home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2020 2019 2018 21.11.2020 CH 11.10.2020 PE 10.10.2020 MO 03.10.2020 BR 28.09.2020 LL 27.09.2020 CH 26.09.2020 CH 20.09.2020 KV 13.09.2020 CH 12.09.2020 SL 06.09.2020 CH 30.08.2020 MO 29.08.2020 PE 23.08.2020 KV 22.08.2020 SL 16.08.2020 NE 15.08.2020 CH 09.08.2020 KV 08.08.2020 PE 01.08.2020 LL 26.07.2020 KV 25.07.2020 PE 24.07.2020 PE 18.07.2020 CH 06.07.2020 LL 05.07.2020 KV 04.07.2020 PE 28.06.2020 CH 27.06.2020 SL 21.06.2020 CH 20.06.2020 PE 12.06.2020 MO 06.06.2020 CH 30.05.2020 KV 24.05.2020 CH 18.05.2020 MO
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 06.07.2020 - Lysá nad Labem
stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná / Good to Firm)
2. dostih, start 14:25
1093 Steeplechase TIPSPORT
Steeplechase IV.kat. - 3500 m, cena, 4letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RIDERI CROSS, 8 66,5 Pavel Složil ml. JISTĚ 04:18,87 3 Junková Jana 40
2. ANTALGIQUE(FR), 5 67,0 ž. Jan Odložil 3 04:19,29 8 Urbánek Luboš 160
3. SCARE CROW, 8 b 68,5 ž. Jan Faltejsek 3/4 04:19,43 7 Baštová Pavlína 60
4. LINCOLN(GER), 10 68,0 ž. Martin Liška 5 04:20,39 1 Liška Martin 80
5. EL QUINI TIEP(FR), 6 A 1/2 68,0 ž. Marek Stromský daleko 04:27,65 6 Popelka Stanislav 150
6. LIANEL(GB), 5 65,5 Jakub Kocman 12 04:30,03 2 Popelka Stanislav 50
PN HÁDÉS, 7 69,0 ž. Josef Bartoš     5 Svatoňová Jana 20
Z LINDHAM, 13 s 64,0 Michal Maksa     4 Krysmanová Rennerová Martina 2000
Čas: 04:18,87, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3-3/4-5-daleko-12

Majitel: DS Třešňovka-Junková, Trenér: Šimonová Jana, Chov: Junková J.
video



Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Čech Milan
Rozhodčí u váhy: Janecká Monika
Startér: Hochman Petr
Pomocný startér: Šafář st. Jaromír
Cílová kamera: Dobrovolný Karel