home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2017 2016 2015 17.09.2017 CH 16.09.2017 SL 10.09.2017 CH 09.09.2017 PE 03.09.2017 MI 02.09.2017 CH 26.08.2017 MO 20.08.2017 NE 19.08.2017 PE 13.08.2017 KV 12.08.2017 KO 06.08.2017 KV 29.07.2017 PE 23.07.2017 KV 21.07.2017 MO 15.07.2017 MI 08.07.2017 SH 06.07.2017 LL 02.07.2017 KV 25.06.2017 CH 24.06.2017 PE 18.06.2017 KV 10.06.2017 PE 09.06.2017 CH 04.06.2017 CH 03.06.2017 MI 28.05.2017 MO 27.05.2017 PE 21.05.2017 CH 20.05.2017 BR 14.05.2017 CH 13.05.2017 MO 08.05.2017 PE 07.05.2017 CH 01.05.2017 LL 29.04.2017 KV 23.04.2017 CH 22.04.2017 BR 17.04.2017 LL 16.04.2017 MI 09.04.2017 CH 02.04.2017 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 21.07.2017 - Most
stav dráhy: 4.3 (pružná)
4. dostih, start 12:40
1220 Handicap Saint - Cloud
Rovina V.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000) Bonus: 10.000 Kč (5000 - 2300 - 1500 - 700 - 500)
Zápisné: 300 + 500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MACESHKA, 5 59,5 Michal Hrouda BOJ 01:42,35 5 Kantek Petr, MVDr 120
2. NADĚJE, 4 55,5 Adam Florian 3/4 01:42,45 15 Voršilková Helena, Ing. 150
3. LEMESÍNA, 7 60,0 ž. Vendula Korečková 1 1/4 01:42,61 7 Kantek Petr, MVDr 250
4. RAKIA, 4 58,0 Beysim Ferhanov nos 01:42,61 3 Váňa Tomáš 30
5. DRTINA, 6 60,0 Pavlína Filipová krk 01:42,65 10 Berthier Kateřina 130
6. CAMELAI, 6 58,0 ž. Jan Verner 1 3/4 01:42,91 9 Kub Ivan 85
7. FAWATHEEQ(GER), 5 58,5 ž. Martin Laube krk 01:42,95 11 Brož Jiří 200
8. CALISTMEN, 4 53,0 ž. Zuzana Vokálková 1/2 01:43,02 1 Hurt Tomáš 250
9. ARTORIUS, 3 52,0 žk. Lucie Fialová 1/2 01:43,11 2 Pišl Martin 200
10. DELFÍN, 4 53,0 žk. David Liška 1 1/2 01:43,32 6 Mourek František 100
11. VIKTORIE VALLY, 4 s 58,0 ž. Jiří Chaloupka hlava 01:43,35 8 Chaloupka Jiří 80
12. LAKAR, 7 bj 59,0 Jiřina Andrésová 1 3/4 01:43,62 16 Bieliková Marta 80
13. TYGR ROKYTENSKÝ, 8 56,0 ž. Jaromír Šafář hlava 01:43,65 4 Hála Libor, MVDr. 160
14. LA LAGION, 7 58,5 ž. Jiří Palík 4 01:44,22 13 Pejšková Ivana, Ing. 50
15. OMBRETARIUS, 4 49,0 ž. Kateřina Hlubučková 2 1/4 01:44,57 12 Germič Karel 240
16. VALMONT, 8 60,0 ž. Martina Havelková krk 01:44,61 14 Duchoň Tomáš 78
Nestartovali: DOBET, LABOND
Čas: 01:42,35, Mezičasy: (27,70 - 25,47 - 24,30 - 24,88)
Výrok: BOJ-3/4-1 1/4-nos-krk-1 3/4-krk-1/2-1/2-1 1/2-hlava-1 3/4-hlava-4-2 1/4-krk
Bonus:
5 000 Kč(MACESHKA)Bellicus racing
2 300 Kč(NADĚJE)Joe
1 500 Kč(LEMESÍNA)Bellicus racing
700 Kč(RAKIA)Protendon-Hulínský
500 Kč(DRTINA)Stáj Filip

Majitel: Bellicus racing, Trenér: Kantek Petr, MVDr, Chov: Falta I.

Kůň č.16 LAKAR ztratil na startu cca 2 délky. Kůň č.16 LAKAR byl vybrán k antidopingové kontrole. Poplatek: tr. Váňa T. 200 Kč za ohlášené použití stínidel u koně č. 3 RAKIA(DU 16/11).

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Vaňourek Jan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Čech Milan
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Kučera Václav
Supervizor: Pínová Markéta