home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2020 2019 2018 21.11.2020 CH 11.10.2020 PE 10.10.2020 MO 03.10.2020 BR 28.09.2020 LL 27.09.2020 CH 26.09.2020 CH 20.09.2020 KV 13.09.2020 CH 12.09.2020 SL 06.09.2020 CH 30.08.2020 MO 29.08.2020 PE 23.08.2020 KV 22.08.2020 SL 16.08.2020 NE 15.08.2020 CH 09.08.2020 KV 08.08.2020 PE 01.08.2020 LL 26.07.2020 KV 25.07.2020 PE 24.07.2020 PE 18.07.2020 CH 06.07.2020 LL 05.07.2020 KV 04.07.2020 PE 28.06.2020 CH 27.06.2020 SL 21.06.2020 CH 20.06.2020 PE 12.06.2020 MO 06.06.2020 CH 30.05.2020 KV 24.05.2020 CH 18.05.2020 MO
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 20.06.2020 - Pardubice
stav dráhy: 5.0 (měkká / Soft)
2. dostih, start 13:38
1044 Cena podporovaná společností PROVET
Proutky IV.kat. - 3400 m, cena, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SAUL(GB), 5 68,0 ž. Josef Bartoš LEHCE 04:17,42 4 Vocásková Helena 25
2. SILVER SEAM(FR), 4 b 67,0 ž. Jan Odložil 7 04:18,96 1 Urbánek Luboš 80
3. CHELMSFORD(FR), 4 65,0 ž. Jan Kratochvíl 4 3/4 04:19,92 3 Váňa st. Josef 120
4. SVENSON(USA), 4 60,5 Daniel Vyhnálek 1 1/2 04:20,19 11 Olehla Čestmír 23
5. RES JUDICATA(FR), 5 68,0 ž. Jan Faltejsek daleko 04:25,96 9 Tůma Pavel 45
6. FORT RYAN(SVK), 6 70,0 ž. Jaroslav Brečka hlava 04:25,98 7 Brečka Jaroslav 400
7. LINCOLN(GER), 10 68,0 ž. Martin Liška daleko 04:31,39 15 Liška Martin 270
8. TALIFA, 4 60,0 David Dygrýn 9 04:33,21 13 Jirátová Petra 440
9. HAMIS(POL), 4 64,5 ž. Marek Stromský krk 04:33,25 5 Lempochnerová Veronika 200
10. KRÖSUS(GER), 10 68,0 ž. Martin Cagáň 3 1/4 04:33,89 12 Cagáň Ján 170
11. SICILIAN ROCK(IRE), 5 b 69,0 am. František Plšek ml. 5 04:34,92 6 Derych Vladimír 300
ZN MOSANTO(IRE), 5 b 68,0 ž. Marcel Novák     2 Poles Pavel 160
ZN RUMBA, 9 65,0 am. Tereza Polesná     10 Kovář Stanislav 440
ZN ZTRACENKA, 4 60,0 Dana Bořánková     8 Vocásková Helena 160
Z MOBILIZATION(IRE), 5 66,5 Michal Kubík     14 Bodlák Radim 180
Z CHICA QUERIDA(IRE), 6 67,0 ž. Petr Tůma     16 Zobal František 330
Čas: 04:17,42, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-7-4 3/4-1 1/2-daleko-hlava-daleko-9-krk-3 1/4-5

Majitel: Zeas Staré Hradiště, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Ashbrittle Stud

.

video



Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Froňková Soňa, Ing.
Člen DK: Olehla Milan
Rozhodčí u cíle: Pavelková Jaroslava, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pínová Markéta
Dostihový tajemník: Novotná Sylva
Rozhodčí u váhy: Provazníková Barbora, Ing.
Startér: Hochman Petr
Pomocný startér: Němec Jan
Cílová kamera: Dobrovolný Karel