home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2019 2018 2017 09.11.2019 CH 02.11.2019 KO 28.10.2019 SL 27.10.2019 CH 26.10.2019 PE 20.10.2019 MO 13.10.2019 PE 12.10.2019 PE 06.10.2019 CH 05.10.2019 BR 28.09.2019 CH 22.09.2019 KV 15.09.2019 CH 14.09.2019 SL 08.09.2019 CH 07.09.2019 PE 31.08.2019 MO 18.08.2019 KV 11.08.2019 NE 10.08.2019 PE 04.08.2019 KV 03.08.2019 SL 27.07.2019 MO 21.07.2019 KV 13.07.2019 SH 12.07.2019 CH 06.07.2019 LL 05.07.2019 SL 30.06.2019 KV 23.06.2019 PE 22.06.2019 CH 16.06.2019 KV 15.06.2019 BR 09.06.2019 MO 08.06.2019 PE 01.06.2019 CH 26.05.2019 MO 25.05.2019 PE 19.05.2019 CH 18.05.2019 SL 11.05.2019 CH 08.05.2019 PE 05.05.2019 MO 01.05.2019 LL 28.04.2019 CH 27.04.2019 KV 22.04.2019 CH 21.04.2019 KO 19.04.2019 LL 14.04.2019 MO 13.04.2019 BR 07.04.2019 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 18.08.2019 - Karlovy Vary
stav dráhy: 4.1 (dobrá / Good)
3. dostih, start 15:34
1261 Cena GALERIE UMĚNÍ Karlovy Vary
Rovina III.kat. - 2000 m, cena, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 4.1 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TULARKA(IRE), 3 56,0 ž. Jan Verner LEHCE 02:08,48 1 Vocásková Helena 22
2. GALIOS, 3 55,0 ž. Martin Laube 2 1/4 02:08,82 7 Haris Ludvík 50
3. CHARLES QUATRIEME(FR), 9 58,5 ž. David Liška 3/4 02:08,94 12 Záhorová Eva 50
4. VĚDMA, 7 57,0 ž. Jiřina Andrésová 2 02:09,19 11 Andrés Dušan 110
5. WASTE NO TIME, 6 58,5 ž. Martina Havelková 2 1/4 02:09,57 5 Horáková Lenka 100
6. QUEENTERA(GB), 4 b 57,0 ž. Vendula Korečková 1 3/4 02:09,83 3 Váňa Tomáš 100
7. GOLDEN IRENE, 7 59,5 ž. Tomáš Lukášek 1 3/4 02:10,10 2 Petrlík Allan 100
8. BLACK BET(GB), 6 57,0 ž. Adam Florian 5 02:10,98 4 Syslová Lenka 230
9. ORLEANO, 3 53,5 Michal Hrouda 3/4 02:11,11 9 Pejšková Ivana, Ing. 110
10. BEAUTIFUL VISION(FR), 3 56,0 ž. Petr Foret 3 1/2 02:11,74 8 Koplík Zdeno 170
11. HEMINGRAY, 3 50,0 Michaela Musialová 13 02:14,94 10 Kousek Jiří 770
Nestartovali: NIRGERA
Čas: 02:08,48, Mezičasy: (26,20 - 26,79 - 26,58 - 24,05 - 24,86)
Výrok: LEHCE-2 1/4-3/4-2-2 1/4-1 3/4-1 3/4-5-3/4-3 1/2-13
Maj. prémie:
10 000 Kč (GALIOS)DAR

Majitel: Statek Blata Český ráj, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Kennedy B.,Mrs Kennedy A.M.

Poplatky: stáj Statek Blata Český ráj 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovacích boxů u koně č.1 TULARKA (DU 16/7) Sankce: stáj Statek Blata Český ráj 400 Kč za neohlášenou změnu čapky na koni č.1 TULARKA (DŘ § 105)

video



Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Člen DK: Pokorná Leona, Ing.
Rozhodčí u cíle: Hájková Veronika, Ing.
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Mrázková Ludmila
Cílová kamera: Dobrovolný Karel