilašvili     9  
7. FULNEK, 4 65,0 Jan Mudra     6  
8. ČARKAN, 4 65,0 Jan Zolman     5  
Čas: 04:20,30, Mezičasy:
Výrok: Velmi lehce 8-4-3-daleko-10

Trenér: , Chov: Hř.Kabardinskij

6. dostih, start 14:40
635 CENA MORAVY CELOSTÁTNÍHO ROLNICKÉHO DRUŽ
Proutky - 3200 m, , 4letí a starší
40000 Kčs (20000 - 9000 - 6000 - 3000 - 2000)
Zápisné: 0 + 0 Kčs
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BINOM (SU), 4 67,5 Petr Kořínek     1  
2. KURT, 7 68,0 P. Juránek     8  
3. FLIEDERSTRAUCH(GDR), 6 68,0 am. P. Craggs     7  
4. VANELUS, 5 68,0 Dušan Andrés     6  
5. GLOB (SU), 5 68,0 N. Amelčenko     5  
6. HARFA, 4 66,0 Tomáš Nehasil     12  
7. GALA, 6 68,0 Jan Zolman     11  
8. FAREL, 6 68,0 V. Král     4  
Čas: 03:36,40, Mezičasy:
Výrok: Zadrženě 10-2-10-6-daleko

Trenér: , Chov: Hř.Kabardinskij

7. dostih, start 15:37
636 VELKÁ PARDUBICKÁ STEEPLECHASE ČESKÉ POJI
Steeplechase - 6900 m, , 6letí a starší
1000000 Kčs (500000 - 230000 - 150000 - 70000 - 50000)
Zápisné: 0 + 0 Kčs
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ŽELEZNÍK, 13 70,5 Josef Váňa st.     3  
2. DRAK, 7 71,0 Václav Chaloupka, Ing.     4  
3. CORTÉZ, 12 70,5 Jan Havlíček     11  
4. FORMAN, 10 70,5 Libor Štencl     1  
5. RHODÉ, 7 70,5 Josef Kovanda     14  
6. MAKEMONO, 10 70,5 Tomáš Kocián     15  
7. LIARD, 8 70,5 Zdeněk Matysík     21  
8. VIANA, 6 70,5 František Jasinský     20  
9. GEMER, 7 70,5 M. Václavík     9  
PD LORIENT, 8 70,5 ž. R. Chmelař     13  
10. PEON, 10 70,5 Miroslav Bezděk     18  
11. GARNIZON (SU), 9 70,5 Ch. Kasajev     2  
12. HAGEN, 6 70,5 J. Zdobina     6  
13. PAUZA, 6 66,5 Vladimír Vinklárek     7  
PN AZGIR (SU), 6 70,5 ž. N. Chudějev     8  
15. MY DREAM MAKER (GB), 7 70,5 Karel Zajko     10  
16. UTAH, 10 65,5 Dušan Andrés     12  
PN DISCO, 7 70,5 am. M. Armytage     16  
18. VERST, 6 70,5 Jaromír Štohanzl     17  
20. PIRANA, 7 70,5 J. Bartoněk     19  
21. MONKA, 9 65,5 Martina Růžičková     22  
22. VEDEREMO, 8 70,5 Zdeno Koplík 2     23  
Čas: 10:01,00, Mezičasy:
Výrok: Boj 3-daleko-15-současně

Trenér: , Chov: PP Šamorín

8. dostih, start 16:21
637 CENA ZD PRÁČE
Steeplechase - 3400 m, , 4letí
26000 Kčs (13000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000)
Zápisné: 0 + 0 Kčs
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LIBAM, 4 69,0 am. M. Armytage     6  
2. VINCI, 4 69,0 Josef Kovanda     10  
3. PROHRA, 4 64,0 Ľudovít Šara     5  
4. UNISONO, 4 64,0 František Jasinský     2  
5. VINNY, 4 69,0 Miroslav Klasa     1  
6. MINORKA, 4 69,0 am. Karel Bielik     8  
7. DEKRA, 4 69,0 S. Popelka     7  
PN ČASTAVA, 4 69,0 am. L. Steall     3  
PN GABIKA, 4 69,0 am. M. Delcher     4  
Čas: 04:15,90, Mezičasy:
Výrok: Zadrženě 8-4 1/2-1/2-6-1-daleko

Trenér: , Chov: Hřebčín Napajedla

9. dostih, start 16:43
638 MEMORIÁL KPT. POPLERA - KOH-I-NOOR s.p.a
Steeplechase - 3200 m, , 4letí a starší
60000 Kčs (30000 - 14000 - 9000 - 4000 - 3000)
Zápisné: 0 + 0 Kčs
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HAGEN, 6 68,5 J. Zdobina     7 14
2. SOUMRAK, 9 68,5 Miroslav Klasa     3 28
3. BAROK, 5 68,5 S. Štichauer     2 108
4. MADARA(BUL), 6 67,5 N. Milev     5 102
5. PODOLSK (SU), 9 66,0 Z. Gonžilašvili     4 78
6. GARD(SU), 10 68,5 M. Samušcija     1 120
Čas: 04:25,00, Mezičasy:
Výrok: Boj 1/2-hlava-daleko-krk-daleko

Trenér: , Chov: Hř.Albertovec


Dostihová komise: