home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2020 2019 2018 2017 2016 04.11.2018 SL 03.11.2018 KO 28.10.2018 CH 27.10.2018 PE 21.10.2018 CH 20.10.2018 MO 14.10.2018 PE 13.10.2018 PE 07.10.2018 CH 06.10.2018 BR 30.09.2018 CH 28.09.2018 KV 23.09.2018 MI 22.09.2018 CH 16.09.2018 CH 15.09.2018 SL 09.09.2018 CH 08.09.2018 PE 02.09.2018 CH 01.09.2018 NE 25.08.2018 MO 19.08.2018 KV 18.08.2018 PE 12.08.2018 SL 05.08.2018 KV 04.08.2018 MI 29.07.2018 SL 22.07.2018 KV 12.07.2018 MO 08.07.2018 SL 07.07.2018 SH 06.07.2018 LL 01.07.2018 KV 24.06.2018 CH 23.06.2018 PE 16.06.2018 BR 15.06.2018 KV 10.06.2018 CH 09.06.2018 PE 03.06.2018 CH 02.06.2018 MI 01.06.2018 MO 27.05.2018 SL 26.05.2018 PE 24.05.2018 CH 20.05.2018 CH 13.05.2018 CH 12.05.2018 MO 08.05.2018 PE 06.05.2018 CH 05.05.2018 MI 01.05.2018 LL 28.04.2018 KV 22.04.2018 CH 21.04.2018 BR 15.04.2018 CH 08.04.2018 CH 07.04.2018 MO 02.04.2018 LL
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 20.10.2018 - Most
stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká / Good to Soft)
3. dostih, start 13:02
1416 Cena společnosti Lázně Poděbrady, a.s.
Rovina II.kat. - 2000 m, cena, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 1200 + 2400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MONTJEU THIRD, 5 65,5 ž. Václav Janáček JISTĚ 02:04,97 8 Petrlík Allan 45
2. BRIDPORT(IRE), 3 55,5 ž. Martina Havelková 1 1/2 02:05,21 3 Myšková Štěpánka 130
3. ALEXANDR(IRE), 5 j 58,0 Adam Florian 1 1/4 02:05,41 10 Andrés Dušan 110
4. TROPICAL BOND, 7 b 59,0 ž. Jan Rája kr.hlava 02:05,42 2 Kalčík Michal 50
5. WASTE NO TIME, 5 58,0 ž. Jiří Chaloupka 2 02:05,73 1 Horáková Lenka 70
6. VICTORY BOWL(FR), 5 55,5 žk. David Liška krk 02:05,75 5 Toušek Daniel, Ing. 100
7. HIDDEN FLAME(IRE), 9 j 60,5 ž. Jaromír Šafář 1/2 02:05,83 7 Haris Ludvík 22
8. MOUNT Q(GB), 3 s 63,0 ž. Martin Laube 3/4 02:05,96 11 Myšková Štěpánka 110
9. GLAVALINO(SRB), 6 58,0 am. Jindřich Fabris 6 02:06,92 6 Mimra Zdeněk 170
10. GOLDEN IRENE, 6 56,5 žk. Simona Laubeová hlava 02:06,96 9 Petrlík Allan 100
11. ČAMILLA, 5 s 56,5 ž. Jan Verner daleko 02:10,13 4 Hurt Tomáš 300
Čas: 02:04,97, Mezičasy: (25,28 - 24,58 - 24,88 - 23,57 - 26,66)
Výrok: JISTĚ-1 1/2-1 1/4-kr.hlava-2-krk-1/2-3/4-6-hlava-daleko

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Rabbit Trhový Štěpánov a.s.

Kůň č.8 MONTJEU THIRT byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: ž. Rája J. 1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1kg na koni č.2 TROPICAL BOND před začátkem dostihového dne (DŘ § 326).

video



Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Froňková Soňa, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Pavelková Yvona, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Bielik Karel
Pomocný startér: Kučera Václav
Cílová kamera: Malát Vít