home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 1999 1998 1997 1996 1995 01.11.1997 LL 28.10.1997 CH 26.10.1997 PE 26.10.1997 CH 25.10.1997 LL 19.10.1997 CH 12.10.1997 PE 11.10.1997 PE 05.10.1997 CH 04.10.1997 BV 28.09.1997 CH 27.09.1997 LL 27.09.1997 TO 21.09.1997 SL 21.09.1997 CH 20.09.1997 PE 14.09.1997 CH 13.09.1997 MO 31.08.1997 SL 31.08.1997 CH 30.08.1997 PE 24.08.1997 CH 23.08.1997 HV 23.08.1997 KV 17.08.1997 CH 10.08.1997 CH 09.08.1997 BV 03.08.1997 KV 27.07.1997 SL 27.07.1997 CH 20.07.1997 HV 20.07.1997 KV 19.07.1997 SL 12.07.1997 BV 06.07.1997 KV 05.07.1997 LL 29.06.1997 CH 22.06.1997 CH 21.06.1997 PE 20.06.1997 PE 15.06.1997 HV 15.06.1997 SL 14.06.1997 BV 14.06.1997 KV 08.06.1997 CH 07.06.1997 PE 01.06.1997 SL 01.06.1997 CH 31.05.1997 LL 25.05.1997 CH 24.05.1997 PE 18.05.1997 CH 17.05.1997 BV 17.05.1997 PE 11.05.1997 CH 08.05.1997 PE 04.05.1997 SL 04.05.1997 CH 01.05.1997 LL 27.04.1997 CH 20.04.1997 SL 20.04.1997 CH 13.04.1997 CH 06.04.1997 CH 31.03.1997 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 31.05.1997 - Lysá nad Labem
stav dráhy: ( / )
1. dostih, start
1112 Cena města Lysá nad Labem
Rovina V.kat. - 1700 m, , 3letí a starší
15000 Kč ( - - - - )
Zápisné: 0 + 0 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GAMAL, 3 56,0 am. Karol Šarina     4 Fedorowicz Vladislav  
2. GALANŽELO, 3 50,0 am. Josef Bartoš     5 Hrudka st. Jaromír  
3. CHARADE, 3 53,0 am. Martina Zolmanová     3 Horák František, MVDr.  
4. RAMA, 6 56,0 am. Marcela Čapková     2 Fiala Rudolf  
5. GRACIOUS LADY, 3 53,0 am. Dalibor Török     1 Bezstarosta Zdeněk  
6. JACQUES, 4 62,0 am. Josef Pechouš     9 Sloup Josef  
7. SWEETY RETURN, 3 55,0 am. Miroslava Přibylová     10 Jelen Jaroslav  
8. REIMY, 4 56,0 am. Radek Koplík     11 Koplík Zdeno  
9. VIA TRIA, 3 53,0 am. Lukáš Kasal     8 Šusta Miroslav  
10. HANDY LAND, 4 57,5 am. Rudolf Fiala 2     7 Machain Vladimír  
11. INDEPENDENT, 5 60,0 am. Radka Řeháková     14 Hurt Jiří  
Čas: 01:52,02, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ 2 1/4-3 1/2-3 1/2-2-1-2-1/2

Majitel: Denny N-Fedorowicz, Trenér: Fedorowicz Vladislav, Chov: Havelka I.



Dostihová komise: