home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 16.10.2021 - Most
stav dráhy: 3.0 (dobrá až pevná / Good to Firm)
2. dostih, start 13:08
1300 Cena společenství INELSEV
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NAPOLEON BAY(FR), 3 61,0 žk. Zuzana Jeníčková BOJ 01:26,52 5 Drlík Jaroslav 65
2. RABBIT SPIRIT(IRE), 3 61,5 ž. Jaroslav Línek krk 01:26,55 12 Petrlík Allan 65
3. LA VIDA(GER), 5 j 56,0 ž. Michal Hrouda 3 1/2 01:27,01 2 Hlavatý Pavel 150
4. MARIE D`ORVAL(GB), 4 sj 56,5 am. Sabina Mokrošová krk 01:27,05 3 Nieslanik Miroslav 65
5. NOMBEKO(FR), 7 56,0 ž. Jan Verner 1 01:27,22 4 Pejšková Ivana 170
6. FRAM, 5 j 52,5 Alena Plimlová krk 01:27,26 7 Kalčík Michal 170
7. TARAWERA(IRE), 3 57,5 am. Matyáš Luka krk 01:27,29 10 Luka Václav 55
8. BEE CHIC(FR), 7 s 61,0 ž. Radek Koplík 1/2 01:27,34 9 Škrášková Alena 150
9. LUCAS WARRIOR, 4 51,5 am. Ivana Machačová, MVDr. hlava 01:27,36 11 Chaloupka Václav 200
10. IRIS, 3 55,0 Eva Buriánková, Mgr. 3/4 01:27,51 6 Pátková Renata 120
11. FORTE, 4 56,5 ž. Martina Havelková kr.hlava 01:27,52 13 Jelen Jaroslav 170
12. WESTERWALD(GB), 8 j 57,0 Zuzana Míčová 1 1/4 01:27,72 14 Neuberg Filip 100
13. BOSTONSHAMAL, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka hlava 01:27,74 1 Mimra Zdeněk 250
14. WOLVERINE, 5 59,5 ž. Jiřina Andrésová 6 01:28,80 8 Voršilková Helena 100
15. BIG BOBBY(IRE), 7 j 52,0 Simona Laubeová 1/2 01:28,88 15 Pišl Martin 350
16. FINIGA, 4 s 58,5 am. Tereza Grbavčicová, Mgr. 7 01:30,06 16 Juránek Petr 350
Čas: 01:26,52, Mezičasy: (14,41 - 23,75 - 23,68 - 24,68)
Výrok: BOJ-krk-3 1/2-krk-1-krk-krk-1/2-hlava-3/4-kr.hlava-1 1/4-hlava-6-1/2-7

Majitel: Joly, Trenér: Drlík Jaroslav, Chov: Vidal S.
video


Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Člen DK: Nový Otakar, Mgr.
Rozhodčí u cíle: Hájková Veronika, Ing.
Dostihový tajemník: Pavelková Yvona, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Štohanzl Jaromír
Pomocný startér: Chlistovský ml. Pavel
Cílová kamera: Dobrovolný Karel