home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2019 2018 2017 15.09.2019 CH 14.09.2019 SL 08.09.2019 CH 07.09.2019 PE 31.08.2019 MO 18.08.2019 KV 11.08.2019 NE 10.08.2019 PE 04.08.2019 KV 03.08.2019 SL 27.07.2019 MO 21.07.2019 KV 13.07.2019 SH 12.07.2019 CH 06.07.2019 LL 05.07.2019 SL 30.06.2019 KV 23.06.2019 PE 22.06.2019 CH 16.06.2019 KV 15.06.2019 BR 09.06.2019 MO 08.06.2019 PE 01.06.2019 CH 26.05.2019 MO 25.05.2019 PE 19.05.2019 CH 18.05.2019 SL 11.05.2019 CH 08.05.2019 PE 05.05.2019 MO 01.05.2019 LL 28.04.2019 CH 27.04.2019 KV 22.04.2019 CH 21.04.2019 KO 19.04.2019 LL 14.04.2019 MO 13.04.2019 BR 07.04.2019 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 11.05.2019 - Praha
stav dráhy: 3.7 (dobrá / Good)
2. dostih, start 13:33
1081 CENA UNICREDIT BANK
Rovina III.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 3.7 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CAWOK(IRE), 3 52,5 ž. Jan Verner BOJ 01:40,76 9 Tajmr Michal 150
2. DERNIERA(IRE), 4 57,5 ž. Radek Koplík 3/4 01:40,89 5 Kub Ivan 150
3. FALCON BABY(IRE), 3 56,5 Michal Hrouda 1/2 01:40,97 15 Vocásková Helena 40
4. TROP, 10 62,0 ž. Martina Havelková krk 01:41,03 11 Jelen Jaroslav 90
5. BEE CHIC(FR), 5 58,5 ž. Jaromír Šafář nos 01:41,03 6 Škrášková Alena 90
6. RABBIT BATED(GB), 4 63,0 Nikola Petrlík krk 01:41,09 14 Petrlík Allan 100
7. LA VELOCITA(IRE), 4 b 52,0 ž. Jiřina Andrésová 3 1/4 01:41,62 7 Bartoš st. Josef 180
8. TIGGY BLUE, 7 56,0 ž. Václav Janáček 2 1/2 01:42,06 10 Jelen Jaroslav 90
9. MONTE CHRISTO, 7 60,0 ž. Ricardo Sousa Ferreira krk 01:42,13 3 Kalčík Michal 200
10. ANNIE TIGER, 4 b 48,0 ž. Kateřina Hlubučková 2 01:42,43 12 Mimra Zdeněk 250
11. IRISH HIT(IRE), 4 59,5 ž. Jiří Palík 3/4 01:42,60 4 Pejšková Ivana, Ing. 160
12. NEE L`AMOUR(GER), 9 j 55,0 Adam Florian 1 3/4 01:42,90 13 Hlavatý Pavel 200
13. SICILIAN ROCK(IRE), 4 j 60,5 žk. David Liška 1 3/4 01:43,26 1 Luka Václav, Ing. 200
14. VALMONT OHNE, 7 63,5 ž. Tomáš Lukášek 3/4 01:43,38 2 Havlíčková Zdena, Ing. 100
15. WINGET, 5 52,5 ž. Pavlína Filipová 1 1/4 01:43,64 8 Berthier Kateřina 200
Čas: 01:40,76, Mezičasy: (27,03 - 25,19 - 24,26 - 24,28)
Výrok: BOJ-3/4-1/2-krk-nos-krk-3 1/4-2 1/2-krk-2-3/4-1 3/4-1 3/4-3/4-1 1/4

Majitel: Strojírna Litvínov, Trenér: Tajmr Michal, Chov: Power I.

Poplatky: stáj 3 hearts 200 Kč za nahlášenou pomoc u startovacích boxů u koně č.15 FALCON BABY (DU 16/7)

video



Dostihová komise:
Předseda DK: Vaňourek Jan, Ing.
Člen DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Štohanzl Jaromír
Pomocný startér: Chlistovský ml. Pavel
Supervizor: Horová Oliva, Ing.
Cílová kamera: Dobrovolný Karel