home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2017 2016 2015 2014 2013 23.04.2017 CH 22.04.2017 BR 17.04.2017 LL 16.04.2017 MI 09.04.2017 CH 02.04.2017 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
    Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
    Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 23.04.2017 - Praha
stav dráhy: 3.0 (pružná)
1. dostih, start 14:03
1041 CENA KAPLAN
Rovina IV.kat. - 1800 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SILVER BALL(FR), 3 60,0 ž. Jaromír Šafář ZADRŽENĚ 01:52,00 6 Šavujev Arslangirej 20
2. NEGBEN, 3 58,0 ž. Milan Zatloukal 15   3 Blažková Helena 130
3. GOLDEN SARAH, 3 58,5 Michal Hrouda 5   9 Juránek Petr 65
4. GOOD SIGN(FR), 3 56,5 Beysim Ferhanov 3/4   2 Maršíčková Miroslava 100
5. LA SANTIAGA(GER), 3 56,5 ž. Petr Foret 1/2   11 Hlavatý Pavel 120
6. GUILLOTINE SHAVE(IRE), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3/4   4 Urbánek Luboš 130
7. ARKANIE(GB), 3 61,0 ž. Jan Rája 5   10 Vocásková Helena 30
8. CHARMING GIRL, 3 s 55,5 ž. Vendula Korečková 1   8 Zobal František 200
9. PLAYBOY, 3 57,0 ž. Zuzana Vokálková 3 1/2   7 Holčák Radek 90
Nestartovali: DIVOKÁ TYGŘICE, WAVE OF GRACIE, ZACHARY MILA
Čas: 01:52,00, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-15-5-3/4-1/2-3/4-5-1-3 1/2-3
Majitel: Valentin Bukhtoyarov, Trenér: Šavujev Arslangirej, Chov: Bukhtoyarov V.

Mezičasy neměřeny.

video

2. dostih, start 14:33
1042 CENA DERMACOL
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 3letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PALAZZO CORSINI(IRE), 3 59,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev BOJ 01:40,31 8 Wroblewski Grzegorz 13
2. ORSSIO(FR), 3 57,0 ž. Petr Foret 1 1/4 01:40,53 9 Drlík Jaroslav 70
3. NATALIE NATY(IRE), 3 53,0 ž. Jan Verner 4 1/2 01:41,17 2 Vocásková Helena 150
4. MARKOS, 3 57,0 ž. Vendula Korečková 2 1/4 01:41,50 1 Zobal František 160
5. WOVKA(IRE), 3 j 58,0 ž. Jan Rája 3 1/2 01:42,01 3 Luka Václav, Ing. 150
6. STUKE(GER*), 3 59,5 ž. Zuzana Vokálková 1 01:42,17 6 Holčák Radek 60
7. STEALING A WIN(IRE), 3 53,0 ž. Martina Havelková 2 1/4 01:42,51 4 Urbánek Luboš 350
8. SIGI(IRE), 3 53,0 žk. David Liška 1/2 01:42,61 7 Luka Václav, Ing. 200
9. DALTON(POL), 3 56,5 ž. Jaromír Šafář 1 1/2 01:42,82 10 Hurt Tomáš 350
10. FANEGA STAR, 3 s 60,5 Michal Hrouda 1 01:43,00 11 Juránek Petr 150
Nestartovali: SCHEMIIK(GB)
Čas: 01:40,31, Mezičasy: (25,29 - 24,83 - 25,57 - 24,62)
Výrok: BOJ-1 1/4-4 1/2-2 1/4-3 1/2-1-2 1/4-1/2-1 1/2-1
Majitel: Stáj Marcelewo, Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: Melito Syndicate

Poplatky: tr. Vocásková H.200 Kč za dodatečné ohlášené použití lícních beránků u koně č.2 NATALIE NATY (DU 16/11). MP: DS Malá Morávka 10000 Kč (MARKOS)

