home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 15.05.2022 - Praha
stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná / Good to Firm)
8. dostih, start 17:46
1087 CENA FONTANA WATERCOOLERS
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MOCCAFIX(GER), 9 j 58,5 am. Anna Lebdušková JISTĚ 01:51,99 11 Manová Jana 80
2. GOTT(IRE), 4 58,0 ž. David Liška 2 01:52,28 6 Drlík Jaroslav 80
3. LATARMISSIE, 4 52,0 ž. Martina Havelková 3/4 01:52,42 10 Horáková Lenka 100
4. ARKADAG(IRE), 4 j 60,0 . Lukáš Charvát 1 3/4 01:52,68 13 Kalčík Michal 140
5. GALNOTS(FR), 5 b 48,5 . Taťána Mášová 1 01:52,84 15 Jelen Jaroslav 200
6. TOM JOVI(FR), 4 55,0 ž. Jiřina Andrésová 3/4 01:52,96 7 Duchoň Tomáš 110
7. BERENIKA(IRE), 4 58,0 . Lucie Fialová 3 01:53,41 3 Fedorowicz Vladislav 140
8. VALMOREL(IRE), 4 57,0 am. Matyáš Luka 3/4 01:53,54 1 Luka Václav 80
9. NA KONCI DUHY, 5 56,0 ž. Jiří Palík 3 1/2 01:54,16 5 Brož Jiří 200
10. NUTEKI, 6 52,0 ž. Michal Hrouda hlava 01:54,18 16 Hlavatý Pavel 140
11. RABBIT WIN(IRE), 7 57,5 . Simona Laubeová 3/4 01:54,33 9 Petrlík Allan 70
12. LYSYANARGENT(FR), 8 60,0 ž. Vendula Korečková 1 1/4 01:54,56 12 Mourek František 140
13. CONNIE, 3 b 57,0 ž. Adam Florian 6 01:55,68 2 Haris Ludvík 80
14. AIDO(POL), 8 j 52,0 ž. Jan Verner 3 01:56,15 14 Verner Vladimír 160
15. SINNFONIA, 4 59,5 ž. Koen Clijmans 5 01:57,09 8 Váňa Tomáš 110
Nestartovali: CASSYDOR
Čas: 01:51,99, Mezičasy: (12,52 - 23,95 - 25,23 - 24,75 - 25,54)
Výrok: JISTĚ-2-3/4-1 3/4-1-3/4-3-3/4-3 1/2-hlava-3/4-1 1/4-6-3-5

Majitel: Stall Pinot, Trenér: Manová Jana, Chov: Paulick L.

Sankce: ž. Mazur S. 2500 Kč za nedodržení sjednaného závazku DŘ § 412b tr. Luka V. Ing. 500 Kč za nesprávné nasedlání koně č.1 VALMOREL do dostihu (DŘ § 306), am. Lebdušková A. 500 Kč za křižování koně č.13 ARKADAG koněm č.11 MOCCAFIX v cílové rovině (DŘ § 364c).

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Člen DK: Vaňourek Jan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Chlistovský ml. Pavel
Cílová kamera: Malát Vít