home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2019 2018 2017 18.08.2019 Me / ITY 18.08.2019 De / FRA 18.08.2019 Vt / FRA 17.08.2019 De / FRA 15.08.2019 De / FRA 15.08.2019 Me / ITY 15.08.2019 Vc / FRA 11.08.2019 Bp / HUN 11.08.2019 Wr / POL 11.08.2019 Ho / GER 11.08.2019 Me / ITY 10.08.2019 Dp / FRA 05.08.2019 Vc / FRA 04.08.2019 De / FRA 04.08.2019 Me / ITY 04.08.2019 Bp / HUN 02.08.2019 Bd / GER 02.08.2019 De / FRA 01.08.2019 Cf / FRA 30.07.2019 De / FRA 30.07.2019 Vc / FRA 29.07.2019 Cf / FRA 28.07.2019 Bh / GER 28.07.2019 Gg / SWE 28.07.2019 Me / ITY 28.07.2019 De / FRA 28.07.2019 Vt / FRA 27.07.2019 Me / ITY 26.07.2019 Ho / GER 25.07.2019 De / FRA 25.07.2019 Bh / GER 22.07.2019 Dp / FRA 21.07.2019 Me / ITY 20.07.2019 Bh / GER 19.07.2019 Vc / FRA 18.07.2019 Vc / FRA 17.07.2019 La / FRA 17.07.2019 Vc / FRA 16.07.2019 Vc / FRA 15.07.2019 Vc / FRA 13.07.2019 Dr / GER 11.07.2019 Lg / FRA 11.07.2019 Lp / GER 08.07.2019 De / FRA 07.07.2019 Wa / POL 07.07.2019 Hb / GER 06.07.2019 Mv / FRA 05.07.2019 Ms / FRA 05.07.2019 Hb / GER 03.07.2019 De / FRA 02.07.2019 De / FRA 01.07.2019 Hb / GER 30.06.2019 Me / ITY 29.06.2019 Me / ITY 26.06.2019 Dp / FRA 23.06.2019 Me / ITY 22.06.2019 Mg / GER 22.06.2019 Co / FRA 22.06.2019 At / GB 20.06.2019 Au / FRA 16.06.2019 Dr / GER 16.06.2019 Me / ITY 15.06.2019 Sh / SWE 10.06.2019 Ct / FRA 10.06.2019 Me / ITY 10.06.2019 Mü / GER 10.06.2019 Wi / FRA 06.06.2019 Ln / FRA 06.06.2019 Lg / FRA 02.06.2019 Wr / POL 02.06.2019 Me / ITY 02.06.2019 Lp / GER 02.06.2019 Cy / FRA 01.06.2019 Bb / GER 01.06.2019 Bp / HUN 30.05.2019 Mg / GER 29.05.2019 Fo / FRA 28.05.2019 Ss / FRA 28.05.2019 Au / FRA 27.05.2019 Sc / FRA 26.05.2019 Me / ITY 26.05.2019 Lg / FRA 25.05.2019 Sp / FRA 25.05.2019 Dr / GER 20.05.2019 Sc / FRA 19.05.2019 Me / ITY 19.05.2019 Aa / SWI 18.05.2019 Au / FRA 18.05.2019 Bo / SWE 15.05.2019 Ms / FRA 12.05.2019 Ho / GER 12.05.2019 Ma / ITY 12.05.2019 Aa / SWI 12.05.2019 Wr / POL 11.05.2019 Ho / GER 08.05.2019 Ss / FRA 08.05.2019 Ln / FRA 06.05.2019 Au / FRA 05.05.2019 Dr / GER 05.05.2019 Wr / POL 04.05.2019 Lg / FRA 02.05.2019 Cy / FRA 01.05.2019 Mü / GER 01.05.2019 Pm / FRA 01.05.2019 Lp / GER 01.05.2019 Hn / GER 01.05.2019 Wi / FRA 28.04.2019 Lg / FRA 28.04.2019 Ma / ITY 28.04.2019 Mn / GER 27.04.2019 Ci / FRA 27.04.2019 Mg / GER 27.04.2019 Nn / FRA 27.04.2019 Bo / SWE 25.04.2019 Co / FRA 25.04.2019 LS / FRA 23.04.2019 Co / FRA 21.04.2019 Ho / GER 19.04.2019 Ln / FRA 17.04.2019 Ma / ITY 17.04.2019 Au / FRA 16.04.2019 Fo / FRA 16.04.2019 Cy / FRA 14.04.2019 Ss / FRA 14.04.2019 Lg / FRA 13.04.2019 Cy / FRA 13.04.2019 Ma / ITY 07.04.2019 Ma / ITY 07.04.2019 Ho / GER 06.04.2019 Bo / SWE 06.04.2019 Au / FRA 03.04.2019 Fo / FRA 02.04.2019 Co / FRA 01.04.2019 Cy / FRA 31.03.2019 Mn / GER 31.03.2019 Au / FRA 30.03.2019 Ma / ITY 28.03.2019 Cy / FRA 26.03.2019 Sc / FRA 25.03.2019 Cy / FRA 23.03.2019 Ss / FRA 23.03.2019 Ma / ITY 22.03.2019 Fo / FRA 17.03.2019 Ma / ITY 14.03.2019 Cy / FRA 12.03.2019 Fo / FRA 12.03.2019 Cy / FRA 09.03.2019 Tr / ITY 05.03.2019 Cy / FRA 03.03.2019 Do / GER 02.03.2019 Tr / ITY 23.02.2019 Tr / ITY 19.02.2019 Fo / FRA 17.02.2019 Pi / ITY 16.02.2019 Cm / FRA 14.02.2019 Pi / ITY 07.02.2019 Pi / ITY 03.02.2019 Do / GER 31.01.2019 Cy / FRA 27.01.2019 Pi / ITY 17.01.2019 Pi / ITY 13.01.2019 Do / GER 07.01.2019 Cm / FRA 07.01.2019 LS / FRA 06.01.2019 Pi / ITY 05.01.2019 De / FRA 04.01.2019 De / FRA 03.01.2019 De / FRA
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 30.05.2019 - Magdeburg (Německo)
stav dráhy: 3.5 (dobrá / Good)
2211 Preis der BGB Baugesellschaft mbH & Co. KG
Rovina F - 1300 m, handicap, 4letí a starší
5.100 EUR (3000 - 1200 - 600 - 300)
Zápisné: 0 + 0 EUR
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LARA(GER), 4 68,0 am. Kevin Woodburn JISTĚ   1  
2. SHAMROCK EMMA(IRE), 4 62,5 am. Marc Timpelan 3/4   4  
3. AWJAB(IRE), 7 62,0 am. Stephanie Rank 4 1/2   5  
4. VALMONT, 10 66,5 am. Jindřich Fabris 3 3/4   2 Duchoň Tomáš  
5. OHNE TADEL(GER), 12 61,0 am. Luisa Steudle hlava   7  
Čas: 01:17,90, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3/4-4 1/2-3 3/4-hlava

Trenér: ,
video