video

3. dostih, start 15:03
1043 CENA GERLACH
Rovina IV.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GLOBAL GIRL(GER), 3 59,0 ž. Jaromír Šafář BOJ 01:12,90 3 Maršíčková Miroslava 150
2. ARISTOTELES, 4 54,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1/2 01:13,00 8 Hulínský Václav, MUDr. 40
3. ARCHIPENKA(GB), 3 58,0 ž. Jan Rája 1 1/4 01:13,19 2 Vocásková Helena 15
4. TWINKY, 6 56,0 ž. Jan Verner 3/4 01:13,29 6 Jelen Jaroslav 140
5. ILISSA DESERT(FR), 4 b 56,5 Michal Hrouda krk 01:13,33 1 Toušek Daniel, Ing. 120
6. VALMONT, 8 53,0 Jiřina Andrésová 3/4 01:13,45 12 Duchoň Tomáš 40
7. MARIANKA, 3 50,0 žk. Simona Laubeová 1/2 01:13,57 10 Zobal František 300
8. NEVER NOW(GER), 4 60,0 Radek Man 3/4 01:13,69 9 Brož Jiří 300
9. SORAHHO, 5 59,5 am. Jindřich Fabris nos 01:13,69 4 Brož Jiří 55
10. DEMON KING(IRE), 10 s 62,5 ž. Jiří Chaloupka 1 01:13,87 7 Kub Ivan 110
11. LAFRANCO, 8 s 60,5 Kateřina Hlubučková 6 01:14,89 5 Seménka Zdeněk 90
12. KÁRL, 6 49,0 ž. Martina Havelková nos 01:14,90 13 Hanousek Ladislav 150
13. TAMID, 5 s 54,5 ž. Vendula Korečková 5 01:15,93 11 Bartoš st. Josef 110
Čas: 01:12,90, Mezičasy: (24,69 - 23,38 - 24,83)
Výrok: BOJ-1/2-1 1/4-3/4-krk-3/4-1/2-3/4-nos-1-6-nos-5
Majitel: Jamax, Trenér: Maršíčková Miroslava, Chov: Gestüt Auenquelle

DK vyslechla j. Hlubučkovou K. z důvodu nedostatečného vyjetí koně č.5 LAFRANCO v cílové rovině a vysvětlení jezdkyně (podezření na zdravotní indispozici koně) vzala na vědomí (DŘ § 361). Sankce: am. Fabris J. 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

4. dostih, start 15:33
1044 CENA RIGIPS (12. Memoriál Jaroslava Maška)
Rovina II.kat. - 1400 m, cena, 4letí a starší
100.000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000)
Zápisné: 1000 + 3000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DASHING HOME(GER), 5 58,0 ž. Radek Koplík LEHCE 01:23,45 4 Šavujev Arslangirej 37
2. MASTER OF GOLD(FR), 6 sj 61,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 3 1/2 01:24,04 5 Wroblewski Grzegorz 16
3. CELINE MY HEART(GB), 4 56,5 ž. Vendula Korečková 3/4 01:24,16 3 Syslová Lenka 300
4. SHEIK YERBOUTI, 5 58,0 ž. Petr Foret 2 3/4 01:24,65 9 Drlík Jaroslav 85
5. SIGN OF THE ZODIAC(IRE), 7 62,0 ž. Zuzana Vokálková krk 01:24,70 6 Holčák František 55
6. ANITSCHKA(IRE), 4 60,5 ž. Jan Rája 1 1/4 01:24,90 7 Šatra Tomáš 70
7. JARAHI(IRE), 4 61,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2 01:24,98 1 Urbánek Luboš 170
8. NYANI TOMBA(IRE), 7 s 58,0 ž. Milan Zatloukal 3 01:25,53 8 Blažková Helena 140
9. BAHAMA PA PA(FR), 4 58,0 ž. Jaromír Šafář daleko 01:28,12 2 Šavujev Arslangirej 200
Čas: 01:23,45, Mezičasy: (13,13 - 23,55 - 23,12 - 23,65)
Výrok: LEHCE-3 1/2-3/4-2 3/4-krk-1 1/4-1/2-3-daleko
Majitel: Ramzan Kadyrov, Trenér: Šavujev Arslangirej, Chov: Frau Matusche B.u.B.

