home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2019 2018 2017 13.10.2019 PE 12.10.2019 PE 06.10.2019 CH 05.10.2019 BR 28.09.2019 CH 22.09.2019 KV 15.09.2019 CH 14.09.2019 SL 08.09.2019 CH 07.09.2019 PE 31.08.2019 MO 18.08.2019 KV 11.08.2019 NE 10.08.2019 PE 04.08.2019 KV 03.08.2019 SL 27.07.2019 MO 21.07.2019 KV 13.07.2019 SH 12.07.2019 CH 06.07.2019 LL 05.07.2019 SL 30.06.2019 KV 23.06.2019 PE 22.06.2019 CH 16.06.2019 KV 15.06.2019 BR 09.06.2019 MO 08.06.2019 PE 01.06.2019 CH 26.05.2019 MO 25.05.2019 PE 19.05.2019 CH 18.05.2019 SL 11.05.2019 CH 08.05.2019 PE 05.05.2019 MO 01.05.2019 LL 28.04.2019 CH 27.04.2019 KV 22.04.2019 CH 21.04.2019 KO 19.04.2019 LL 14.04.2019 MO 13.04.2019 BR 07.04.2019 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 14.09.2019 - Slušovice
stav dráhy: 2.6 (pevná / Firm)
6. dostih, start 16:44
1297 Cena spolku DOSTIHY SLUŠOVICE, z.s
Rovina III.kat. - 2200 m, cena, 3letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 600 + 1200 Kč
Stav dráhy: 2.7 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ALEXANDR(IRE), 6 63,5 Daniel Vyhnálek JISTĚ 02:22,65 4 Vinklárek Vladimír 75
2. PRVNÍ DÁMA, 3 55,0 ž. Adam Florian 1/2 02:22,74 11 Seménka Zdeněk 100
3. URBI ET ORBI(GER), 7 63,5 ž. Vendula Korečková 1 02:22,89 9 Syslová Lenka 30
4. LAST OPERA SONG(FR), 6 57,5 Michal Demo 1 02:23,06 8 Blažek Svatoslav 180
5. BE MAN(FR), 3 57,5 žk. Lukáš Charvát 3/4 02:23,20 5 Tůma Pavel 28
6. ANITSCHKA(IRE), 6 j 54,5 ž. Zuzana Vokálková krk 02:23,25 12 Holčák František 100
7. MAKOVÁ PANENKA, 4 58,0 Michal Hrouda 2 1/2 02:23,73 1 Ilíková Kateřina 120
8. TREASURE ROCK(USA), 4 58,0 am. Jindřich Fabris 1 1/2 02:23,98 10 Havlíčková Zdena, Ing. 100
9. AZDAR(FR), 4 56,0 ž. Martina Havelková 1 1/2 02:24,24 6 Horáková Lenka 170
10. SWEET VENDOME(FR), 4 b 57,5 ž. Jakub Pavlíček hlava 02:24,26 2 Tomek Tibor 300
11. RIVERSIDE, 10 54,5 Michaela Musialová kr.hlava 02:24,27 7 Kantek Petr, MVDr 200
12. ONEGIN(FR), 9 56,0 ž. Jiřina Andrésová 1 02:24,47 3 Bělka Martin 650
Čas: 02:22,65, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1/2-1-1-3/4-krk-2 1/2-1 1/2-1 1/2-hlava-kr.hlava-1
Maj. prémie:
10 000 Kč (PRVNÍ DÁMA)Cardboard

Majitel: Stáje Těchov, Trenér: Vinklárek Vladimír, Chov: Doc Bloodstock

Kůň č.10 TREASURE ROCK ztratil na startu cca 2 délky.

video



Dostihová komise:
Předseda DK: Treml František, Doc. MVDr.
Člen DK: Vaňourek Aleš
Člen DK: Vaňourek Jan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Srnec František
Dostihový tajemník: Čapáková Jana
Rozhodčí u váhy: Provazníková Barbora, Ing.
Startér: Knápek Vlastimil
Pomocný startér: Havlíček Jan
Cílová kamera: Malát Vít