home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2020 2019 2018 06.07.2020 LL 05.07.2020 KV 04.07.2020 PE 28.06.2020 CH 27.06.2020 SL 21.06.2020 CH 20.06.2020 PE 12.06.2020 MO 06.06.2020 CH 30.05.2020 KV 24.05.2020 CH 18.05.2020 MO
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 30.05.2020 - Karlovy Vary
stav dráhy: 3.5 (dobrá / Good)
3. dostih, start 15:16
1019 CENA NADACE MÉSTA KARLOVY VARY
Rovina II.kat. - 2000 m, cena, 3letí
100.000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000)
Zápisné: 1300 + 2700 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. OPASAN(IRE), 3 58,0 ž. Radek Koplík LEHCE 02:06,10 10 Chodúr Jozef 200
2. SUPRTUPL(IRE), 3 58,0 ž. Jaromír Šafář 3 1/2 02:06,55 8 Myšková Štěpánka 100
3. SPARTICO(GER), 3 56,0 ž. Adam Florian krk 02:06,59 9 Kubovičová Zuzana, Ing. 80
4. FRANCESKA BELLA(IRE), 3 58,5 ž. Tomáš Lukášek 1 02:06,75 11 Vocásková Helena 25
5. AVIGNON, 3 56,0 ž. Vendula Korečková kr.hlava 02:06,76 6 Váňa Tomáš 80
6. TRISTAN(SVK), 3 56,0 ž. Zdenko Šmida 2 3/4 02:07,16 2 Kubovičová Zuzana, Ing. 140
7. RUSEL(FR), 3 56,0 ž. Jiří Palík 3 1/4 02:07,65 5 Nieslanik Miroslav 60
8. STERLI(FR), 3 57,5 ž. Milan Zatloukal 3 1/2 02:08,17 7 Olehla Čestmír, MVDr. 30
9. SILVER TRIGGER(FR), 3 54,0 Michal Hrouda 1 02:08,32 12 Šavujev Arslangirej 120
10. QUEEN AM(GB), 3 54,0 Michal Demo 3 1/4 02:08,87 1 Demele Jan 300
11. NITRO(POL), 3 58,0 Beysim Ferhanov nos 02:08,88 3 Svatoňová Jana 250
12. AMOS(IRE), 3 54,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 2 02:09,20 4 Lehocký Jozef 350
Čas: 02:06,10, Mezičasy: (26,57 - 26,27 - 25,13 - 24,71 - 23,42)
Výrok: LEHCE-3 1/2-krk-1-kr.hlava-2 3/4-3 1/4-3 1/2-1-3 1/4-nos-2

Majitel: BORMANN (SVK), Trenér: Chodúr Jozef, Chov: Mülligan G.

Kůň č.10 OPASAN byl vybrán k antidopingové kontrole.

video



Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Froňková Soňa, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Bielik Karel
Pomocný startér: Kučera Václav
Cílová kamera: Dobrovolný Karel