home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 07.08.2022 - Karlovy Vary
stav dráhy: 4.1 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:01
1220 Cena JATKY ČESKÝ BROD a.s.
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 4.1 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SALT MIX(IRE), 2 b 52,5 . Lucie Fialová JISTĚ 01:30,09 7 Luka Václav 25
2. LADY RECORDER(FR), 2 58,0 ž. David Liška 1 01:30,25 5 Nieslanik Miroslav 39
3. BOY SCOUT(FR), 2 57,0 ž. Jan Verner 3 01:30,72 4 Váňa Tomáš 80
4. RABBIT ZOUSTAR(GB), 2 58,0 ž. Jaroslav Línek 1 01:30,88 3 Petrlík Allan 50
5. CAESARIUS, 2 57,0 ž. Adam Florian 1 1/4 01:31,07 8 Kabelková Hana 80
6. ARCHIEBALD(GER), 2 56,0 ž. Jiří Palík 11 01:33,21 6 Brož Jiří 150
7. MAGIC DIAMOND(GB), 2 53,5 . Simona Laubeová 16 01:36,58 9 Fedorowicz Vladislav 270
Nestartovali: FRENCH SURFER(FR), RABBIT WINGS(IRE)
Čas: 01:30,09, Mezičasy: (15,60 - 24,74 - 25,59 - 24,16)
Výrok: JISTĚ-1-3-1-1 1/4-11-16

Majitel: BoKaBau s.r.o., Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Ballyhampshire Stud Ltd

Kůň č.9 MAGIC DIAMOND ztratil na startu cca 10 délek. Poplatek: stáj Swiss Fans-Fedorowicz 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovacích boxů u koně č.9 MAGIC DIAMOND (DU 16/7).

video

2. dostih, start 14:32
1221 Cena RENOMIA AGRO - II.oddělení
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 4.1 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RABBIT ELUSIVE(IRE), 2 58,0 ž. Jaroslav Línek BOJ 01:29,44 6 Petrlík Allan 19
2. FANNY(FR), 2 57,0 ž. Jiřina Andrésová 3/4 01:29,58 9 Andrés Dušan 65
3. RIWETTA(IRE), 2 55,0 ž. Vendula Korečková 1/2 01:29,70 4 Vocásková Helena 49
4. EAGLE BABE(FR)*, 2 55,0 ž. Martina Havelková 5 01:30,70 5 Nieslanik Miroslav 200
5. RABBIT ROCK(IRE), 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/4 01:31,01 3 Petrlík Allan 100
6. CARAVELLE ARDENTE(FR), 2 56,0 ž. Adam Florian 5 01:31,97 2 Kabelková Hana 250
7. HIDDEN COLONY(IRE), 2 58,0 . Lukáš Charvát 4 1/2 01:32,88 1 Kobzarev Konstantin 130
8. CIDLINA(IRE), 2 57,0 ž. Jan Verner 1 1/4 01:33,13 8 Váňa Tomáš 100
9. DJERGERTON, 2 56,0 ž. Jiří Palík 3/4 01:33,30 7 Brož Jiří 200
Čas: 01:29,44, Mezičasy: (15,58 - 24,79 - 24,71 - 24,36)
Výrok: BOJ-3/4-1/2-5-2 1/4-5-4 1/2-1 1/4-3/4

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Irish National Stud

Kůň č.7 DJERGERTON ztratil na startu cca 4 délky. Kůň č.6 RABBIT ELUSIVE byl vybrán k antidopingové kontrole. Poplatek: stáj Veronika Pajerová 200 Kč za ohlášenou změnu barvy čapky na koni č.7 DJEGERTON (DU 16/3) Sankce: tr. Nieslanik M. 200 Kč za porušení §332 DŘ (vodič mladší 15 let) u koně č.5 EAGLE BABE (DŘ §332)

