home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2018 2017 2016 2015 2014 12.07.2018 MO 08.07.2018 SL 07.07.2018 SH 06.07.2018 LL 01.07.2018 KV 24.06.2018 CH 23.06.2018 PE 16.06.2018 BR 15.06.2018 KV 10.06.2018 CH 09.06.2018 PE 03.06.2018 CH 02.06.2018 MI 01.06.2018 MO 27.05.2018 SL 26.05.2018 PE 24.05.2018 CH 20.05.2018 CH 13.05.2018 CH 12.05.2018 MO 08.05.2018 PE 06.05.2018 CH 05.05.2018 MI 01.05.2018 LL 28.04.2018 KV 22.04.2018 CH 21.04.2018 BR 15.04.2018 CH 08.04.2018 CH 07.04.2018 MO 02.04.2018 LL
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 12.07.2018 - Most
stav dráhy: 3.0 (pružná)
1. dostih, start 11:32
1233 Prix de Longchamp
Rovina III.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (1250 - 6000 - 4000) Bonus: 25.000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TROPICAL BOND, 7 b 60,5 Adam Florian BOJ 01:39,08 5 Kalčík Michal 40
2. SURIKATA, 5 54,0 ž. Jan Verner hlava 01:39,10 2 Růžičková Martina 120
3. KISSI STURM, 4 j 61,0 ž. Jakub Pavlíček 1 1/2 01:39,33 8 Míček Milan, Ing. 78
4. MERELLA(SWI), 6 58,5 Beysim Ferhanov krk 01:39,36 11 Vocásková Helena 45
5. HYACINT(GER*), 9 b 51,5 ž. Kateřina Hlubučková 3 01:39,82 10 Škrášková Alena 100
6. RAPET(IRE), 3 57,5 žk. David Liška 2 1/2 01:40,16 6 Luka Václav, Ing. 50
7. OCARA(GER), 6 56,0 ž. Jiří Palík 3/4 01:40,28 7 Maršíčková Miroslava 120
8. WOVKA(IRE), 4 51,0 Antoine Subias hlava 01:40,29 1 Luka Václav, Ing. 85
9. MAMBO, 3 51,0 ž. Jiřina Andrésová 5 01:41,18 3 Andrés Dušan 100
10. ECHO RULES(IRE), 9 s 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 3/4 01:41,50 4 Pišl Martin 60
11. ANSHOA, 5 bj 59,5 ž. Jaromír Šafář 1 3/4 01:41,80 9 Haris Ludvík 120
Čas: 01:39,08, Mezičasy: (26,70 - 24,60 - 24,04 - 23,74)
Výrok: BOJ-hlava-1 1/2-krk-3-2 1/2-3/4-hlava-5-1 3/4-1 3/4
Bonus:
12 500 Kč(TROPICAL BOND)FVE – Relay JK Levín
5 750 Kč(SURIKATA)BoKa Seniors
3 750 Kč(KISSI STURM)Dostihová stáj Kissi
1 750 Kč(MERELLA(SWI))Stanislav Chudáček
1 250 Kč(HYACINT(GER*))Team

Majitel: FVE – Relay JK Levín, Trenér: Kalčík Michal, Chov: BUC-Film Bouček J.

Kůň č.9 ANSHOA ztratil na startu cca 10 délek.

