home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 17.07.2021 - Praha
stav dráhy: 3.5 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:04
1130 CENA FONTANA WATERCOOLERS
Rovina IV.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CAPTAIN LUKA(IRE), 5 62,5 ž. Milan Zatloukal JISTĚ 01:11,76 13 Škrášková Alena 150
2. CORSTON(IRE), 5 61,5 Michaela Musialová 3/4 01:11,91 5 Kantek Petr 85
3. BOSTONSHAMAL, 3 56,5 ž. Jiří Palík 3 3/4 01:12,42 3 Mimra Zdeněk 150
4. NAPOLEON BAY(FR), 3 63,5 ž. Petr Foret 1/2 01:12,51 8 Drlík Jaroslav 40
5. RABBIT SPIRIT(IRE), 3 58,5 ž. Radek Koplík 3/4 01:12,66 4 Petrlík Allan 85
6. TAPAJO(GER), 9 s 58,0 am. Lenka Rájová 1 1/2 01:12,90 7 Chaloupka Václav 65
7. WOBULL SE NOW, 11 64,5 am. Petra Florianová, B.Sc. 1/2 01:12,99 1 Voršilková Helena 250
8. FORTE, 4 57,5 ž. Martin Laube krk 01:13,04 9 Jelen Jaroslav 100
9. GALNOTS(FR), 4 55,0 ž. Jan Verner krk 01:13,11 14 Jelen Jaroslav 200
10. IRISH VALENTINE, 5 s 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 01:13,28 6 Pátková Renata 200
11. LUCAS WARRIOR, 4 59,5 ž. Tomáš Lukášek 1 01:13,45 12 Chaloupka Václav 250
12. BOUŘKA, 10 53,5 ž. Martina Havelková 1 1/4 01:13,66 2 Kantek Petr 200
13. NACHTSWAERMER(IRE), 5 59,0 am. Matyáš Luka 1 1/4 01:13,88 11 Luka Václav 90
14. REBELLE D`ARNOULT(IRE), 4 55,5 ž. Michal Hrouda daleko 01:17,75 10 Fedorowicz Vladislav 100
Nestartovali: GILIENNE
Čas: 01:11,76, Mezičasy: (23,66 - 24,00 - 24,10)
Výrok: JISTĚ-3/4-3 3/4-1/2-3/4-1 1/2-1/2-krk-krk-1-1-1 1/4-1 1/4-daleko

Majitel: Team, Trenér: Škrášková Alena, Chov: Carr J. C.

Kůň č.11 NACHTSWAERMER ztratil na startu cca 3 délky. Sankce: ž. Koplík R. 500 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 0,5 kg na koni č.4 RABBIT SPIRIT před začátkem dostihového dne (DŘ § 326).

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Čech Milan
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Chlistovský ml. Pavel
Cílová kamera: Dobrovolný Karel