home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2019 2018 2017 18.08.2019 KV 11.08.2019 NE 10.08.2019 PE 04.08.2019 KV 03.08.2019 SL 27.07.2019 MO 21.07.2019 KV 13.07.2019 SH 12.07.2019 CH 06.07.2019 LL 05.07.2019 SL 30.06.2019 KV 23.06.2019 PE 22.06.2019 CH 16.06.2019 KV 15.06.2019 BR 09.06.2019 MO 08.06.2019 PE 01.06.2019 CH 26.05.2019 MO 25.05.2019 PE 19.05.2019 CH 18.05.2019 SL 11.05.2019 CH 08.05.2019 PE 05.05.2019 MO 01.05.2019 LL 28.04.2019 CH 27.04.2019 KV 22.04.2019 CH 21.04.2019 KO 19.04.2019 LL 14.04.2019 MO 13.04.2019 BR 07.04.2019 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 15.06.2019 - Brno
stav dráhy: 1.4 (tvrdá / Hard)
7. dostih, start 17:01
1153 LETNÍ BRNĚNSKÁ STEEPLECHASE firmy CHARVÁT GROUP s.r.o.
Steeplechase III.kat. - 4100 m, cena, 5letí a starší
80.000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000)
Zápisné: 1100 + 2100 Kč
Stav dráhy: 3.0 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GEJZIR(GB), 12 69,0 ž. Marcel Novák ZADRŽENĚ 05:11,07 2 Vinklárek Vladimír 80
2. TORGON(POL), 9 j 69,0 ž. Martin Liška 12 05:13,55 7 Liška Martin 22
3. MARCON, 7 68,0 Jan Odložil 3/4 05:13,70 3 Novák Antonín 100
4. UDINE DE CHAMPFEU(FR), 11 A 1/2 67,0 ž. Lukáš Matuský 1 1/4 05:13,90 4 Šimčík Radek 22
5. BACCHUS COLLONGES(FR), 8 A 1/2 65,0 Jan Derych 2 3/4 05:14,35 5 Žalud Radek 100
6. INTRIKÁŘ, 5 64,0 Veronika Řezáčová 1 3/4 05:14,65 6 Řezáčová Jana 300
Nestartovali: LAMBROZINI
Čas: 05:11,07, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-12-3/4-1 1/4-2 3/4-1 3/4

Majitel: Vinklárek-Dešná, Trenér: Vinklárek Vladimír, Chov: Munnis A.& Walwin L.
video



Dostihová komise:
Předseda DK: Vaňourek Jan, Ing.
Člen DK: Pokorná Leona, Ing.
Člen DK: Treml František, Doc. MVDr.
Rozhodčí u cíle: Pínová Markéta
Rozhodčí u cíle: Štohanzl Jaromír
Dostihový tajemník: Čapáková Jana
Rozhodčí u váhy: Kieryk Ladislav
Startér: Srnec František
Pomocný startér: Krejčí Pavel
Cílová kamera: Dobrovolný Karel