video

2. dostih, start 12:01
1234 Prix de Deauville
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Bonus: 15.000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. COOL WHISKEY(IRE), 9 56,0 Adam Florian JISTĚ 01:40,68 12 Blažková Helena 150
2. ROLALIZA, 3 b 55,5 ž. Jan Verner 2 1/2 01:41,14 2 Hlavatý Pavel 40
3. HERBEBOIS, 8 50,5 ž. Martina Havelková 5 01:42,11 8 Havelková Martina 70
4. ALHAMRA(FR), 3 s 54,0 ž. Vendula Korečková 3/4 01:42,25 4 Pišl Martin 50
5. CADBEE, 6 s 53,0 ž. Pavlína Filipová 1 3/4 01:42,53 6 Berthier Kateřina 60
6. LAFRANCO, 9 s 60,0 ž. Jaromír Šafář hlava 01:42,55 9 Škrášková Alena 70
7. ARMANNO, 7 53,0 am. Ivana Machačová, MVDr. 2 3/4 01:42,96 3 Mimra Zdeněk 70
8. LYSYANARGENT(FR), 4 55,0 ž. Kateřina Hlubučková 1 1/4 01:43,14 10 Mourek František 80
9. GOOD SIGN(FR), 4 60,5 ž. Jiří Palík 1/2 01:43,23 11 Maršíčková Miroslava 110
10. LADY PULPIT, 4 49,0 ž. Jiřina Andrésová 1 1/2 01:43,46 1 Hulínský Václav, MUDr. 170
11. MARIONEL(IRE), 5 63,5 ž. Jiří Chaloupka 3 1/4 01:43,91 7 Baštová Pavlína, Ing. 150
Nestartovali: LADY`S MAN
Čas: 01:40,68, Mezičasy: (26,97 - 25,31 - 24,42 - 23,98)
Výrok: JISTĚ-2 1/2-5-3/4-1 3/4-hlava-2 3/4-1 1/4-1/2-1 1/2-3 1/4
Bonus:
7 500 Kč(COOL WHISKEY(IRE))Stall Bobsin
3 450 Kč(ROLALIZA)Stall Berger
2 250 Kč(HERBEBOIS)Tannaberg na Šumavě
1 050 Kč(ALHAMRA(FR))CK Martin Tour
750 Kč(CADBEE)Blue Star

Majitel: Stall Bobsin, Trenér: Blažková Helena, Chov: Bluegate Stud

Sankce: j. Florian A. 500 Kč za zbytečné použití bičíku (DŘ § 316)

video

3. dostih, start 12:30
1235 Prix de Maisons-Laffitte
Rovina IV.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Bonus: 15.090 Kč (7500 - 3540 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SAPIENTI, 3 61,0 ž. Jaromír Šafář LEHCE 02:08,62 7 Haris Ludvík 22
2. RABBIT FOCUS(IRE), 5 62,5 Nikola Petrlík 3 1/2 02:09,11 3 Petrlík Allan 100
3. ONDREÁŠ, 5 55,5 ž. Martin Laube 1 1/2 02:09,32 11 Pejšková Ivana, Ing. 120
4. MISS REEMEYA(FR), 5 56,0 Beysim Ferhanov 1 3/4 02:09,55 1 Hulínský Václav, MUDr. 78
5. JOHANNES KEPLER(GB), 10 59,0 žk. David Liška 3/4 02:09,67 9 Mourek František 130
6. WHITE GHOST, 7 64,5 Antoine Subias 5 02:10,42 12 Kantek Petr, MVDr 100
7. MATYSEK(IRE), 5 59,0 ž. Vendula Korečková 2 02:10,71 4 Tajmr Michal 60
8. RUMBA, 7 58,0 ž. Pavlína Filipová 1 3/4 02:10,94 5 Berthier Kateřina 60
9. ELLA(FR), 6 50,5 ž. Martina Havelková 2 02:11,21 10 Havelková Martina 140
10. MODEWARRE(IRE), 4 b 58,5 ž. Jiří Chaloupka 1 02:11,35 6 Chaloupka Václav, Ing. 40
Nestartovali: MARKER SUN, QUEST ROYAL(SRB)
Čas: 02:08,62, Mezičasy: (28,34 - 26,48 - 27,10 - 24,33 - 22,37)
Výrok: LEHCE-3 1/2-1 1/2-1 3/4-3/4-5-2-1 3/4-2-1
Bonus:
7 500 Kč(SAPIENTI)Candy & Aqua
3 540 Kč(RABBIT FOCUS(IRE))Rabbit Trhový Štěpánov
2 250 Kč(ONDREÁŠ)DS Ondra, Matyáš, Flash
1 050 Kč(MISS REEMEYA(FR))Protendon-Hulínský
750 Kč(JOHANNES KEPLER(GB))Václav Kučera

Majitel: Candy & Aqua, Trenér: Haris Ludvík, Chov: Hřebčín Napajedla

Kůň č.12 WHITE GHOST ztratil na startu cca 2 délky. Kůň č.7 SAPIENTI byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: j. Ferhanov B. 1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1 kg na koni č.1 MISS REEMEYA před začátkem dostihového dne (DŘ § 326).