video

3. dostih, start 15:03
1222 Cena MYDLÁŘKY BENEŠOV
Rovina IV.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 4.1 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VADETABERRY, 5 62,0 ž. Vendula Korečková BOJ 02:11,32 3 Křídlová Tamara 100
2. ARKADAG(IRE), 4 j 58,5 . Lukáš Charvát 1 02:11,49 7 Kalčík Michal 65
3. SMICHOFF(FR), 3 58,5 am. Matyáš Luka 1 02:11,64 4 Luka Václav 23
4. FURTFIT(FR), 3 56,0 ž. Adam Florian hlava 02:11,66 2 Kabelková Hana 65
5. LORELLY, 4 53,0 ž. Martina Havelková 1 02:11,82 1 Demele Jan 220
6. ARIELLE, 5 54,5 . Taťána Mášová 5 02:12,69 9 Voršilková Helena 78
7. AZDAR(FR), 7 57,0 ž. Jiřina Andrésová 1/2 02:12,81 5 Andrés Dušan 100
8. ODETTE, 3 55,5 ž. Jiří Palík 2 1/2 02:13,19 8 Záhorová Eva 65
9. RABBIT WIN(IRE), 7 52,0 . Simona Laubeová krk 02:13,24 6 Vašina Josef 330
Čas: 02:11,32, Mezičasy: (27,77 - 25,52 - 25,87 - 26,52 - 25,64)
Výrok: BOJ-1-1-hlava-1-5-1/2-2 1/2-krk

Majitel: DS DRAPE, Trenér: Křídlová Tamara, Chov: Rabbit Trhový Štěpánov a.s.

Poplatky: Stáj Mirkov - Florian 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovacích boxů u koně č.9 ARIELLE (DU 16/7)

video

4. dostih, start 15:36
1223 Cena DUX JOSEF CHEJN s.r .o.
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 4.1 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. YASÁNEK, 3 60,0 ž. David Liška TUHÝ BOJ 01:42,12 7 Váňa Tomáš 45
2. AIDENSFIELD(GER), 4 j 58,0 . Lukáš Charvát nos 01:42,12 9 Kalčík Michal 80
3. ARGEMA, 4 58,0 ž. Martina Havelková 3/4 01:42,25 4 Menclová Aneta 80
4. LUIS STORMEN(FR), 3 57,0 ž. Petr Foret 1 1/4 01:42,43 1 Bartoš st. Josef 100
5. HOFERGIRL(GB), 6 s 56,0 am. Anna Lebdušková krk 01:42,47 6 Janáčková Koplíková Ingrid 70
6. GUDERIANA(IRE), 3 57,5 . Lucie Fialová 1/2 01:42,57 5 Luka Václav 30
7. FRAMI HIT, 4 j 49,0 . Taťána Mášová 3 01:43,06 8 Kalčík Michal 100
8. RABBIT SPIRIT(IRE), 4 63,5 žk. Marcel Novák ml. 1 1/4 01:43,27 3 Petrlík Allan 100
9. WOLVERINE, 6 58,0 ž. Adam Florian 6 01:44,48 2 Voršilková Helena 150
Čas: 01:42,12, Mezičasy: (25,80 - 25,54 - 25,84 - 24,94)
Výrok: TUHÝ BOJ-nos-3/4-1 1/4-krk-1/2-3-1 1/4-6

Majitel: Alegres, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Kašpar M.

Proti výsledku dostihu byl podán protest ex-offo pro křižování koně č.1 LUIS STORMEN koněm č.9 AIDENSFIELD v cílové rovině. DK protest prošetřila a konstatovala, že ke křižování došlo, ale toto nemělo vliv na výsledek dostihu. Sankce: j. Charvát L. odnětí licence na 1 dostihový den (tj. 21.8.2022) za křižování koně č.1 LUIS STORMEN koněm č.AIDENSFIELD v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (D.Ř § 364c).

video

5. dostih, start 16:02
1224 34. LÁZEŇSKÁ MÍLE MIKROP ČEBÍN a.s.
Rovina II.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
100.000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000)
Zápisné: 1300 + 2700 Kč
Stav dráhy: 4.1 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ZARIYANNKA(IRE), 5 j 58,5 ž. Radek Koplík JISTĚ 01:39,20 8 Koplík Zdeno 78
2. LIKE MAGIC(FR), 3 j 56,0 ž. Martin Laube 2 01:39,49 6 Seménka Zdeněk 90
3. TORQUE POWER(GB), 6 60,0 ž. Jiří Palík 3/4 01:39,64 1 Kalčík Michal 70
3. CAUCASIAN(IRE), 3 58,0 . Lukáš Charvát současně 01:39,64 5 Kobzarev Konstantin 120
5. MORMILL(GB), 9 58,0 ž. David Liška 1 01:39,79 2 Jelen Jaroslav 55
6. SAGAR(IRE), 7 57,0 ž. Petr Foret krk 01:39,83 4 Török Dalibor 60
7. CAWOK(IRE), 6 57,0 ž. Jan Verner 12 01:42,17 3 Tajmr Michal 250
Z ZAMICO, 3 58,0 ž. Jaroslav Línek     7 Petrlík Allan 30
Čas: 01:39,20, Mezičasy: (25,30 - 24,35 - 24,11 - 25,44)
Výrok: JISTĚ-2-3/4-současně-1-krk-12

