home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2020 2019 2018 21.11.2020 CH 11.10.2020 PE 10.10.2020 MO 03.10.2020 BR 28.09.2020 LL 27.09.2020 CH 26.09.2020 CH 20.09.2020 KV 13.09.2020 CH 12.09.2020 SL 06.09.2020 CH 30.08.2020 MO 29.08.2020 PE 23.08.2020 KV 22.08.2020 SL 16.08.2020 NE 15.08.2020 CH 09.08.2020 KV 08.08.2020 PE 01.08.2020 LL 26.07.2020 KV 25.07.2020 PE 24.07.2020 PE 18.07.2020 CH 06.07.2020 LL 05.07.2020 KV 04.07.2020 PE 28.06.2020 CH 27.06.2020 SL 21.06.2020 CH 20.06.2020 PE 12.06.2020 MO 06.06.2020 CH 30.05.2020 KV 24.05.2020 CH 18.05.2020 MO
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 25.07.2020 - Pardubice
stav dráhy: 3.4 (dobrá / Good)
7. dostih, start 16:37
1123 Cena za podpory ADW FEED, a.s.
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 4500 m, cena, 5letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NEW FINCH, 7 68,0 Pavel Složil ml. ZADRŽENĚ 05:52,31 9 Junková Jana 50
2. SACAMIRO, 7 70,5 ž. Petr Tůma 6 05:53,29 13 Ilíková Kateřina 250
3. GONTCHAR(FR), 7 65,0 Daniel Vyhnálek krk 05:53,36 17 Bodlák Radim 100
4. FORT RYAN(SVK), 6 68,0 ž. Jan Odložil 3/4 05:53,48 1 Brečka Jaroslav 250
5. KORNELIA, 6 b 64,5 Jakub Kocman 2 1/2 05:53,93 8 Popelka Stanislav 200
6. LETEGERTO, 7 68,0 ž. Marcel Novák 1 1/2 05:54,19 6 Poles Pavel 250
7. APPLE`S KAMIKAZE(FR), 7 65,5 Adam Čmiel 2 1/2 05:54,64 11 Holčák Radek 120
8. EMAGOUL(FR), 6 A 1/2 71,0 ž. Jaroslav Myška 2 3/4 05:55,08 16 Myšková Štěpánka 140
9. RUI FALEIRO(USA), 9 71,0 ž. Jaroslav Brečka 10 05:57,09 3 Brečka Jaroslav 160
10. EL QUINI TIEP(FR), 6 A 1/2 68,0 ž. Martin Liška 5 05:58,05 10 Popelka Stanislav 400
Z ELIÁŠ, 11 s 65,5 Veronika Řezáčová     15 Soukup Václav 200
Z FOCOLAT DU LARGE(FR), 5 j 69,0 ž. Jan Faltejsek     4 Tůma Pavel 30
Z PERSONAL COACH(FR), 7 68,5 ž. Marek Stromský     5 Wroblewski Grzegorz 50
Z VALTZ, 9 b 68,0 ž. Sertash Ferhanov     14 Lempochnerová Veronika 50
ZN GARNET, 5 j 68,0 ž. Thomas Boyer     7 Pecháček Jaroslav 400
PN MANSUR, 6 s 65,0 Lenka Kvapilová     2 Kvapilová Lenka 160
Nestartovali: MUSTAMIR(IRE)
Čas: 05:52,31, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-6-krk-3/4-2 1/2-1 1/2-2 1/2-2 3/4-10-5

Majitel: EŽ Praha a.s., Trenér: Šimonová Jana, Chov: Chlíbek J.

Kůň č.12 MUSTAMIR nestartoval z důvodu zranění ž. Matuského L. v předchozím dostihu a nepřítomnosti náhradního jezdce na závodišti. Sankce: ž. Brečka J. 1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1 kg na koni č.3 RUI FALEIRO před začátkem dostihového dne (DŘ § 326).

video



Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Olehla Milan
Člen DK: Žlumov Petr, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pavelková Jaroslava, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pínová Markéta
Dostihový tajemník: Novotná Sylva
Rozhodčí u váhy: Švůgerová Hana
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Hochman Petr
Cílová kamera: Dobrovolný Karel