home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 13.09.2020 - Praha
stav dráhy: 3.6 (dobrá / Good)
8. dostih, start 17:42
1228 CENA SPOLEČNOSTI KK - PROVOZ A OPRAVY LOK. s. r. o.
Rovina IV.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.6 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HIGHBRATION(GER), 3 52,0 Simona Laubeová V. LEHCE 02:34,06 4 Germič Karel 85
2. LA SARENNE(FR), 6 54,0 Lucie Fialová 8 02:35,20 6 Pišl Martin 60
3. WHITE GHOST, 9 52,0 ž. Martina Havelková 2 02:35,45 2 Kantek Petr 45
4. DETERMIS, 7 57,5 ž. Jiřina Andrésová 1/2 02:35,54 10 Horáková Lenka 110
5. RABBIT MAKFI(GB), 7 54,5 am. Tereza Grbavčicová, Mgr. 2 1/2 02:35,86 12 Juránek Petr 160
6. MISS LATVIA(IRE), 3 56,0 ž. Petr Foret 3 02:36,39 8 Luka Václav 20
7. EOWYN, 7 55,5 Zuzana Míčová 2 02:36,70 13 Menclová Aneta 55
8. SHEBY LOVE, 3 52,0 ž. Jan Verner 1 1/2 02:36,95 9 Myšková Štěpánka 150
9. WIMBLEDON, 7 56,0 am. Veronika Olehlová 1/2 02:37,06 3 Stašková Eva 160
10. LEWIS GAL, 4 56,0 Daniel Vyhnálek krk 02:37,11 7 Pejšková Ivana 70
11. MAINE D`ANGE(IRE), 5 51,0 Alena Plimlová nos 02:37,12 5 Fedorowicz Vladislav 170
11. FLYING FINN, 3 48,0 Taťána Mášová současně 02:37,12 11 Kříž Petr 250
13. ARIZONA CHOPE(FR), 3 50,0 Michaela Musialová kr.hlava 02:37,13 1 Hulínský Václav 100
Čas: 02:34,06, Mezičasy: (25,97 - 26,49 - 25,06 - 25,80 - 25,77 - 24,97)
Výrok: VELMI LEHCE-8-2-1/2-2 1/2-3-2-1 1/2-1/2-krk-nos-současně-kr.hlava

Majitel: Roman, Trenér: Germič Karel, Chov: Gest.Ammerland

Sankce: j.Plimlová A. 500 Kč za křižování koně č.8 MISS LATVIA koněm č.5 MAINE D`ANGE v cílové rovině (DŘ § 364c) Poplatky: stáj Protendon-Hulínský 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovacích boxů u koně č.1 ARIZONA CHOP (DU 16/7).

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Čech Milan
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Hájková Veronika, Ing.
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Štohanzl Jaromír
Pomocný startér: Chlistovský ml. Pavel
Cílová kamera: Malát Vít