home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 09.09.2018 - Praha
stav dráhy: 3.3 (dobrá / Good)
7. dostih, start 17:11
1333 CENA SPOLEČNOSTI KK - PROVOZ A OPRAVY LOKOMOTIV, s. r. o.
Rovina V.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LABOND, 7 60,0 žk. Anna Hůlová JISTĚ 01:54,92 14 Sýkorová Marcela 60
2. TOUCHY FEELY, 3 62,5 David Dygrýn 1/2 01:55,02 12 Maršíčková Miroslava 150
3. LYSYANARGENT(FR), 4 54,0 žk. Alena Plimlová 1 1/2 01:55,28 8 Mourek František 130
4. CANDLE IN THE WIND, 6 59,5 Daniel Vyhnálek 3 1/2 01:55,95 7 Voršilková Helena 55
5. MAINE D`ANGE(IRE), 3 57,5 žk. Marika Podloučková 1 1/2 01:56,17 4 Fedorowicz Vladislav 160
6. LADAR, 6 63,5 žk. David Liška 1 1/4 01:56,34 5 Kantek Petr 20
7. LA LAGION, 8 55,0 žk. Denisa Sikorová 2 01:56,66 11 Pejšková Ivana 65
8. WARSPITE(IRE), 3 57,5 žk. Taťána Mášová 2 1/2 01:57,03 1 Drlík Jaroslav 160
9. MORGAN, 4 60,0 žk. Simona Laubeová 2 01:57,37 13 Petrlík Allan 65
10. I LOVE BUGABOO, 5 53,0 Dana Bořánková hlava 01:57,39 2 Kalčík Michal 300
11. MARILYN DANCER, 5 50,5 Valerie Vyhnálková 1/2 01:57,47 10 Dobrovolný Karel 250
12. INSTINKT, 3 52,0 Lucie Fialová 3 1/2 01:58,03 3 Duchoň Tomáš 170
13. RABBIT CRAFTSMAN(GB), 3 57,5 Michal Kopczyk 3/4 01:58,15 6 Petrlík Allan 90
14. JELLY BEAM, 3 51,0 žk. Agáta Čermáková daleko 02:06,05 9 Chaloupka Václav 150
Čas: 01:54,92, Mezičasy: (14,42 - 25,62 - 26,93 - 24,59 - 23,36)
Výrok: JISTĚ-1/2-1 1/2-3 1/2-1 1/2-1 1/4-2-2 1/2-2-hlava-1/2-3 1/2-3/4-daleko

Majitel: SŠ dostihového sportu, Trenér: Sýkorová Marcela, Ing., Chov: Zolman R.
video


Dostihová komise:
Předseda DK: Vaňourek Jan, Ing.
Člen DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Pavlíčková Šárka
Supervizor: Horová Oliva, Ing.
Cílová kamera: Malát Vít