home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2020 2019 2018 11.10.2020 PE 10.10.2020 MO 03.10.2020 BR 28.09.2020 LL 27.09.2020 CH 26.09.2020 CH 20.09.2020 KV 13.09.2020 CH 12.09.2020 SL 06.09.2020 CH 30.08.2020 MO 29.08.2020 PE 23.08.2020 KV 22.08.2020 SL 16.08.2020 NE 15.08.2020 CH 09.08.2020 KV 08.08.2020 PE 01.08.2020 LL 26.07.2020 KV 25.07.2020 PE 24.07.2020 PE 18.07.2020 CH 06.07.2020 LL 05.07.2020 KV 04.07.2020 PE 28.06.2020 CH 27.06.2020 SL 21.06.2020 CH 20.06.2020 PE 12.06.2020 MO 06.06.2020 CH 30.05.2020 KV 24.05.2020 CH 18.05.2020 MO
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 06.09.2020 - Praha
stav dráhy: 3.5 (dobrá / Good)
1. dostih, start 13:11
1203 CENA PREZIDENTA JOCKEY CLUBU ČR
Rovina IV.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. METLAKATLA, 4 51,0 Taťána Mášová BOJ 01:16,44 14 Nagy Ladislav 70
2. DODYBUD(IRE), 11 56,0 ž. Václav Janáček 3/4 01:16,57 11 Kalčík Michal 110
3. NURWELA, 4 50,5 ž. Martina Havelková krk 01:16,60 5 Mach Ján 75
4. SILENTBUTTDEADLY(GB), 3 s 56,5 ž. Tomáš Lukášek 1 01:16,75 7 Jelen Jaroslav 120
5. TAELL, 5 58,0 ž. Jaroslav Línek krk 01:16,79 12 Chaloupka Václav 40
6. LA VIDA(GER), 4 bj 56,5 ž. Alexander Pietsch 1 3/4 01:16,98 2 Hlavatý Pavel 100
7. BORN TO RACE(GER), 3 57,0 ž. Michal Hrouda krk 01:17,02 6 Germič Karel 110
8. FABLE, 4 s 59,0 Michal Demo 3/4 01:17,12 9 Podhányi Jan 150
9. BOUŘKA, 9 53,5 Michaela Musialová 1 01:17,28 8 Kantek Petr 50
10. PAN DARCY(IRE), 5 j 52,0 am. Matyáš Luka 1 1/2 01:17,53 10 Kalčík Michal 80
11. LUCAS WARRIOR, 3 60,0 am. Jindřich Fabris 3/4 01:17,68 13 Chaloupka Jiří 55
12. STEP STAR, 9 62,5 ž. Vendula Korečková 2 01:17,97 3 Váňa Tomáš 90
13. TAPAJO(GER), 8 58,0 ž. Milan Zatloukal 3/4 01:18,10 1 Chaloupka Václav 170
14. SHECANRALLY(IRE), 5 bj 56,0 Daniel Vyhnálek 3/4 01:18,27 4 Hlavatý Pavel 250
Čas: 01:16,44, Mezičasy: (26,21 - 26,21 - 24,02)
Výrok: BOJ-3/4-krk-1-krk-1 3/4-krk-3/4-1-1 1/2-3/4-2-3/4-3/4

Majitel: Kelso Stables-Nagy, Trenér: Nagy Ladislav, PhDr., Chov: Nagy L.a Komanec M.

Sankce: tr.Hlavatý P. 2x500 Kč za pozdní příchod koní č.2 LA VIDA a č.4 SHECANRALLY do paddocku (DŘ § 332) j.Mášová T. 200 Kč za za nerovnou jízdu po startu (DŘ § 364b)

video



Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Člen DK: Vaňourek Jan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Chlistovský ml. Pavel
Supervizor: Horová Oliva, Ing.
Cílová kamera: Malát Vít