home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2019 2018 2017 15.09.2019 CH 14.09.2019 SL 08.09.2019 CH 07.09.2019 PE 31.08.2019 MO 18.08.2019 KV 11.08.2019 NE 10.08.2019 PE 04.08.2019 KV 03.08.2019 SL 27.07.2019 MO 21.07.2019 KV 13.07.2019 SH 12.07.2019 CH 06.07.2019 LL 05.07.2019 SL 30.06.2019 KV 23.06.2019 PE 22.06.2019 CH 16.06.2019 KV 15.06.2019 BR 09.06.2019 MO 08.06.2019 PE 01.06.2019 CH 26.05.2019 MO 25.05.2019 PE 19.05.2019 CH 18.05.2019 SL 11.05.2019 CH 08.05.2019 PE 05.05.2019 MO 01.05.2019 LL 28.04.2019 CH 27.04.2019 KV 22.04.2019 CH 21.04.2019 KO 19.04.2019 LL 14.04.2019 MO 13.04.2019 BR 07.04.2019 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 28.04.2019 - Praha
stav dráhy: 3.9 (dobrá / Good)
8. dostih, start 17:42
1058 CENA DERMACOL LOVE DAYS
Rovina IV.kat. - 2400 m, handicap, 4letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.9 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RIVERSIDE, 10 64,0 ž. Martina Havelková TUHÝ BOJ 02:39,73 2 Kantek Petr, MVDr 50
2. EOWYN, 6 56,5 ž. Kateřina Hlubučková hlava 02:39,75 7 Menclová Aneta 35
3. PROVENCE, 4 56,0 žk. Zuzana Míčová 3 3/4 02:40,47 1 Kalčík Michal 80
4. MARKER SUN, 10 54,0 ž. Vendula Korečková 4 02:41,29 3 Pišl Martin 40
5. LA SARENNE(FR), 5 51,5 Michaela Musialová 1 02:41,47 6 Pišl Martin 50
6. AIGER, 6 s 59,0 ž. Jan Verner 3 1/2 02:42,14 8 Hála Libor, MVDr. 100
7. SHAHNOUR AZNAVOUR(GB), 7 68,5 ž. Zuzana Vokálková 3/4 02:42,29 4 Berthier Kateřina 50
Nestartovali: MARILYN DANCER
Čas: 02:39,73, Mezičasy: (29,35 - 27,48 - 27,41 - 26,67 - 26,09 - 22,73)
Výrok: TUHÝ BOJ-hlava-3 3/4-4-1-3 1/2-3/4

Majitel: LOKOTRANS Slovakia CZ, Trenér: Kantek Petr, MVDr, Chov: Hora Zdeněk
video



Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Čech Milan
Člen DK: Vaňourek Jan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Hájková Veronika, Ing.
Dostihový tajemník: Novotná Sylva
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Jindřichová Aneta
Cílová kamera: Malát Vít