home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2020 2019 2018 13.09.2020 CH 12.09.2020 SL 06.09.2020 CH 30.08.2020 MO 29.08.2020 PE 23.08.2020 KV 22.08.2020 SL 16.08.2020 NE 15.08.2020 CH 09.08.2020 KV 08.08.2020 PE 01.08.2020 LL 26.07.2020 KV 25.07.2020 PE 24.07.2020 PE 18.07.2020 CH 06.07.2020 LL 05.07.2020 KV 04.07.2020 PE 28.06.2020 CH 27.06.2020 SL 21.06.2020 CH 20.06.2020 PE 12.06.2020 MO 06.06.2020 CH 30.05.2020 KV 24.05.2020 CH 18.05.2020 MO
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 25.07.2020 - Pardubice
stav dráhy: 3.4 (dobrá / Good)
1. dostih, start 13:01
1117 Cena ORLING
Steeplechase crosscountry III.kat. - 3300 m, cena, 5letí a starší - klisny
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500) Bonus: 30.000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1200 + 2400 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DAJUKA, 6 70,5 ž. Lukáš Matuský V. LEHCE 04:13,28 9 Holčák Radek 30
2. RIDERI CROSS, 8 67,0 Pavel Složil ml. 10 04:14,98 2 Junková Jana 40
3. ROZINA(FR), 6 s 68,0 ž. Jaroslav Myška 3 1/2 04:15,52 1 Myšková Štěpánka 78
4. DUNÁTA, 10 65,5 Adam Čmiel 3 1/4 04:16,13 14 Holčák František 200
5. CALINE DE JUILLEY(FR), 7 69,5 ž. Marek Stromský 1 1/2 04:16,38 11 Wroblewski Grzegorz 60
6. SILVER NIGHT(FR), 5 64,0 Daniel Vyhnálek 4 04:17,15 7 Bodlák Radim 120
7. BABILONIA(IRE), 7 68,0 ž. Sertash Ferhanov 10 04:19,04 5 Lempochnerová Veronika 90
8. ENGELE(FR), 6 s 65,5 Jakub Kocman 2 1/4 04:19,39 12 Jirátová Petra 140
9. HAYLEY, 8 69,5 ž. Jan Odložil daleko 04:33,73 3 Odložil Pavel 140
S MINTAKA, 6 68,0 ž. Jan Faltejsek     4 Popelka Stanislav 100
Z ANNIE REILLY(GB), 5 64,0 Veronika Škvařilová-Řezáčová     13 Wroblewski Grzegorz 60
Z CHARMING GIRL, 6 68,0 ž. Marcel Novák     8 Novák Antonín 250
ZN LEVITATE(GER), 7 68,0 ž. Thomas Boyer     6 Bodlák Radim 300
Nestartovali: PLAYMONKA
Čas: 04:13,28, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-10-3 1/2-3 1/4-1 1/2-4-10-2 1/4-daleko
Bonus:
15 000 Kč(DAJUKA)K-K Metal a.s.
9 000 Kč(RIDERI CROSS)DS Třešňovka-Junková
6 000 Kč(DUNÁTA)K-K Metal a.s.

Majitel: K-K Metal a.s., Trenér: Holčák Radek, Chov: K-K Metal, a.s.

Kůň č.4 MINTAKA neodstartoval do dostihu - zůstal na místě startu. DK vyslechla ž. Faltejska J. k situaci na startu a jeho vysvětlení (kůň odmítl odstartovat) vzala na vědomí.

video



Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Olehla Milan
Člen DK: Žlumov Petr, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pavelková Jaroslava, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pínová Markéta
Dostihový tajemník: Novotná Sylva
Rozhodčí u váhy: Švůgerová Hana
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Hochman Petr
Cílová kamera: Dobrovolný Karel