home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2019 2018 2017 2016 04.11.2018 SL 03.11.2018 KO 28.10.2018 CH 27.10.2018 PE 21.10.2018 CH 20.10.2018 MO 14.10.2018 PE 13.10.2018 PE 07.10.2018 CH 06.10.2018 BR 30.09.2018 CH 28.09.2018 KV 23.09.2018 MI 22.09.2018 CH 16.09.2018 CH 15.09.2018 SL 09.09.2018 CH 08.09.2018 PE 02.09.2018 CH 01.09.2018 NE 25.08.2018 MO 19.08.2018 KV 18.08.2018 PE 12.08.2018 SL 05.08.2018 KV 04.08.2018 MI 29.07.2018 SL 22.07.2018 KV 12.07.2018 MO 08.07.2018 SL 07.07.2018 SH 06.07.2018 LL 01.07.2018 KV 24.06.2018 CH 23.06.2018 PE 16.06.2018 BR 15.06.2018 KV 10.06.2018 CH 09.06.2018 PE 03.06.2018 CH 02.06.2018 MI 01.06.2018 MO 27.05.2018 SL 26.05.2018 PE 24.05.2018 CH 20.05.2018 CH 13.05.2018 CH 12.05.2018 MO 08.05.2018 PE 06.05.2018 CH 05.05.2018 MI 01.05.2018 LL 28.04.2018 KV 22.04.2018 CH 21.04.2018 BR 15.04.2018 CH 08.04.2018 CH 07.04.2018 MO 02.04.2018 LL
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 30.09.2018 - Praha
stav dráhy: 2.8 (dobrá až pevná / Good to Firm)
9. dostih, start 17:05
1382 CENA DĚTSKÉHO KOUTKU HŘÍBÁTKA
Rovina IV.kat. - 2200 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Bonus: 5.000 Kč (2500 - 1150 - 750 - 350 - 250)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ELLA(FR), 6 54,5 ž. Martina Havelková BOJ 02:22,26 8 Havelková Martina 65
2. MIZURI, 5 sj 63,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2 02:22,34 5 Kalčík Michal 160
3. LA SARENNE(FR), 4 52,5 Michaela Musialová 1 1/2 02:22,59 7 Pišl Martin 40
4. MATTER OF HOPE(IRE), 3 57,5 žk. David Liška 3/4 02:22,72 10 Kub Ivan 90
5. MARKER SUN, 9 55,5 ž. Martin Laube 1 1/2 02:22,97 12 Pišl Martin 65
6. RABBIT WIN(IRE), 3 59,0 ž. Jaromír Šafář nos 02:22,97 4 Petrlík Allan 70
7. ARTORIUS, 4 50,0 ž. Jiřina Andrésová hlava 02:23,00 3 Pišl Martin 50
8. OTHELLO, 3 49,5 ž. Kateřina Hlubučková krk 02:23,05 13 Brož Jiří 200
9. BEE CHIC(FR), 4 63,0 am. Lukáš Charvát krk 02:23,10 2 Škrášková Alena 85
10. LA SANTIAGA(GER), 4 bj 58,0 ž. Petr Foret 1/2 02:23,15 9 Hlavatý Pavel 160
11. LIMONADE(SWI), 7 48,0 žk. Taťána Mášová kr.hlava 02:23,17 14 Blažková Helena 120
12. DALTON(POL), 4 58,0 ž. Jan Verner 1/2 02:23,24 11 Hurt Tomáš 230
13. ROONY, 9 sj 61,0 Michal Hrouda 2 1/4 02:23,53 1 Kalčík Michal 110
14. MODRAVA, 3 55,0 Adam Florian 2 1/4 02:23,91 6 Junková Jana 100
Čas: 02:22,26, Mezičasy: (15,04 - 25,73 - 25,55 - 25,68 - 24,96 - 25,30)
Výrok: BOJ-1/2-1 1/2-3/4-1 1/2-nos-hlava-krk-krk-1/2-kr.hlava-1/2-2 1/4-2 1/4
Bonus:
2 500 Kč(ELLA(FR))Tannaberg na Šumavě
1 150 Kč(MIZURI)Václav Neckář
750 Kč(LA SARENNE(FR))Rozkovec
350 Kč(MATTER OF HOPE(IRE))Spedica Logistic s.r.o - Kub
250 Kč(MARKER SUN)Rozkovec

Majitel: Tannaberg na Šumavě, Trenér: Havelková Martina, Chov: Reinke W.& Gerstmann G.
video



Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Mandysová Kateřina
Člen DK: Vaňourek Jan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Novotná Sylva
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Štohanzl Jaromír
Pomocný startér: Patáková Kristýna
Cílová kamera: Dobrovolný Karel