home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2020 2019 2018 11.10.2020 PE 10.10.2020 MO 03.10.2020 BR 28.09.2020 LL 27.09.2020 CH 26.09.2020 CH 20.09.2020 KV 13.09.2020 CH 12.09.2020 SL 06.09.2020 CH 30.08.2020 MO 29.08.2020 PE 23.08.2020 KV 22.08.2020 SL 16.08.2020 NE 15.08.2020 CH 09.08.2020 KV 08.08.2020 PE 01.08.2020 LL 26.07.2020 KV 25.07.2020 PE 24.07.2020 PE 18.07.2020 CH 06.07.2020 LL 05.07.2020 KV 04.07.2020 PE 28.06.2020 CH 27.06.2020 SL 21.06.2020 CH 20.06.2020 PE 12.06.2020 MO 06.06.2020 CH 30.05.2020 KV 24.05.2020 CH 18.05.2020 MO
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 24.05.2020 - Praha
stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká / Good to Soft)
5. dostih, start 16:51
1013 CENA SPOLEČNOSTI TMM
Rovina IV.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. COLTYN, 5 59,5 am. Sabina Mokrošová JISTĚ 01:15,04 13 Seménka Zdeněk 75
2. NURWELA, 4 51,5 ž. Martina Havelková 1/2 01:15,13 7 Mach Ján 170
3. BORN TO RACE(GER), 3 56,0 Michal Hrouda 1/2 01:15,23 12 Germič Karel 75
4. BOUŘKA, 9 57,0 ž. Kateřina Hlubučková 1/2 01:15,30 11 Kantek Petr 60
5. SORAHHO, 8 62,0 ž. Jiří Palík 1 3/4 01:15,57 14 Brož Jiří 100
6. KARPOS FAN(FR), 7 b 57,0 Josef Borč krk 01:15,60 9 Křídlová Tamara 250
7. PALADDIO, 5 61,5 ž. Jiří Chaloupka 2 01:15,88 3 Chaloupka Jiří 85
8. PAN DARCY(IRE), 5 j 59,0 am. Michaela Kacerová nos 01:15,88 10 Kalčík Michal 120
9. LADISLAV, 8 51,5 ž. Jiřina Andrésová 1/2 01:15,98 8 Krysmanová Rennerová Martina 170
10. MONTE CHRISTO, 8 j 65,5 žk. Zuzana Míčová 3 1/2 01:16,53 6 Kalčík Michal 85
11. PRINCESS VIKTORIA(IRE), 6 j 53,0 žk. Martina Kronďáková 3 1/4 01:17,15 5 Sýkorová Marcela 170
12. MONTEPUCINI(FR), 10 52,0 am. Alexandra Slámová, Bc.Dis. krk 01:17,19 1 Bernardová Kateřina 330
13. NIKOLETTA, 4 52,5 Simona Laubeová 2 01:17,51 4 Blažek Svatoslav 300
14. NATTY`S STAR(SVK), 3 59,5 Michaela Musialová 1/2 01:17,59 2 Mihalík Marcel 70
Čas: 01:15,04, Mezičasy: (25,70 - 24,04 - 25,30)
Výrok: JISTĚ-1/2-1/2-1/2-1 3/4-krk-2-nos-1/2-3 1/2-3 1/4-krk-2-1/2

Majitel: Aryman-Divoky, Trenér: Seménka Zdeněk, Chov: Seménka Z.

Sankce: tr. Mach J. 500 Kč za pozdní příchod koně č.7 NURWELA do paddocku (DŘ § 332), j. Borč J. 500 Kč za nedostatečnou podporu koně č.9 KARPOS FAN v dostihu (DŘ § 361).

video



Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Člen DK: Vaňourek Jan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Chlistovský ml. Pavel
Cílová kamera: Dobrovolný Karel