home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2019 2018 2017 2016 04.11.2018 SL 03.11.2018 KO 28.10.2018 CH 27.10.2018 PE 21.10.2018 CH 20.10.2018 MO 14.10.2018 PE 13.10.2018 PE 07.10.2018 CH 06.10.2018 BR 30.09.2018 CH 28.09.2018 KV 23.09.2018 MI 22.09.2018 CH 16.09.2018 CH 15.09.2018 SL 09.09.2018 CH 08.09.2018 PE 02.09.2018 CH 01.09.2018 NE 25.08.2018 MO 19.08.2018 KV 18.08.2018 PE 12.08.2018 SL 05.08.2018 KV 04.08.2018 MI 29.07.2018 SL 22.07.2018 KV 12.07.2018 MO 08.07.2018 SL 07.07.2018 SH 06.07.2018 LL 01.07.2018 KV 24.06.2018 CH 23.06.2018 PE 16.06.2018 BR 15.06.2018 KV 10.06.2018 CH 09.06.2018 PE 03.06.2018 CH 02.06.2018 MI 01.06.2018 MO 27.05.2018 SL 26.05.2018 PE 24.05.2018 CH 20.05.2018 CH 13.05.2018 CH 12.05.2018 MO 08.05.2018 PE 06.05.2018 CH 05.05.2018 MI 01.05.2018 LL 28.04.2018 KV 22.04.2018 CH 21.04.2018 BR 15.04.2018 CH 08.04.2018 CH 07.04.2018 MO 02.04.2018 LL
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 01.05.2018 - Lysá nad Labem
stav dráhy: 3.0 (dobrá až pevná / Good to Firm)
4. dostih, start 15:31
1054 HANDICAP SPOLEČNOSTI PRAGITRANS
Rovina V.kat. - 1300 m, handicap, 4letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SERESCO, 8 56,0 am. Zuzana Míčová BOJ 01:21,32 6 Brož Jiří 130
2. BOUŘKA, 7 61,0 ž. Kateřina Hlubučková 3/4 01:21,44 3 Kantek Petr, MVDr 40
3. ZLOMEK, 5 60,5 ž. Vendula Korečková 1/2 01:21,53 1 Michal Jiří 27
4. PRINCESS VIKTORIA(IRE), 4 j 59,5 Michal Hrouda 2 1/4 01:21,89 4 Sýkorová Marcela, Ing. 140
5. RAYLENE, 5 s 50,0 žk. Simona Laubeová 4 01:22,61 9 Pišl Martin 200
6. OGGI, 4 49,0 ž. Jiřina Andrésová 4 01:23,37 8 Chaloupka Václav, Ing. 78
7. AZALEYA, 4 49,0 ž. Martina Havelková krk 01:23,43 7 Hála Libor, MVDr. 240
8. HALCYON CHARM(IRE), 6 b 59,0 žk. Anna Hůlová 1 1/2 01:23,69 2 Sýkorová Marcela, Ing. 240
9. CADBEE, 6 s 58,5 Pavlína Filipová 7 01:24,93 10 Berthier Kateřina 60
10. LAKAR, 8 bj 59,0 ž. Martin Laube 1 1/2 01:25,18 11 Kalčík Michal 60
11. HARWEY(FR*), 5 s 56,5 Eva Vajsnerová 1 1/2 01:25,41 5 Vajsnerová Jana 200
Čas: 01:21,32, Mezičasy:
Výrok: BOJ-3/4-1/2-2 1/4-4-4-krk-1 1/2-7-1 1/2-1 1/2

Majitel: Ladies Racing, Trenér: Brož Jiří, Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: tr.Sýkorová M. 1000 Kč (2x500 Kč) za pozdní příchod koní č.2 HALCYON CHARM a č.4 PRINCESS VIKTORIA do paddocku (DŘ § 332)

video



Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Člen DK: Toman Milan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Janecká Monika
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Šafář st. Jaromír
Cílová kamera: Dobrovolný Karel