home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 24.05.2020 - Praha
stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká / Good to Soft)
7. dostih, start 17:48
1015 CENA VÁŽNICE
Rovina III.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WICKER STONE(IRE), 9 57,5 ž. Jiří Palík JISTĚ 01:42,41 2 Brož Jiří 100
2. JENNY WALKER(IRE), 6 56,0 ž. Vendula Korečková 2 01:42,75 3 Tajmr Michal 100
3. FULMINE LUNA(FR), 6 61,5 ž. Jiří Chaloupka 3 01:43,20 9 Duchoň Tomáš 100
4. LYSYANARGENT(FR), 6 51,0 Simona Laubeová krk 01:43,23 4 Mourek František 220
5. RONCAL(GER), 3 55,0 ž. Jan Verner 1 3/4 01:43,51 7 Tůma Pavel 45
6. NOMBEKO(FR), 6 52,5 Lucie Fialová hlava 01:43,53 15 Pišl Martin 250
7. VAN DAMME(SVK), 10 63,5 Michaela Musialová 3/4 01:43,68 12 Mihalík Marcel 120
8. OPINION MAKER(IRE), 6 j 57,5 ž. Tomáš Lukášek 2 01:44,00 6 Pejšková Ivana 90
9. STUHNA(FR), 6 48,0 žk. Taťána Mášová 1/2 01:44,12 5 Pejšková Ivana 150
10. ALHAMRA(FR), 5 s 56,5 ž. Adam Florian kr.hlava 01:44,13 11 Kub Ivan 150
11. POPOCATEPETL, 5 s 59,0 Michal Hrouda hlava 01:44,16 16 Germič Karel 100
12. TROP, 11 62,5 Daniel Vyhnálek hlava 01:44,20 1 Jelen Jaroslav 100
13. NÁTURA, 4 55,5 ž. Jaromír Šafář kr.hlava 01:44,22 14 Mach Ján 220
14. THAILAND(GER), 8 b 65,0 am. Michaela Kacerová 1 1/2 01:44,47 13 Kalčík Michal 100
15. PERSEON(IRE), 4 51,0 ž. Jiřina Andrésová 2 01:44,84 10 Andrés Dušan 220
16. ANNIE TIGER, 5 b 49,5 ž. Kateřina Hlubučková 2 01:45,14 8 Mimra Zdeněk 200
Čas: 01:42,41, Mezičasy: (27,07 - 24,33 - 25,74 - 25,27)
Výrok: JISTĚ-2-3-krk-1 3/4-hlava-3/4-2-1/2-kr.hlava-hlava-hlava-kr.hlava-1 1/2-2-2

Majitel: Zámek Domoradice, Trenér: Brož Jiří, Chov: Padraig Travers & S.O`Sullivan
video


Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Člen DK: Vaňourek Jan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Chlistovský ml. Pavel
Cílová kamera: Dobrovolný Karel