video

4. dostih, start 13:01
1236 Prix de Saint-Cloud
Rovina V.kat. - 2200 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000) Bonus: 10.000 Kč (5000 - 2300 - 1500 - 700 - 500)
Zápisné: 250 + 550 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LATRIB, 9 s 53,0 ž. Jan Verner JISTĚ 02:20,65 6 Sýkorová Marcela, Ing. 80
2. VEGAS LAS, 6 56,5 ž. Martin Laube 1/2 02:20,75 8 Pejšková Ivana, Ing. 45
3. LADAR, 6 60,5 Antoine Subias 3 02:21,12 1 Kantek Petr, MVDr 120
4. LUCIFER, 5 s 58,5 Daniel Vyhnálek kr.hlava 02:21,14 11 Bartoš st. Josef 100
5. MORGAN, 4 60,5 Nikola Petrlík krk 02:21,18 9 Petrlík Allan 50
6. ARTORIUS, 4 57,0 ž. Vendula Korečková 3/4 02:21,28 3 Pišl Martin 70
7. ECOLOGI LOLEK(POL*), 4 58,5 ž. Jiří Palík 1/2 02:21,35 4 Nieslanik Miroslav 55
8. LA SARENNE(FR), 4 58,0 žk. David Liška 1 1/4 02:21,55 10 Pišl Martin 78
9. LIMONADE(SWI), 7 57,5 ž. Jaromír Šafář 4 02:22,19 12 Blažková Helena 130
10. FURANO(GB), 6 b 58,5 am. Jindřich Fabris 3 1/2 02:22,63 5 Kalčík Michal 78
11. CAVIAR SILVER, 4 62,0 ž. Kateřina Hlubučková 2 02:22,92 2 Jirátová Petra 80
Nestartovali: DEMARKACE
Čas: 02:20,65, Mezičasy: (13,57 - 24,33 - 25,47 - 26,75 - 24,58 - 25,95)
Výrok: JISTĚ-1/2-3-kr.hlava-krk-3/4-1/2-1 1/4-4-3 1/2-2
Bonus:
5 000 Kč(LATRIB)SŠ dostihového sportu
2 300 Kč(VEGAS LAS)Hippolit Star - Pejšková
1 500 Kč(LADAR)LOKOTRANS Slovakia CZ
700 Kč(LUCIFER)Stáj Bartoš
500 Kč(MORGAN)Rabbit Trhový Štěpánov

Majitel: SŠ dostihového sportu, Trenér: Sýkorová Marcela, Ing., Chov: Erban J.
video

5. dostih, start 13:34
1237 Prix de Chantilly
Rovina III.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000) Bonus: 25.000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WOBULL SE NOW, 8 60,0 am. Petra Florianová JISTĚ 01:11,67 7 Voršilková Helena, Ing. 50
2. STORMICO, 7 j 63,0 am. Jindřich Fabris 3/4 01:11,79 1 Kalčík Michal 100
3. TRINIS, 4 57,0 ž. Jaromír Šafář hlava 01:11,81 9 Haris Ludvík 100
4. ARCHIPENKA(GB), 4 59,5 Beysim Ferhanov 1 01:11,96 12 Vocásková Helena 30
5. KISSI BOY, 3 60,0 ž. Jakub Pavlíček 1 01:12,10 11 Míček Milan, Ing. 78
6. CUNAMI, 3 bj 56,0 žk. Denisa Sikorová 1/2 01:12,18 3 Haris Ludvík 70
7. MONTE CHRISTO, 6 61,0 am. Zuzana Míčová kr.hlava 01:12,19 5 Kalčík Michal 110
8. VALMONT, 9 s 54,0 Adam Florian 1 01:12,33 10 Duchoň Tomáš 100
9. RAKIA, 5 s 49,0 ž. Martina Havelková 1 01:12,50 6 Váňa Tomáš 130
10. TAPAJO(GER), 6 59,5 ž. Jiří Chaloupka 1 3/4 01:12,75 2 Chaloupka Václav, Ing. 70
11. PAN DARCY(IRE), 3 j 58,0 žk. David Liška 1 01:12,93 8 Luka Václav, Ing. 100
12. COLLEGE SUCCES(FR), 7 53,0 ž. Jan Verner 6 01:14,00 13 Juránek Petr 160
Nestartovali - odváženi: PALE MARTINI(GER)

