home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2020 2019 2018 2017 09.11.2019 CH 02.11.2019 KO 28.10.2019 SL 27.10.2019 CH 26.10.2019 PE 20.10.2019 MO 13.10.2019 PE 12.10.2019 PE 06.10.2019 CH 05.10.2019 BR 28.09.2019 CH 22.09.2019 KV 15.09.2019 CH 14.09.2019 SL 08.09.2019 CH 07.09.2019 PE 31.08.2019 MO 18.08.2019 KV 11.08.2019 NE 10.08.2019 PE 04.08.2019 KV 03.08.2019 SL 27.07.2019 MO 21.07.2019 KV 13.07.2019 SH 12.07.2019 CH 06.07.2019 LL 05.07.2019 SL 30.06.2019 KV 23.06.2019 PE 22.06.2019 CH 16.06.2019 KV 15.06.2019 BR 09.06.2019 MO 08.06.2019 PE 01.06.2019 CH 26.05.2019 MO 25.05.2019 PE 19.05.2019 CH 18.05.2019 SL 11.05.2019 CH 08.05.2019 PE 05.05.2019 MO 01.05.2019 LL 28.04.2019 CH 27.04.2019 KV 22.04.2019 CH 21.04.2019 KO 19.04.2019 LL 14.04.2019 MO 13.04.2019 BR 07.04.2019 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 28.09.2019 - Praha
stav dráhy: 3.4 (dobrá / Good)
7. dostih, start 16:50
1322 PEMAT TRADING EJC LONG - 41. VC českého turfu
Rovina L - 2400 m, cena, 3letí a starší
750.000 Kč (375000 - 142500 - 90000 - 52500 - 37500 - 30000 - 22500) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 375 + 15000 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MONPTI(GER), 3 55,5 ž. Arnoldus Adrianus De Vries TUHÝ BOJ 02:31,77 10 Richter Günter 100
2. DARKOLVA(IRE), 4 59,0 ž. Per-Anders Graberg 1/2 02:31,85 4 Holčák František 150
3. RAMSSIO(IRE), 3 55,5 ž. Antoine Hamelin 2 1/2 02:32,25 6 Luka Václav 27
4. PORTORIKOS(IRE), 6 59,0 ž. Václav Janáček 3 1/4 02:32,83 12 Wroblewski Grzegorz 75
5. DOMINIQUE(FR), 5 59,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 02:32,99 3 Tůma Pavel 110
6. SAPIENTI, 4 59,0 ž. Jiří Palík 2 02:33,28 2 Haris Ludvík 250
7. PREMIER LION(FR), 4 s 59,0 ž. Christophe Soumillon 2 1/2 02:33,75 7 Luka Václav 23
8. ANGKOR WAT(GB), 3 55,5 ž. Filip Minařík 2 3/4 02:34,27 11 Váňa st. Josef 80
9. DALANDI, 3 55,5 ž. David Liška 2 02:34,63 5 Nieslanik Miroslav 300
10. CARMELLA(FR), 4 j 57,5 ž. Eduardo Pedroza 10 02:36,49 9 Chappet Fabrice 170
11. ORPHEUS, 4 59,0 ž. Fergus Sweeney 2 1/2 02:37,03 1 Seménka Zdeněk 350
12. SILVER SEAM(FR), 3 b 55,5 ž. Colm O`Donoghue 11 02:39,17 13 Koplík Zdeno 130
Nestartovali: KIHNU(FR)
Čas: 02:31,77, Mezičasy: (25,22 - 24,64 - 26,19 - 25,09 - 25,39 - 25,24)
Výrok: TUHÝ BOJ-1/2-2 1/2-3 1/4-1-2-2 1/2-2 3/4-2-10-2 1/2-11

Majitel: Heland Racing, Trenér: Richter Günter, Chov: Heland Racing

Sankce:ž. O`Donoghue Colm 1500 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1 kg na koni č.13 SILVER SEAM v průběhu dostihového dne (DŘ § 326)

video



Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Člen DK: Vaňourek Jan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Chlistovský ml. Pavel
Cílová kamera: Malát Vít