Poplatek: stáj Joly 1500 Kč za osvobození od zkušebního cvalu a vedení koně č.7 ANITSCHKA ke startu (DU 16/5). Sankce: ž. Vokálková Z. 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316) ž. Korečková V. 2000 Kč a odnětí licence na 3 dostih.dny, tj.7.5., 13.5. a 14.5.2017 (DU 18/e) za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

5. dostih, start 16:08
1045 CENA VODAFONE & OCENĚNÍ ČESKÝH LÍDRŮ (28. Memoriál prof. Václava Michala)
Rovina I.kat. - 1400 m, cena, 3letí - hřebci a valaši
135.000 Kč (67500 - 31050 - 20250 - 9450 - 6750) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 2000 + 3400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MAMADYSH(FR), 3 57,5 ž. Radek Koplík BOJ 01:24,89 7 Šavujev Arslangirej 33
2. ZOCK(FR), 3 59,0 ž. Milan Zatloukal krk 01:24,94 6 Blažková Helena 37
3. RIVERTON, 3 57,5 ž. Jaromír Šafář 1/2 01:25,00 4 Juránek Petr 170
4. GOLD EVASIVE(GER), 3 57,5 ž. Petr Foret 3 01:25,41 1 Török Dalibor 20
5. DARIEN, 3 s 58,0 ž. Jan Rája 5 01:26,26 2 Bartoš st. Josef 140
6. LANDARON, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/2 01:26,51 8 Juránek Petr 200
7. DUKE OF DARHORSE(IRE), 3 57,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 4 1/2 01:27,21 3 Haris Ludvík 60
8. ADAMANT ROCK(IRE), 3 57,5 ž. Jan Verner 1 1/2 01:27,45 5 Kabelková Hana 250
Čas: 01:24,89, Mezičasy: (14,88 - 23,17 - 22,66 - 24,18)
Výrok: BOJ-krk-1/2-3-5-1 1/2-4 1/2-1 1/2
Majitel: Valentin Bukhtoyarov, Trenér: Šavujev Arslangirej, Chov: Bukhtoyarov V.

MP: Rabbit Trhový Štěpánov 20000 Kč (RIVERTON) Licehamer-Bartoš 12000 Kč (DARIEN)

video

6. dostih, start 16:40
1046 CENA EXPOBANK
Rovina V.kat. - 1800 m, handicap, 4letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. EOWYN, 4 51,0 Kateřina Hlubučková BOJ 01:53,84 9 Menclová Aneta 65
2. AIGER, 4 s 56,0 ž. Jaromír Šafář 3/4 01:53,98 3 Hála Libor, MVDr. 130
3. AKACIE, 4 52,0 am. Helena Březinová 1 3/4 01:54,26 8 Knauer Martin 160
4. ONDREÁŠ, 4 j 55,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev nos 01:54,27 1 Pejšková Ivana, Ing. 20
5. MATYSEK(IRE), 4 59,0 ž. Vendula Korečková 3/4 01:54,40 15 Tajmr Michal 120
6. WAR HORSE(POL), 5 55,5 žk. Simona Laubeová kr.hlava 01:54,42 13 Mourek František 150
7. LA LAGION, 7 52,5 Jiřina Andrésová 3/4 01:54,56 11 Pejšková Ivana, Ing. 75
8. ZAIRO, 8 62,5 Michal Hrouda krk 01:54,61 17 Křídlová Tamara 100
9. NADĚJE, 4 56,0 žk. Adam Florian krk 01:54,66 16 Voršilková Helena, Ing. 200
10. FAWATHEEQ(GER), 5 j 62,0 ž. Jan Rája 1/2 01:54,76 2 Brož Jiří 250
11. RAYLENE, 4 49,5 ž. Martina Havelková 2 3/4 01:55,20 10 Šatra Tomáš 170
12. CANDLE IN THE WIND, 5 57,5 am. Petra Florianová 2 1/2 01:55,64 14 Šatra Tomáš 150
13. YES MAN(FR), 9 62,0 žk. David Liška 2 1/4 01:56,02 7 Germič Karel 70
14. BEAUTIFUL BOND, 7 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3 01:56,53 4 Soukup Václav 170
15. ADRASTEIA(GB), 7 58,5 ž. Milan Zatloukal 2 01:56,86 6 Horová Oliva, Ing. 70
16. I LOVE BUGABOO, 4 57,0 ž. Petr Foret 13 01:59,38 5 Schillová Barbora, MVDr. 150
Nestartovali: GOLDY
Čas: 01:53,84, Mezičasy: (14,48 - 24,22 - 24,95 - 24,61 - 25,58)
Výrok: BOJ-3/4-1 3/4-nos-3/4-kr.hlava-3/4-krk-krk-1/2-2 3/4-2 1/2-2 1/4-3-2-13
Majitel: DS Jeníkov, Trenér: Menclová Aneta, Chov: Novák Petr

