home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 15.08.2020 - Praha
stav dráhy: 3.6 (dobrá / Good)
3. dostih, start 15:04
1157 CENA KURÝRNÍ SLUŽBY MESSENGER
Rovina III.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 3.6 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SPENCER(GB), 3 j 59,0 ž. Jaroslav Línek JISTĚ 01:38,95 11 Janáčková Koplíková Ingrid 65
2. NÁTURA, 4 56,0 ž. Jiří Palík 1 1/2 01:39,15 12 Mach Ján 130
3. RABBIT TORONADO(GB), 3 61,5 ž. Milan Zatloukal 3 1/2 01:39,69 15 Petrlík Allan 90
4. MEQUINENZA(IRE), 3 j 50,0 žk. Agáta Čermáková 1/2 01:39,76 7 Hlavatý Pavel 70
4. COLTYN, 5 57,5 am. Sabina Mokrošová současně 01:39,77 16 Seménka Zdeněk 50
6. LUSINDA(GB), 5 s 49,0 ž. Martina Havelková 3/4 01:39,89 4 Bodlák Radim 90
7. MOONLIGHT SERENADE(FR), 3 52,0 Michal Hrouda hlava 01:39,91 6 Bodlák Radim 75
8. WHISTLEDOWNTHEWIND(IRE), 3 j 55,0 ž. Jan Verner 1 1/2 01:40,12 5 Hanáček Jaroslav 35
9. REDHEAD LADY(IRE), 3 s 56,0 ž. Petr Foret krk 01:40,18 2 Koplík Zdeno 85
10. ECHO RULES(IRE), 11 s 52,5 Simona Laubeová 1/2 01:40,27 13 Mourek František 300
11. TROP, 11 63,0 ž. Adam Florian 1/2 01:40,34 8 Jelen Jaroslav 90
12. MOCCAFIX(GER), 7 59,5 Daniel Vyhnálek 3/4 01:40,49 3 Neuberg Filip 100
13. MILUŠKA, 3 50,5 am. Michaela Kacerová 2 1/2 01:40,98 1 Germič Karel 130
14. POPOCATEPETL, 5 s 55,5 ž. Vendula Korečková 7 01:42,38 14 Germič Karel 140
15. DERNIERA(IRE), 5 61,5 ž. David Liška 11 01:44,46 10 Kub Ivan 140
16. QUINTERO, 5 59,0 ž. Jiří Chaloupka 3 01:45,15 9 Šindar Libor 150
Čas: 01:38,95, Mezičasy: (26,47 - 25,46 - 24,02 - 23,00)
Výrok: JISTĚ-1 1/2-3 1/2-1/2-současně-3/4-hlava-1 1/2-krk-1/2-1/2-3/4-2 1/2-7-11-3

Majitel: Liliana Carvalho, Trenér: Janáčková Koplíková Ingrid, Chov: Curran D.

Sankce: tr. Bodlák R. a tr. Mourek F. á 500 Kč za pozdní příchod koně č.4 LUSINDA a č.13 ECHO RULES do paddocku (DŘ § 332), ž. Zatloukal M. a am. Mokrošová S. á 200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ § 364b).

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Vaňourek Jan, Ing.
Člen DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Kučera Václav
Cílová kamera: Malát Vít