home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2020 2019 2018 11.10.2020 PE 10.10.2020 MO 03.10.2020 BR 28.09.2020 LL 27.09.2020 CH 26.09.2020 CH 20.09.2020 KV 13.09.2020 CH 12.09.2020 SL 06.09.2020 CH 30.08.2020 MO 29.08.2020 PE 23.08.2020 KV 22.08.2020 SL 16.08.2020 NE 15.08.2020 CH 09.08.2020 KV 08.08.2020 PE 01.08.2020 LL 26.07.2020 KV 25.07.2020 PE 24.07.2020 PE 18.07.2020 CH 06.07.2020 LL 05.07.2020 KV 04.07.2020 PE 28.06.2020 CH 27.06.2020 SL 21.06.2020 CH 20.06.2020 PE 12.06.2020 MO 06.06.2020 CH 30.05.2020 KV 24.05.2020 CH 18.05.2020 MO
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 21.06.2020 - Praha
stav dráhy: 4.5 (dobrá až měkká / Good to Soft)
2. dostih, start 14:48
1052 CENA KURÝRNÍ SLUŽBY MESSENGER
Rovina IV.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 4.5 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. COLTYN, 5 61,5 am. Sabina Mokrošová JISTĚ   13 Seménka Zdeněk 75
2. LA VIDA(GER), 4 b 59,5 ž. Jan Rája 3/4   8 Hlavatý Pavel 75
3. TAELL, 5 58,5 ž. Milan Zatloukal 1/2   7 Chaloupka Václav 140
4. MONTE CHRISTO, 8 j 62,5 ž. David Liška 1   5 Kalčík Michal 75
5. NÁTURA, 4 58,0 Daniel Vyhnálek krk   12 Mach Ján 100
6. LOUIS LITT, 5 55,0 ž. Martin Laube 1 1/4   14 Kantek Petr 140
7. DODYBUD(IRE), 11 58,5 žk. Zuzana Míčová 2 1/2   3 Kalčík Michal 110
8. BOUŘKA, 9 53,0 ž. Kateřina Hlubučková 3/4   11 Kantek Petr 40
9. LUSINDA(GB), 5 57,5 ž. Adam Florian 1/2   10 Bodlák Radim 140
10. IBAR, 10 b 50,5 ž. Jiřina Andrésová 1/2   2 Bartoš st. Josef 100
11. PALADDIO, 5 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/2   6 Chaloupka Jiří 45
12. ALFAZIVE(FR), 5 52,0 ž. Jan Verner 1 1/2   4 Demele Jan 80
13. DARK ALIGHIERI, 5 53,5 žk. Martina Kronďáková 2   9 Mourek František 130
14. GREEN WAY, 4 58,0 žk. Alena Plimlová hlava   1 Germič Karel 65
Čas: 01:15,69, Mezičasy: (25,67 - 24,39 - 25,63)
Výrok: JISTĚ-3/4-1/2-1-krk-1 1/4-2 1/2-3/4-1/2-1/2-1 1/2-1 1/2-2-hlava

Majitel: Aryman-Divoky, Trenér: Seménka Zdeněk, Chov: Seménka Z.

Kůň č.9 DARK ALIGHIERI ztratil na startu cca 3 délky.

video



Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Člen DK: Vaňourek Jan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Štohanzl Jaromír
Pomocný startér: Chlistovský ml. Pavel
Cílová kamera: Dobrovolný Karel