Čas: 01:11,67, Mezičasy: (24,91 - 22,72 - 24,04)
Výrok: JISTĚ-3/4-hlava-1-1-1/2-kr.hlava-1-1-1 3/4-1-6
Maj. prémie:
10 000 Kč (KISSI BOY)Dostihová stáj Kissi
Bonus:
12 500 Kč(WOBULL SE NOW)Zeman-Florian
5 750 Kč(STORMICO)FVE – Relay JK Levín
3 750 Kč(TRINIS)DAR
1 750 Kč(ARCHIPENKA(GB))3 hearts
1 250 Kč(KISSI BOY)Dostihová stáj Kissi

Majitel: Zeman-Florian, Trenér: Voršilková Helena, Ing., Chov: Herman Anton

Kůň č.4 PALE MARTINI nestartoval pro neovladatelnost, SČADJ má nárok na poplatek za angažovanou am. Kacerovou M (DU 6d). Kůň č.13 COLLEGE SUCCES ztratil na startu cca 2 délky.

video

6. dostih, start 14:01
1238 Cena HIPODROMU MOST
Rovina II.kat. - 2200 m, handicap, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 1200 + 2400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MONTJEU THIRD, 5 64,0 ž. Jaromír Šafář JISTĚ 02:18,18 1 Petrlík Allan 60
2. VĚDMA, 6 51,0 ž. Jiřina Andrésová 1 02:18,35 5 Andrés Dušan 100
3. BE MASTER(FR), 3 52,5 ž. Martina Havelková 4 02:18,98 2 Tůma Pavel 14
4. GLAVALINO(SRB), 6 56,0 ž. Jiří Palík 1 02:19,13 4 Mimra Zdeněk 78
5. MYSTIC GOLFER, 7 53,0 ž. Pavlína Filipová 1 02:19,28 3 Hronová Ilona 120
6. GOLDEN DEVIL, 5 58,0 ž. Jan Verner 5 02:20,34 6 Juránek Petr 80
Čas: 02:18,18, Mezičasy: (13,39 - 25,62 - 25,26 - 25,19 - 24,41 - 24,31)
Výrok: JISTĚ-1-4-1-1-5

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Rabbit Trhový Štěpánov a.s.

Kůň č.5 VĚDMA byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

7. dostih, start 14:33
1239 Cena Jockey Clubu ČR
Rovina III.kat. - 2000 m, cena, 3letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LA PAIX(FR), 3 56,0 ž. Jiří Palík JISTĚ 02:07,73 5 Nieslanik Miroslav 210
2. EPAULED(IRE), 3 58,0 ž. Jan Verner 3/4 02:07,84 3 Vocásková Helena 60
3. LA VELOCITA(IRE), 3 b 58,5 ž. Martin Laube 1 1/4 02:08,04 7 Bartoš st. Josef 80
4. WARSPITE(IRE), 3 57,0 ž. Vendula Korečková 5 02:08,63 6 Drlík Jaroslav 290
5. CHEMINÉE(IRE), 3 56,0 Beysim Ferhanov 2 1/2 02:09,01 4 Vocásková Helena 32
6. FORWARD, 3 s 56,5 Adam Florian 2 02:09,27 9 Bartoš st. Josef 80
7. NAUPLIOS(FR), 3 55,0 Daniel Vyhnálek 15 02:12,58 1 Török Dalibor 85
8. DUKE WESTMINSTER(IRE), 3 sj 55,5 žk. David Liška 1 1/2 02:12,85 2 Luka Václav, Ing. 30
PN AERACURA(IRE), 3 56,0 Antoine Subias     8 Luka Václav, Ing. 70
Čas: 02:07,73, Mezičasy: (26,03 - 24,41 - 25,72 - 25,85 - 25,72)
Výrok: JISTĚ-3/4-1 1/4-5-2 1/2-2-15-1 1/2

Majitel: MUDr. Eva Nieslaniková, Trenér: Nieslanik Miroslav, Chov: De la Heronniere T.

Sankce: j. Ferhanov B. 1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1 kg na koni č.4 CHEMINÉE před začátkem dostihového dne (DŘ § 326) Kůň č.9 FORWARD ztratil na startu cca 3 délky. DK přešetřila pád koně č.8 AERACURA, vyslechla j. Subiase A., kterému byl přehrán záznam pádu a dále vyslechla žk. Lišku D. a jeho vysvětlení (podklouznutí koně č.8), dále vzala na vědomí s tím, že neshledala cizí zavinění pádu.

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Froňková Soňa, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Bielik Karel
Pomocný startér: Kučera Václav
Supervizor: Horová Oliva
Cílová kamera: Malát Vít