home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2020 2019 2018 21.11.2020 CH 11.10.2020 PE 10.10.2020 MO 03.10.2020 BR 28.09.2020 LL 27.09.2020 CH 26.09.2020 CH 20.09.2020 KV 13.09.2020 CH 12.09.2020 SL 06.09.2020 CH 30.08.2020 MO 29.08.2020 PE 23.08.2020 KV 22.08.2020 SL 16.08.2020 NE 15.08.2020 CH 09.08.2020 KV 08.08.2020 PE 01.08.2020 LL 26.07.2020 KV 25.07.2020 PE 24.07.2020 PE 18.07.2020 CH 06.07.2020 LL 05.07.2020 KV 04.07.2020 PE 28.06.2020 CH 27.06.2020 SL 21.06.2020 CH 20.06.2020 PE 12.06.2020 MO 06.06.2020 CH 30.05.2020 KV 24.05.2020 CH 18.05.2020 MO
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 11.10.2020 - Pardubice
stav dráhy: 3.6 (dobrá / Good)
9. dostih, start 15:42
1285 Pohár BICZ holding 2020
Steeplechase crosscountry III.kat. - 4600 m, handicap, 5letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500) Bonus: 50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 1200 + 2400 Kč
Stav dráhy: 3.6 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DEL REY(SVK), 5 67,0 ž. Pavel Složil ml. JISTĚ 06:10,66 10 Mimra Zdeněk 60
2. STIGRIS, 9 j 73,0 ž. Lukáš Matuský 5 06:11,61 14 Holčák František 85
3. SHENT(FR), 5 70,0 ž. Thomas Boyer 1 1/4 06:11,87 16 Urbánek Luboš 150
4. VALTZ, 9 b 70,0 ž. Sertash Ferhanov 13 06:15,18 6 Lempochnerová Veronika 150
5. PERSONAL COACH(FR), 7 63,5 Lukáš Sloup 8 06:16,82 4 Wroblewski Grzegorz 220
6. ELIÁŠ, 11 s 63,0 am. Marcel Altenburger 7 06:18,11 2 Soukup Václav 400
7. EL QUINI TIEP(FR), 6 A 1/2 64,0 Michal Maksa krk 06:18,14 15 Popelka Stanislav 400
8. ČMELÁK, 6 67,0 ž. Petr Tůma 3 06:18,74 7 Novák Antonín 300
PN RONALDO KING, 5 66,0 Adam Čmiel     1 Holčák Radek 60
Z MOTIV, 5 68,0 ž. Jan Odložil     17 Lempochnerová Veronika 150
ZN KÖNIG SAMUR(GER), 6 63,0 Jakub Kocman     8 Váňa st. Josef 180
Z WOODY, 10 64,0 Ondřej Velek     9 Uhl Jiří 180
ZN MOBILIZATION(IRE), 5 67,0 ž. Niklas Lovén     11 Bodlák Radim 120
Z NEW FINCH, 7 71,5 ž. Romain Julliot     12 Junková Jana 49
ZN KORNELIA, 6 b 60,0 Daniel Vyhnálek     13 Popelka Stanislav 220
Nestartovali: BOLERO DE L`ISLE(FR), EMAGOUL(FR)
Čas: 06:10,66, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-5-1 1/4-13-8-7-krk-3
Bonus:
26 500 Kč(STIGRIS)K-K Metal a.s.
25 000 Kč(DEL REY(SVK))D.+ P. Kopálek, CZ
12 500 Kč(VALTZ)Pálenice Pavlovice
7 500 Kč(SHENT(FR))Lokotrans
2 500 Kč(PERSONAL COACH(FR))Nýznerov

Majitel: D.+ P. Kopálek, CZ, Trenér: Mimra Zdeněk, Chov: Kopálek Peter

Poplatky: stáj Lokotrans 400 Kč za dodatečné ohlášení použití fixace jazyka u koně č 16 SHENT (DU 16/11), stáj Statek Chyše-Váňa 400 Kč za dodatečné ohlášení použití fixace jazyka u koně č.8 KÖNIG SAMUR (DU 16/11) Sankce: stáj K-K Metal a.s. 400 Kč za nerozlišení barvy čapky u koní č.1 RONALDO KING a č.14 STIGRIS (DŘ § 104)

video



Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Olehla Milan, Vaňourek Aleš
Rozhodčí u cíle: Pavelková Jaroslava, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pínová Markéta
Dostihový tajemník: Novotná Sylva
Rozhodčí u váhy: Provazníková Barbora, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Hochman Petr
Supervizor: Toman Milan, Ing.
Cílová kamera: Malát Vít