home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2020 2019 2018 11.10.2020 PE 10.10.2020 MO 03.10.2020 BR 28.09.2020 LL 27.09.2020 CH 26.09.2020 CH 20.09.2020 KV 13.09.2020 CH 12.09.2020 SL 06.09.2020 CH 30.08.2020 MO 29.08.2020 PE 23.08.2020 KV 22.08.2020 SL 16.08.2020 NE 15.08.2020 CH 09.08.2020 KV 08.08.2020 PE 01.08.2020 LL 26.07.2020 KV 25.07.2020 PE 24.07.2020 PE 18.07.2020 CH 06.07.2020 LL 05.07.2020 KV 04.07.2020 PE 28.06.2020 CH 27.06.2020 SL 21.06.2020 CH 20.06.2020 PE 12.06.2020 MO 06.06.2020 CH 30.05.2020 KV 24.05.2020 CH 18.05.2020 MO
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 01.08.2020 - Lysá nad Labem
stav dráhy: 3.0 (dobrá až pevná / Good to Firm)
3. dostih, start 15:03
1134 HANDICAP TANKODROMU MILOVICE
Rovina IV.kat. - 1700 m, handicap, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SORBET(POL), 5 j 61,5 Zuzana Míčová JISTĚ 01:46,93 4 Kalčík Michal 100
2. BORN TO RACE(GER), 3 59,5 ž. Jiří Chaloupka 1 1/2 01:47,12 1 Germič Karel 35
3. FORTE, 3 j 61,0 ž. Adam Florian hlava 01:47,15 12 Haris Ludvík 40
4. GOLDENTON, 4 s 67,0 Simona Laubeová 1 01:47,30 5 Petrlík Allan 70
5. LAST OPERA SONG(FR), 7 57,0 Michal Demo 1/2 01:47,37 2 Blažek Svatoslav 80
6. LADISLAV, 8 50,5 am. Ivana Machačová, MVDr. 1/2 01:47,42 11 Krysmanová Rennerová Martina 100
7. SIR CORAL, 3 56,0 Daniel Vyhnálek 1 1/4 01:47,62 8 Bartoš st. Josef 160
8. STORMICO, 9 j 62,5 am. Michaela Kacerová nos 01:47,62 9 Kalčík Michal 120
9. SWAN PRINCESS, 4 61,5 ž. Martina Havelková 1/2 01:47,74 13 Horáková Lenka 70
10. BRIGNOGAN PLAGES(FR), 3 50,0 Michaela Musialová krk 01:47,78 3 Musialová Michaela 45
11. TANITSCHKA(GER), 9 56,5 Michal Hrouda 6 01:48,93 7 Kantek Petr 200
12. ERUPTION(FR), 7 56,0 am. Veronika Olehlová 4 01:49,72 6 Chaloupka Václav 130
13. GREEN WAY, 4 j 58,0 am. Jindřich Fabris 12 01:52,12 10 Germič Karel 160
Čas: 01:46,93, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/2-hlava-1-1/2-1/2-1 1/4-nos-1/2-krk-6-4-12

Majitel: FVE – Relay JK Levín, Trenér: Kalčík Michal, Chov: Sobierajski T.

Sankce: j. Laubeová S. 500 Kč za tísnění koně č.12 FORTE koněm č.5 GOLDENTON v cílové rovině (DŘ § 364c).

video



Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Chlistovský ml. Pavel
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Janecká Monika
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Šafář st. Jaromír
Cílová kamera: Dobrovolný Karel