home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 28.04.2018 - Karlovy Vary
stav dráhy: 4.0 (dobrá / Good)
2. dostih, start 10:50
1046 Stollbert - dostih Architektů - Stollbert Architektenrennen
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HIDDEN FLAME(IRE), 9 j 56,0 ž. Václav Janáček V. LEHCE 01:39,29 2 Haris Ludvík 24
2. KISSI STURM, 4 bj 62,0 ž. Jakub Pavlíček 7 01:40,59 4 Míček Milan 30
3. STUHNA(FR), 4 55,5 ž. Jan Verner 2 1/4 01:40,97 1 Pejšková Ivana 160
4. GUILLOTINE SHAVE(IRE), 4 59,5 ž. Jiří Chaloupka 2 1/4 01:41,33 3 Urbánek Luboš 40
5. MIKROP NICE, 4 57,5 ž. Milan Zatloukal 1 1/2 01:41,55 7 Petrlík Allan 140
6. KERABUSH(IRE), 4 s 63,0 žk. David Liška 1/2 01:41,63 8 Nieslanik Miroslav 80
7. COOL WHISKEY(IRE), 9 56,0 David Dygrýn 4 01:42,36 9 Blažková Helena 140
8. MODEWARRE(IRE), 4 52,0 Michal Hrouda 2 01:42,71 6 Chaloupka Václav 150
9. ALUETTE(FR), 6 51,0 am. Helena Březinová 4 01:43,64 5 Knauer Martin 250
10. DEMARKACE, 7 50,5 Michaela Musialová 14 01:46,19 10 Jirka Petr 300
Čas: 01:39,29, Mezičasy: (24,95 - 24,19 - 25,44 - 24,71)
Výrok: VELMI LEHCE-7-2 1/4-2 1/4-1 1/2-1/2-4-2-4-14

Majitel: DAR, Trenér: Haris Ludvík, Chov: Kilfrush Stud Ltd

Kůň č.10 DEMARKACE ztratil na startu cca 6 délek a kůň č.4 KISSI STURM ztratil na startu cca 2 délky. Sankce: ž. Zatloukal M. 1500 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti během dostihového dne o 0,5 kg na koni č.7 MIKROP NICE (DŘ § 326). Sankce: ž. Pavlíček J. 1000 Kč za křižování koně č.6 MODEWARRE v cílové rovině koněm č.4 KISSI STURM(DŘ § 364c). Sankce: tr. Ing. Chaloupka V. 1500 Kč za neohlášené použití lícních beránků u koně č.6 MODEWARRE (DŘ § 310).

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Froňková Soňa, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Bielik Karel
Pomocný startér: Kučera Václav
Cílová kamera: Dobrovolný Karel