DK vyslechla ž. Foreta P. z důvodu nevyjetí koně č.5 I LOVE BUGABOO od distančního mezníku a vysvětlení jezdce (kůň špatně dýchal) vzala na vědomí. Sankce: tr. Ing. Pejšková I. 1000 Kč za neohlášené nepoužití fixace jazyka u koně č.1 ONDREÁŠ (DŘ § 310), stáj DS Ondra, Matyáš, Flash 1000 Kč za neohlášenou změnu dresu u koně č.13 WAR HORSE (DŘ § 105).

video

7. dostih, start 17:07
1047 CENA ARCADIS - l. oddělení
Rovina III.kat. - 1800 m, handicap, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TROP, 8 57,5 ž. Jan Verner JISTĚ 01:58,35 8 Jelen Jaroslav 70
2. LUSK, 5 61,5 ž. Milan Zatloukal 2 01:58,63 7 Horová Oliva, Ing. 55
3. NAMID STAR(FR), 6 b 55,5 Kateřina Hlubučková kr.hlava 01:58,66 5 Růžičková Martina 90
4. JOHNNY WHISTLE, 4 64,0 žk. Adam Florian 1/2 01:58,76 4 Myšková Štěpánka 75
5. ALFA WOLF(IRE), 6 56,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 1/2 01:59,02 3 Luka Václav, Ing. 20
6. OMBRELETTO(POL), 5 50,0 Jiřina Andrésová 2 1/2 01:59,40 9 Duchoň Tomáš 140
7. APENIN, 5 59,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4 01:59,60 6 Chaloupka Václav, Ing. 110
8. LAST OPERA SONG(FR), 4 56,0 ž. Petr Foret krk 01:59,65 2 Blažek Svatoslav 45
9. WINNER STARS, 6 61,0 am. Jindřich Fabris 2 1/4 01:59,99 1 Haris Ludvík 45
Čas: 01:58,35, Mezičasy: (17,18 - 27,39 - 27,00 - 23,43 - 23,35)
Výrok: JISTĚ-2-kr.hlava-1/2-1 1/2-2 1/2-1 1/4-krk-2 1/4
Majitel: Stáj Pěčín - Jelen, Trenér: Jelen Jaroslav, Chov: Pšurný Josef
video

8. dostih, start 17:36
1048 CENA DAIKIN - II. Oddělení
Rovina III.kat. - 1800 m, handicap, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MAGIC TIROL(POL), 4 57,0 ž. Jaromír Šafář BOJ 01:53,33 1 Hurt Tomáš 150
2. SHAHNOUR AZNAVOUR(GB), 5 59,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev krk 01:53,39 7 Petrlík Allan 30
2. SINGAPORE SPICE(FR), 5 54,5 ž. Vendula Korečková současně 01:53,39 9 Drlík Jaroslav 25
4. PRINCE OF GRACIE(FR), 4 58,5 žk. David Liška 1 01:53,57 5 Luka Václav, Ing. 35
5. SURIKATA, 4 53,0 Kateřina Hlubučková 1 01:53,71 6 Růžičková Martina 50
6. RABBIT PERCY(GB), 4 bj 59,0 Michal Hrouda kr.hlava 01:53,73 8 Juránek Petr 150
7. A DEE JOE(FR), 7 49,0 ž. Martina Havelková kr.hlava 01:53,75 3 Urbánek Luboš 100
8. JOHANNES KEPLER(GB), 9 59,0 žk. Lucie Fialová 1 01:53,90 2 Mourek František 75
9. KATCHABA(USA), 8 50,0 Jiřina Andrésová 2 01:54,18 4 Březina Ladislav, Ing. 160
Čas: 01:53,33, Mezičasy: (13,23 - 26,47 - 24,58 - 24,71 - 24,34)
Výrok: BOJ-krk-současně-1-1-kr.hlava-kr.hlava-1-2
Majitel: Gabriela-Trachtová, Trenér: Hurt Tomáš, Chov: SK Moszna

Sankce: stáj BORS Břeclav a.s. 400 Kč za neohlášenou změnu barvy čapky u koně č.5 PRINCE OF GRACIE (DŘ § 105)

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Čech Milan
Člen DK: Pokorná Leona, Ing.
Člen DK: Vaňourek Jan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Veronika, Ing.
Dostihový tajemník: Pavelková Yvona, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Štohanzl Jaromír
Pomocný startér: Kučabová Eliška