Majitel: LOKOTRANS Slovakia CZ, Trenér: Koplík Zdeno, Chov: His Highness The Aga Khan`s St.

DK prošetřila zadržení koně č.7 ZAMICO, vyslechla ž. Línka J. a jeho vysvětlení (zranění koně) vzala na vědomí a neshledala cizí zavinění. Poplatek: stáj LOKOTRANS Slovakia CZ 1 500 Kč za osvobození od zkušebního cvalu a vedení koně č.8 ZARIYANNKA ke startu (DU 16/5).

video

6. dostih, start 16:40
1225 77. OAKS HOLDINGU RABBIT CZ
Rovina L - 2400 m, cena, 3letí - klisny
550.000 Kč (275000 - 104500 - 66000 - 38500 - 27500 - 22000 - 16500)
Zápisné: 7150 + 14850 Kč
Stav dráhy: 4.1 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VIGNETTA, 3 b 58,0 ž. Adam Florian JISTĚ 02:37,02 4 Seménka Zdeněk 140
2. TOTALLY GOLD(IRE), 3 58,0 ž. Milan Zatloukal 1/2 02:37,11 8 Janáčková Koplíková Ingrid 37
3. JACINTHE(FR), 3 58,0 ž. David Liška 1 1/4 02:37,31 10 Urbánek Luboš 30
4. KORVETTE(GER), 3 58,0 ž. Martin Laube 1/2 02:37,39 7 Urbánek Luboš 70
5. WHIRL WIND GIRL(FR), 3 58,0 ž. Jan Verner krk 02:37,43 9 Tůma Pavel 100
6. PLEIONE(IRE), 3 58,0 ž. Jiří Palík 3 3/4 02:37,99 2 Nieslanik Miroslav 85
7. BARTOLA(FR), 3 58,0 ž. Radek Koplík 4 1/2 02:38,79 5 Janáčková Koplíková Ingrid 140
8. GENEZE, 3 58,0 . Lucie Fialová 1 02:38,95 3 Luka Václav 160
9. LENA(FR), 3 j 58,0 ž. Martina Havelková 2 3/4 02:39,36 1 Havelková Martina 370
10. APEROLA(IRE), 3 58,0 ž. Petr Foret 5 02:40,44 6 Záhorová Eva 200
Nestartovali: GOOD REVANCHE(FR)
Čas: 02:37,02, Mezičasy: (27,86 - 26,01 - 26,76 - 26,48 - 25,31 - 24,60)
Výrok: JISTĚ-1/2-1 1/4-1/2-krk-3 3/4-4 1/2-1-2 3/4-5

Majitel: Cardboard, Trenér: Seménka Zdeněk, Chov: Hřebčín Napajedla

Kůň č.4 VIGNETTA byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: tr. Luka V. 200 Kč za pozdní příchod koně č.3 GENEZE do paddocku, tr. Janáčková I. 2x 200 Kč za pozdní příchod koní č.5 BARTOLA a č.8 TOTALLY GOLD do paddocku, tr. Urbánek L. 2x 200 Kč za pozdní příchod koní č.7 KORVETTE a č.10 JACINTHE do paddocku (DŘ § 332), ž. Laube M. odnětí licence na 1 dostihový den (tj. 21.8.2022) za nadměrné použití bičíku (kůň byl opakovaně pobízen bičíkem údery častěji jak jednou za tři cvalové skoky - DŘ § 316), ž. Verner J. 200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ § 364b).

