home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2020 2019 2018 11.10.2020 PE 10.10.2020 MO 03.10.2020 BR 28.09.2020 LL 27.09.2020 CH 26.09.2020 CH 20.09.2020 KV 13.09.2020 CH 12.09.2020 SL 06.09.2020 CH 30.08.2020 MO 29.08.2020 PE 23.08.2020 KV 22.08.2020 SL 16.08.2020 NE 15.08.2020 CH 09.08.2020 KV 08.08.2020 PE 01.08.2020 LL 26.07.2020 KV 25.07.2020 PE 24.07.2020 PE 18.07.2020 CH 06.07.2020 LL 05.07.2020 KV 04.07.2020 PE 28.06.2020 CH 27.06.2020 SL 21.06.2020 CH 20.06.2020 PE 12.06.2020 MO 06.06.2020 CH 30.05.2020 KV 24.05.2020 CH 18.05.2020 MO
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 12.09.2020 - Slušovice
stav dráhy: 2.8 (dobrá až pevná / Good to Firm)
2. dostih, start 14:50
1212 Cena ministra zemědělství Ing. Miroslava Tomana
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 2letí
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Zápisné: 600 + 1200 Kč
Stav dráhy: 2.8 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RABBIT RED JAZZ(IRE), 2 53,5 Simona Laubeová JISTĚ 01:43,45 5 Petrlík Allan 40
2. ARION(GER), 2 56,0 ž. Jiří Palík 1 1/2 01:43,67 9 Holčák Radek 55
3. LAILAHO, 2 58,0 ž. Martina Havelková 2 1/4 01:44,02 4 Urbánek Luboš 32
4. DASJA, 2 52,0 žk. Denisa Sikorová krk 01:44,11 6 Holčák Radek 80
5. QUENTY, 2 57,0 ž. Jakub Pavlíček 5 01:45,11 1 Piruch Jozef 90
6. NIRVANA, 2 55,0 Michal Demo 2 1/4 01:45,44 8 Blažek Svatoslav 270
7. CARA MIA, 2 57,0 ž. Martin Laube 7 01:46,84 7 Holčák František 55
8. NARMIE, 2 55,0 ž. Peter Hodáň 4 01:47,48 3 Blažek Svatoslav 350
9. MEGHAN(FR), 2 55,0 ž. Vendula Korečková daleko 01:52,35 2 Cagáň Ján 110
Čas: 01:43,45, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/2-2 1/4-krk-5-2 1/4-7-4-daleko

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Doyle D.
video



Dostihová komise:
Předseda DK: Vaňourek Jan, Ing.
Člen DK: Treml František, Doc. MVDr.
Člen DK: Vaňourek Aleš
Rozhodčí u cíle: Srnec František
Dostihový tajemník: Čapáková Jana
Rozhodčí u váhy: Vychodilová Veronika
Startér: Knápek Vlastimil
Pomocný startér: Havlíček Jan
Cílová kamera: Malát Vít