video

7. dostih, start 17:08
1226 PRIMO JOSEF CHEJN s.r.o.
Rovina IV.kat. - 1400 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 4.1 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FABRIANA THIRD, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka JISTĚ 01:28,47 2 Petrlík Allan 35
2. GILBY(GB), 3 b 58,0 ž. Jan Verner 1 01:28,65 9 Váňa Tomáš 36
3. WELL ALRIGHT(GB), 3 59,0 ž. David Liška 1/2 01:28,73 8 Jelen Jaroslav 65
4. SHIROCCO FRITZ, 3 59,5 ž. Jaroslav Línek 4 01:29,53 10 Petrlík Allan 78
5. HADAR(IRE), 3 s 60,0 ž. Jiří Palík hlava 01:29,56 1 Nieslanik Miroslav 65
6. BELLA RIA(IRE), 3 s 54,0 . Taťána Mášová krk 01:29,63 4 Pejšková Ivana 120
7. PALMYRA, 3 b 55,5 ž. Martina Havelková 2 1/2 01:30,00 7 Berthier Kateřina 300
8. KAZI, 3 55,5 ž. Vendula Korečková 2 1/2 01:30,36 3 Hulínský Václav 220
9. BLACKNESS BARNES(FR), 3 53,0 . Lucie Fialová krk 01:30,41 6 Koplík Zdeno 120
10. ANGEL WINGS(IRE), 3 57,5 ž. Adam Florian 1 01:30,57 5 Bartoš st. Josef 120
Čas: 01:28,47, Mezičasy: (13,49 - 24,97 - 24,93 - 25,08)
Výrok: JISTĚ-1-1/2-4-hlava-krk-2 1/2-2 1/2-krk-1

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Rabbit Trhový Štěpánov a.s.

Poplatky: stáj Marek Šimák 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovacích boxů u koně č.4 BELLA RIA (DU 16/7)

video

8. dostih, start 17:46
1227 CENA DZS STRUHAŘOV – Memoriál Miroslava Kocourka
Rovina V.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
25.000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250)
Zápisné: 300 + 700 Kč
Stav dráhy: 4.1 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LAUNCH ZONE(IRE), 4 j 56,5 . Lucie Fialová BOJ 01:42,76 7 Kalčík Michal 47
2. LAZARD, 3 b 63,0 ž. Adam Florian 3/4 01:42,91 3 Bartoš st. Josef 60
3. SUMMER CITY(FR), 4 58,0 ž. Milan Zatloukal 1 1/4 01:43,11 9 Berthier Kateřina 60
4. ALFONZA, 4 j 57,5 ž. Martina Havelková 2 01:43,41 6 Menclová Aneta 60
5. GOLDEN WARRIOR, 4 56,5 ž. Jiřina Andrésová 1 1/2 01:43,65 4 Demele Jan 36
6. ROZINA, 6 50,0 . Taťána Mášová 3 3/4 01:44,30 2 Křídlová Tamara 190
7. DARK ALIGHIERI, 7 58,5 am. Natálie Flenerová 3/4 01:44,42 1 Mourek František 47
Nestartovali - odváženi: GALNOTS(FR), LOCKDOWN, TRIBUTE(POL)
Nestartovali: FINIGA
Čas: 01:42,76, Mezičasy: (28,11 - 24,05 - 24,55 - 26,05)
Výrok: BOJ-3/4-1 1/4-2-1 1/2-3 3/4-3/4

Majitel: The Sons of Sharpour, Trenér: Kalčík Michal, Chov: Vartanov V.

Kůň č.5 TRIBUTE v dostihu nestartoval pro neovladatelnost a nevstoupení do starovacích boxů. Koně č.10 GALNOTS a č.11 LOCKDOWN v dostihu nestartovali pro proražení startovacích boxů. am. Fabris má nárok na proplacení jízdného ve prospěch SČADJ, ž. Liška D. a ž. Verner J mají nárok na jízdné. DK nařídila přezkoušení schopnosti koní č.5 TRIBUTE a č.11 LOCKWDOWN ze startu z boxů před příštím startem v dostihu startovaném z boxů(DŘ § 346b). Kůň č.1 DARK ALIGHIERI ztratil na startu cca 4 délky. Poplatek: Stáj Filip 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovacích boxů u koně č.9 SUMMER CITY (DU 16/7). Sankce: stáj DAR 400 Kč za neohlášenou změnu barvy čapky na koni č.3 LAZARD (DŘ § 105), tr. Kalčík M. 400 Kč za nenahlášenou pomoc u startu u koně č.5 TRIBUTE (DŘ § 344).)

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Člen DK: Vítek Lukáš
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Cílová kamera: Malát Vít